Uitslagen 2002
Naar de uitslagen van 2001
Gouwe Ouwe Rotterdam
Sharpie evenement Veluwemeer
Sharpie evenement Vinkeveen
Engels kampioenschap
Portugese selectiewedstrijden Costa Nova
Sharpie evenement Nieuwkoop
Sharpie evenement Spiegelplas
Vrijbuiter Loosdrecht
Europese kampioenschappen Flensburg
Sneekweek
Sharpie evenement Kinselmeer
NK
Snertrace
Gouwe Ouwe 4-5 mei 2002
No Zei Naam                                       Punten  1  2  3  4
 1 119 Tom Weller, Jeroen van Veen                     0  1  1  1  1
 2  14 Daan Versteeg, Erik Molenaar                 14,7  2  2  2  3
 3 174 Bart Versteeg, Edo Huber                     24,7  4  3  4  2
 4 128 Patric van Raalte, Jaimie van Dorst          29,4  3  5  3  4
 5   8 Harry Maronier, Willen Dirkzwager            43,1  6  4  6  6
 6  97 Dennis van Vliet, Oscar van Kouwen           48,7  8  6  5  7
 7  62 Arnold Mulderij                                51  5  7  8  8
 8  77 Job Volwater, Ton van Berkel, Mayella Vlaar    53  7dnf  7  5
 9  65 Mark van Wijk, Floris Licht,                   64  9dnf  9dns
10  55 Arie van Vliet, Birgit Plate                   68dnsdnsdnsdns
     
Veluwemeer 18-19 mei 2002
No Zeil    Naam                                      1 2 3 4
 1  119    tom weller/jeroen van veen                1-2-2-3
 2  181    frank steeneken/edo huber                 2-3-4-1
 3  137    erik verkaik/nel van raalte               7-1-1-2
 4   14    erik molenaar/daan versteeg               4-4-3-4
 5  138    henk van dorst/sander mittelmeyer         3-8-5-7
 6   94    derk jan konijnenberg/peter van proosdij  8-5-7-5
 7    3    jan en roy woertman                       6-9-6-8
 8  132    eddie en linda hartsink                  10-7-8-6
 9  128    patrick van raalte/jaimie van dorst       5-6-dns-dns
10   92    bob v/d hoogen/bob en willemien bakker    9-10-9-9
11   87    peter van dorst/jeffrie visser          dns-dns-dns-dns
     
Vinkeveen 1-2 juni 2002
No  Nr Naam Boot     Stuurman               Bemanning                    punten  R1  R2  R3  R4  R5
 1 206 Prik          Wouter Molenaar        Frans Dagelet                   5,7   1   3   3   1   1
 2  14 Jan van Galen Daan Versteeg          Erik Molenaar                  11,7  12   1   2   3   2
 3 137 Plasjager     Eric verkaik           Nel van Raalte                 20,4   3   8   1   2   6
 4  42 Kostverloren  Tom Weller             Jeroen van Veen                31,7   5   4   9   4   3
 5  55 Brandares     Arie van Vliet         Jeroen Liesveld                  45   2  13   5   7  13
 6  33 Antiek        Frans Verkaik          Nico Prins                       45  11   5  14   5   4
 7 181 Geep          Frank Steeneken        Michiel Pals/Vincent Prins     47,7  16   7   7   6   5
 8 174 Donderstien   Bart Versteeg          Edo Huber                      51,4   6   6   8   8   9
 9 128 Spotvogel     Patrick van Raalte     Jaimie van Dorst                 52 dsq   2  13  10   8
10 112 Tyche         Jos van Wijk           Cees Mooy                      55,7   8  11   6  12   7
11 118 Zwaardvis     Arie van Wijk          Ko Bakker                        56   4   9  12   9  12
12  37 Mooie Nel                            Frits Weller                     64  10  15   4  13  15
13   3 Wolvenest     Jan Woertman           Roy Woertman                     75  15  10  21  15  11
14  94 Witwiek       Derk Jan Konijnenberg  Jan Brinkenberg/David Prins      78  14  19  11  20  10
15  97 Sirius        Dennis van Vliet       Oscar van Kouwen                 79   9  12  15  19  19
16 129 Brak          Mark Gomes             Cristiaan Gomes                  85   7  17  17  21  20
17 141 Albatros      Huib Schoonhoven       Karin Kuiper                     86 dnc  16  19  11  16
18  87 Hartenaas     Peter van Dorst        Jeffrie Visser/Henk van Dorst    87 dsq  18  10  14  21
19 132 Hringhorn     Eddy Hartsink          Linda Hartsink                   87  13 dnf  18  18  14
20  54 Esi Tesi      Piet van Dijk          Klara van Dijk                   87  17  14  16  16  18
21 229 Flitchen      Jan Willem v/d Berkhof Marie Therese Willekens         100 dnc dnc  20  17  17
     
Engelse kampioenschappen (Wells) 2-7 juni 2002
 Pl Stuurman    Bemanning     Sail    bootnaam      race 1 race 2 race 3 race 4  tot
  1 C Gibbs     T Gibbs       GBR 77  Maid of Arnhem     1      1      4      1    3
  2 P Spink     J Ellison     GBR 9   Annamarie          2      3      1      2    5
  3 R Mulderij  T van Berkel  NED 62  Baroeboe           4      2      5      3    9
  4 G Anthony   S Sturner     GBR 78  Redwing           11      4      3    dnf   18
  5 M Read      O Read        GBR 135 Poelsnip           7      6      7    dnf   18
  6 E Horst     G Daubenmerkl GER 378 Ulenspegel         6      5      9    dns   20
  7 J Gibbs     R Howes       GBR 125 Windspiel          3     10      8    dnf   21
  8 B Cracknell R Cracknell   GBR 129 Madrigal          10      7      6    dns   23
  9 R Major     G Kemp        GBR 106 Miranda            8     14     13      4   25
 10 C Bennion   miss G BennionGBR 102 Kelpie             5     15     16      5   25
 11 J Clarke    C Wathes      GBR 133 Ghost             12     13      2    dnf   26
 12 C Hardy     D Blakesley   GBR 15  Flying Cloud       9      9     20      8   26
 13 P Goakes    W Offord      GBR 71  Tern1             16     16     10      7   33
 14 R Spink     V Franks      GBR 136 Rakker            19     12     11     10   33
 15 P Scillitoe R Richarson   GBR 123 Luffa             14      8     17    dns   39
 16 J Jessom    A Scoles      GBR 128 Capella           18    dnf     18      6   42
 17 B Curtis    A Curtis      GBR 16  Titania           17     11     15    dns   43
 18 B Goakes    J Scoles      GBR 130 Pericles          15     17     12    dnf   44
 19 J FillinghamM Deans       GBR 70  Patience          21     19     21      9   49
 20 J Mason     M Brown       GBR 55  Kaliakra          20     18     14    dnf   52
 21 J McEwen    A McEwen      GBR 96  Tempest           13    dnf     19    dns   53
     
Costa Nova Portugal 8-9 juni 2002
pl sail     helm                         crew                          R1  R2  R3  R4  R5  R6 PT
 1 NED 219  Charles Mittelmeijer         Julio C. Velha Rocha Oliviera  1   1   1   1   2   2  6
 2 POR 37   Luis F.R. Alfonso Dos Santos Antonio Alfonso Dos Santos     2   2 dnf   2   4   4 14
 3 POR 44   Manuel Lette Calao           Salustiano Ribiero             3   3   3   4   3   3 15
 4 POR 46   Joao Nunes Branco            Ermelindo Fonseca              4   4   4   3 dsq   5 20
 5 POR 51   Nelson Romao Machado         Joao Cavaz                   dsq   5   2   5   5   7 24
 6 POR 377  Manuel Mateus Sales Grade    Antonio Frederico Resende      5 dnf dnf dns   1   1 33
 7 POR 16   Alvaro Joao Silva Durao      Antonio Velez                  6   7   5   7   8   8 33
 8 POR 42   Goncalo Duarte Silva         Jose Pereira da Fonte          8   6   6   8 dnf   9 37
 9 POR 52   Pedro Lopes                  Joao Lopes                     7   8   7  10  10   6 38
10 POR 5    Jose Manuel Monteiro         Pedro Ridero                 dnc dnc dnc   6   7 dnf 52
11 POR 43   Antonio Folha                David Domingos Folha         dnc dnc dnc ocs   6  10 55
12 POR 22   Luis Miguel Valente          Fernando Santos              dnc dnc dnc   9   9  11 55
     
Nieuwkoop 15-16 juni 2002
pl zeil Stuurman              Bemanning                         R1  Pt.   R2  Pt.   R3  Pt.   R4  Pt.  Tot.
 1   33 Frans Verkaik         Jitse Hazendonk                    3  5.7    2    3    1    0    7   13  21,7
 2   14 Daan Versteeg         Marcel Verlaan                     1    0    1    0    8   14    5   10    24
 3  137 Eric Verkaik          Nel van Raalte                     5   10    3  5.7    3  5.7    4    8  29,4
 4  112 Jos van Wijk          Cees Mooij                         6 11.7    9   15    2    3    2    3  32,7
 5  181 Frank Steeneken       Pim van Dijk                       2    3    6 11.7    6 11,7    6 11,7  38,1
 6  174 Bart Versteeg         Edo Huber                          4    8    4    8    5   10    8   14    40
 7  128 Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst                 DNS   24    5   10   10   16    1    0    50
 8   94 Derk Jan Konijnenberg Floris Licht                       7   13    7   13    9   15    9   15    56
 9  138 Henk van Dorst        Sander Mittelmeijer              DNF   24    8   14    4    8   10   16    62
10  126 Fred Schutten         Jos Voorbij                        9   15   10   16   11   17   12   18    66
11   62 Richard Mulderij      Jeroen Liesveld                  DNF   24  DNS   24    7   13    3  5,7  66,7
12   97 Dennis van Vliet      Oscar van Kouwen                   8   14   13   19   12   18   11   17    68
13   87 Peter van Dorst       Jeffrie Visser                    10   16  DNF   24   13   19   14   20    79
14   92 Bob v.d. Hoogen       Sjaak de Roode/Willemien Bakker  DNF   24   11   17   15   21   15   21    83
15  108 Marc van de Zande     John van Zelst                   DNS   24  DNS   24   14   20   13   19    87
16  129 Marc Gomes                                             DNF   24   12   18  DNF   24  DNS   24    90
17  132 Eddy Hartsink         Linda Hartsink                   DNS   24  DNS   24  DNS   24  DNS   24    96
     
Spiegelplas 29-30 juni 2002
Pl Zeil    Boot          Stuurman              Bemanning             R1   R2   R3   R4
1  NED 119 Doordrijver   Tom Weller            Jeroen van Veen        1    1    6    2
2  NED 181 Geep          Frank Steeneken       Pim van Dijk           5    2    2    6
3  NED 77  Typhoon       Bart Kraan            Ton van Berkel         9    7    3    1
4  NED 14  Jan van Galen Daan Versteeg         Erik Molenaar          2    3    5    8
5  NED 55  brandares     Arie van vliet        Floris Licht/Birgit    6    5    4    3
6  NED 33  Antiek        Frans verkaik         Jitse Hazendonk       11   10    1    4
7  NED 62  Baroeboe      Richard Mulderij      Jeroen Liesveld        4    6    8    5
8  NED 174 donderstien   Bart versteeg         edo huber              3    9    7   13
9  NED 112 Tyche         Jos van Wijk          Cees Mooij            10    4   11   15
10 NED 76  lightning     Nico Prins            Vincent Prins          8    8    9    7
11 NED 128 Spotvogel     Patrick van raalte    jaimie/peter van dorst 7   11   16   14
12 NED 3   Wolvenest     Jan Woertman          Roy Woertman          16   15   10    9
13 NED 54  Esi Tesi      Piet van Dijk         Klara van Dijk        13   12   12   10
14 NED 94  Witwiek       Derk Jan Konijnenberg Peter van Proosdij    15   14   13   12
15 NED 97  sirius        Dennis van vliet      oscar van kouwen      12   13   14  OCS
16 NED 126 Sagitta       Fred Schutten         Jos Voorbij           14   16   15   11
17 NED 92  Brasem        Bob van den Hoogen    Willemien Bakker      17   17  DNF  DNF
Vrijbuiter 6-7 juli 2002
Sail Owner                Crew               Club Points   Pl     R1   R2    R3    R4
119  Tom Weller           Jeroen van Veen    WVA       0    1      0    0     0     0
14   Daan Versteeg        Erik Molenaar      WVA    19.7    2    5.7    8     3     3
128  Patrick v. Raalte    onbekend           WV VM    24    3      3    3    10     8
174  Bart Versteeg        Edo Huber          WVA    25.1    4      8  5.7   5.7   5.7
181  Frank Steeneken      Pim van DIjk       WVA      44    5     10   10     8 DNC16
229  C.W. van den Berkhof M.T. Willekens     WVA    45.1    6   11.7 11.7  11.7    10
97   Jeroen Liesveld      Oscar van Kouwen   WVA    50.7    7     13   13    13  11.7
87   Peter van Dorst      Jeffry Visser      WV VM    57    8     14   14 DNC16    13
129  Mark Gomes           Chris gomes        WVA      63    9 DNC16    15 DNC16 DNC16
Europese kampioenschappen Flensburg 28 juli - 2 aug 2002
Pl. Boat    Helm                 Crew                  Club    Race 1  Race 2  Race 3  Race 4  Race 5  Race 6  Points
  1 GER 377 Klaus Eisenblätter   Peter Hauschildt      SCOe    2.0     6.0     4.0     1.0     2.0     10.0    15.0
  2 NED 14  Daan Versteeg        Marcel Verlaan        WVA     7.0     3.0     10.0    2.0     4.0     2.0     18.0
  3 NED 206 Wouter Molenaar      Koen Schenk           WVA     10.0    4.0     3.0     4.0     8.0     3.0     22.0
  4 GBR 77  Chris Gibbs          Tim Gibbs             WSC     6.0     21.0    1.0     5.0     10.0    4.0     26.0
  5 GBR 134 Brian Lambert        Tim Adams             BSSC    15.0    2.0     13.0    7.0     7.0     5.0     34.0
  6 NED 219 Charles Mittelmeijer Job Volwater          WVA     1.0     5.0     11.0    13.0    5.0     18.0    35.0
  7 NED 119 Tom Weller           Jeroen van Veen       WVA     4.0     1.0     15.0    18.0    9.0     7.0     36.0
  8 NED 137 Erik Verkaik         Nellie van Raalte     WVA     12.0    7.0     8.0     8.0     1.0     13.0    36.0
  9 NED 128 Patrick van Raalte   Yamie van Dorst       WVV     22.0    10.0    2.0     21.0    3.0     14.0    50.0
 10 NED 174 Bart Versteeg        Floris Licht          WVA     5.0     14.0    7.0     9.0     22.0    16.0    51.0
 11 NED 181 Frank Steeneken      Pim van Dijk          WVA     8.0     15.0    16.0    3.0     18.0    11.0    53.0
 12 GBR 9   Paddy Spink          John Ellison          BSSC    16.0    8.0     20.0    15.0    6.0     9.0     54.0
 13 NED 33  Frank Verkaik        Jitse Hazeldonk       WVA     31.0    16.0    18.0    10.0    12.0    1.0     57.0
 14 NED 77  Bart Kraan           Ton van Berkel        WSVB    14.0    20.0    5.0     14.0    30.0    6.0     59.0
 15 GBR 135 Martin Read          Oliver Read           WSC     9.0     18.0    12.0    12.0    11.0    21.0    62.0
 16 GBR 133 Jerry Clark          Robert Howlett        OSSC    3.0     9.0     19.0    16.0    21.0    19.0    66.0
 17 NED 55  Arie van Vliet       Birgit Plate          WVA     21.0    26.0    9.0     6.0     35.0    8.0     70.0
 18 GBR 129 Richard Cracknell    Ben Cracknell         WSC     11.0    19.0    6.0     23.0    15.0    DNF     74.0
 19 NED 62  Richard Mulderij     Jeroen Liesveld       SvdeD   19.0    17.0    14.0    31.0    31.0    12.0    93.0
 20 NED 3   Jan Woerman          Roy Woertman          WVV     29.0    30.0    17.0    17.0    17.0    15.0    95.0
 21 NED 74  Nico Prins           David Prins           WVA     20.0    25.0    21.0    11.0    27.0    20.0    97.0
 22 NED 54  Piet van Dijk        Klara van Dijk        WVA     17.0    22.0    26.0    24.0    16.0    30.0    105.0
 23 NED 118 Arie van Wijk        Ko Bakker             WVA     13.0    12.0    25.0    32.0    26.0    DNS     108.0
 24 GER 98  Steffen Wussow       Ernst-Peter Wußow     SMC     18.0    24.0    28.0    26.0    14.0    35.0    110.0
 25 GER 378 Egon Horst           Günther Daubenmerkel  BSC     36.0    23.0    24.0    27.0    13.0    24.0    111.0
 26 NED 138 Henk van Dorst       Sander Mittelmeijer   WVV     27.0    13.0    27.0    28.0    20.0    DNF     115 .0
 27 NED 112 Jos van Wijk         Cees Mooij            WVA     24.0    31.0    29.0    29.0    19.0    17.0    118.0
 28 NED 97  Dennis van Vliet     Oscar van Kouwen      WVA     30.0    29.0    23.0    20.0    DNF     22.0    124.0
 29 NED 141 Huib Schoonhoven     Karin Kuiper          WVA     33.0    11.0    36.0    36.0    23.0    28.0    131.0
 30 NED 94  Derk Jan Konijenberg Ronald van der Poel   WVV     25.0    38.0    30.0    22.0    25.0    31.0    133.0
 31 GBR 106 Richard  Major       Goeffrey Kemp         WSC     26.0    33.0    33.0    30.0    32.0    29.0    150.0
 32 GER 363 Kai Kulle            Klaus Kulle           YCM     40.0    34.0    22.0    19.0    41.0    DNS     156.0
 33 POR 51  Nelson Machado       Joao Cavez            CVCN    37.0    32.0    39.0    2 5.0   37.0    27.0    158.0
 34 NED 129 Cor van Wijk         Mark Gomes            WVA     28.0    35.0    31.0    40.0    28.0    DNF     162.0
 35 GBR 92  Michael Farrell      Edward Farrell        BSSC    39.0    43.0    34.0    33.0    29.0    32.0    167.0
 36 GER 353 Steffen Wohldorf     NN                    SCN     35.0    28.0    32.0    37.0    36.0    DNS     168.0
 37 GBR 96  Jim McEven           Anita McEven          LSC     34.0    27.0    40.0    39.0    33.0    DNS     173.0
 38 NED 87  Peter van Dorst      Jeffrie Visser        WVV     23.0    40.0    37.0    41.0    42.0    37.0    178.0
 39 NED 108 Marc van der Zande   Johnny van Zelst      WVV     42.0    46.0    43.0    38.0    24.0    33.0    180.0
 40 GER 258 Rüdiger Bussing      Imme Bussing          BSV     45.0    36.0    38.0    34.0    39.0    34.0    181.0
 41 NED 65  Mark van Wijk        Aldo van Kouwen       WVA     46.0    39.0    44.0    35.0    43.0    26.0    187.0
 42 GBR 115 Stewart Oliver       James Nye             BSSC    43.0    37.0    35.0    43.0    40.0    36.0    191.0
 43 GBR 16  Bob Curtis           Alex Curtis           WSC     32.0    47.0    41.0    OCS     DNF     23.0    194.0
 44 NED 226 Arnold Mulderij      Karen Temmink         SvdeD   47.0    41.0    42.0    42.0    DNS     25.0    197.0
 45 GBR 124 Andrew Graham        Helen Graham          MYC     38.0    45.0    46.0    45.0    34.0    DNS     208.0
 46 GER 215 Norbert Steiner      Wolfgang Frank        HSC     41.0    42.0    47.0    46.0    38.0    DNF     214.0
 47 NED 92  Bob van den Hoogen   Willemien Bakker      WVA     48.0    48.0    45.0    44.0    45.0    38.0    220.0
 48 GER 218 Karen Kulle          Marin Gerhardt        YCM     44.0    44.0    48.0    DNF     44.0    DNS     231.0
 49 GER 379 Sebastian Frehsee    Stefanie Koall        CKA     49.0    50.0    DNS     47.0    47.0    DNS     244.0
 50 GBR 93  Dudley Roessler      Jeffrey Bowyer        LSC     DNF     49.0    49.0    DNS     46.0    DNS     246.0
                                 Wind:                         E       E       E       E       NE      SW
                                 Force:                Bft     2-3     2-3     3-4     3-4     2       4-5
                                 Course:               nm      6.3     6.3     6.3     6.3     6.3     6.3
Sneekweek 4-8 juli 2002
No Zeil            Naam             Punt  1   2   3   4
1  119      T WELLER, VINKEVEEN      14  dnc  1   1   1
2  97     D VAN VLIET, VINKEVEEN     23  dnc  2   2   2
3  87     P VAN DORST, APELDOORN    39,4 dnc  3   3  dnc
4  128   P. VAN RAALTE, APELDOORN    50  dnc  4  dnc dnc
5  62     R. MULDERIJ, APELDOORN     56  dnc dnc dnc dnc
5  65     M. VAN WIJK, VINKEVEEN     56  dnc dnc dnc dnc
5  138   H.P. VAN DORST, APELDOORN   56  dnc dnc dnc dnc
Kinselmeer 17-18 augustus 2002
Pl.  Nr Bootnaam      Stuurman              R1 R2 R3 R4 R5 tot
  1 119 Furie         Jeroen van Veen        1  2  1  1  6 11
  2 174 Donderstien   Bart Versteeg          9  1  2  2  3 17
  3  14 Jan van Galen Daan Versteeg          3  6  6  6  2 23
  4 137 Plasjager     Eric Verkaik           2  9  5  3  4 23
  5  77 Typhoon       Ton van Berkel         8  4  7  4  1 24
  6 181 Geep          Frank Steeneken        4  3  3  8  8 26
  7  15 All weather   Hans Willemsen        14  0  4  5 10 33
  8 128 Spotvogel     Huib Schoonhoven       6  5 10  7  5 33
  9 219 Quiquibio     Charles Mittelmeijer   5 10 15 10  9 49
 10  33 Antiek        Frans Verkaik         17  8 11  9 13 58
 11 226 Fuut          Arnold Mulderij       13 11 13 17  7 61
 12  97 Sirius II     Dennis van Vliet      10 13 16 13 11 63
 13  62 Baroeboe      Richard Mulderij       7  7 18 16 16 64
 14  87 Harten Aas    Peter van Dorst       12 15  8 11 18 64
 15  76 Lightning     Nico Prins            11 16  9 15 15 66
 16   9 Mug           Bart Kraan            19 12 12 14 12 69
 17  94 Witwiek       Derk Jan Konijnenberg 16 17 14 12 14 73
 18   3 Wolvenest     Jan Woertman          15 14 17 18 17 81
 19  92 Brasem        Bob v/d Hoogen        18 18 19 19 19 93
NK 31 aug-1 sept en 7-8 sept 2002
SailNo Stuurman                  Bemanning             Points  Pl     R1     R2     R3     R4     R5     R6     R7     R8     R9
NED119 Tom Weller                Jeroen van Veen           13   1      0      0      3      0   11.7     10     10      0      0
NED137 Eric Verkaik              Nel van Raalte          44.8   2     14    5.7     10    5.7      3   11.7    5.7   11.7      3
NED33  Frans Verkaik             Jitze Hazendonk         60.7   3     17     13     19     20      0      3      0     16   11.7
NED128 Patrick van Raalte        Jaimie van Dorst        63.1   4    5.7     16  OCS38     10    5.7    5.7  DNC38     10     10
NED15  Hans Willemsen            Marcel Verlaan          65.7   5   11.7  OCS38     29     16      8      0      3     14     13
NED181 Frank Steeneken           Pim van Dijk              69   6      3      3     17     15     10     24      8     13  DNC38
NED174 Bart Versteeg             Edo Huber               69.4   7  RET38   11.7      0     13     20     18     13    5.7      8
NED62  Richard Mulderij          Jeroen Liesveld           75   8      8     14     20      3     13     14     23      8     15
NED14  Daan Versteeg             Erik Molenaar             94   9  RET38     15     18     14     18     15     15      3     14
NED219 Charles Mittelmeijer      Ruud Hogenboom            99  10     10     10      8  DSQ38     21     13     19     18     21
NED55  Arie van Vliet            Birgit Plate           101.4  11     15     19     15     19     16  DNC38   11.7     20    5.7
NED76  Nico Prins                Vincent Prins          102.7  12     21     18    5.7     23     14      8     17     19     23
NED141 Huib Schoonhoven          Karen Kuiper             103  13     16      8     13     18     17  DNC38     21     15     16
NED77  Martin Heineke            Ruud van Dijk            127  14     26     22     23     25     15     17     14     17     19
NED3   Jan Woertman              Roy Woertman           132.7  15     24     24     27   11.7     19     16     18     28     20
NED129 Cor van Wijk              Christiaan Gomes         133  16     18     26     14      8     24  DNC38  DNC38     21     22
NED97  Dennis van Vliet          Oscar van Kouwen         136  17     19     17  OCS38     22     23  DNC38     16     22     17
NED54  Piet van Dijk             Klara van Dijk           153  18     20     23     25     17     25     21     22     27     28
NED226 Arnold Mulderij           Karen Temmink            161  19     22     21     21     27     27  DNC38  DNC38     25     18
NED94  Derk Jan Konijnenberg     Ronald van der Poel      164  20  DNC38     27     16     29     26     20     20     29     26
NED118 Arie van Wijk             Ko Bakker                165  21     25     25     22     24  DNC38     19  DNC38     23     27
NED126 Fred Schutten             Jos Voorbij              177  22     30     29     24     28     22     23  DNC38     26     25
NED206 Frans Dagelet             Floris Licht           179.7  23     13     20   11.7     21  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38
NED87  Peter van Dorst           Jeffrie Visser           181  24     23     31     26     26     28  DNC38     24     30     24
NED132 Ed Hartsink               Linda Hartsink           198  25     28     28  DNC38  DNC38     29     22  DNC38     24     29
NED13  Eef Berendsen             Leonie Berendsen         239  26     27     30     30  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38
NED8   Harry Maronier            Willem Dirkzwager        247  27     29  DNC38     28  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38
NED37  Frits Weller              Stefan Bon               266  28  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38
NED112 Jos van Wijk              Cees Mooij               266  28  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38
NED138 Henk van Dorst            Sander Mittelmeijer      266  28  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38
NED229 Jan Willem van de Berkhof Marie Therese Willekens  266  28  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38  DNC38
Snertrace 5-6 oktober 2002
 Nr. Bootnaam      Stuurman                     R1  R2  R3
  14 Jan van Galen Daan Versteeg                1   1   1
  33 Antiek        Frans Verkaik                5   2
  55 Brandaris     Arie van Vliet               6   4
  77 Typhoon       Bart Kraan                       3   2
  97 Sirius II     Dennis van Vliet             7   8   4
 119 Furie         Tom Weller                   3   5
 126 Sagitta       Fred Schutten                        5
 132 Hringhorn     Eddy Hartsink                10  10
 137 Plasjager     Eric Verkaik                         3
 141 Albatros      Huib Schoonhoven             8
 174 Donderstien   Bart Versteeg                4   7
 181 Geep          Frank Steeneken              2   6
 229 Flitchen      Jan Willem van den Berkhof   9   9