Uitslagen 2003
Gouwe Ouwe Rotterdam
Sharpie evenement Vinkeveen
Sharpie evenement Veluwemeer
Engelse Kampioenschappen
Sharpie evenement Nieuwkoop
Kieler Woche
ZZ weekend Zuidlaren
EK Brancaster
Sharpie evenement Kinselmeer
Open Nederlandse Kampioenschappen
Sharpie evenement Spiegelplas
Snertweekend Vinkeveen
Gouwe Ouwe 3-4 mei 2003
No Zeil Naam                                                       Pts   1  2   3   4
 1 119 Tom Weller, Jeroen van Veen, Wsv Vinkeveen-Abcoude            9   5  1   1   2
 2  55 Arie van Vliet, Birgit Plate, Wsv Vinkeveen-Abcoude          14   4  2   5   3
 3  49 Joost v/d Hondel, Jan W. v/d Hondel, Wsv Elfhoeven           15   1  6   7   1
 4 137 Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst, Wsv Veluwemeer         17   3  4   4   6
 5  97 Dennis van Vliet, Oscar van Kouwen, Wsv Vinkeveen-Abcoude    20   2  7   2   9
 6  62 Richard Mulderij, Jeroen Liesveld, Wsv de Doordrijvers       24 dnf  5   3   4
 7 138 Peter van Dorst, Pim van Dijk, Wsv Veluwemeer                34 dns  3   9  10
 8  94 Derk Jan Konijnenberg, Peter van Proosdij, WSV Veluwemeer    34 dns  9   8   5
 9 174 Bart Versteeg, Edo Huber, Wsv Vinkeveen-Abcoude              34 dns  8   6   8
10   8 Harry Maronier, Willen Dirkzwager, Wsv Rotterdam             42 dns 11 dns   7
11  92 Bob v/d Hoogen, Willemien Bakker, Wsv Vinkeveen-Abcoude      46 dns 10 dns dns
Vinkeveen 10-11 mei 2003
No ZeilNaam                                 Pts   R1  R2  R3  R4  R5  R6
 1 174 Bart Versteeg/Edo Huber              26,0   7   2   1   5   2   5
 2  62 Richard Mulderij/Jeroen Liesveld     30,0   1   7   2   1  10   8
 3 181 Frank Steeneken/Jaap v.Vliet         38,4   6  15   9   2   3   2
 4 119 Tom Weller/Jeroen v.Veen             40,0   9   1   4 dnf   1  11
 5 118 Arie v. Wijk/Ko Bakker               41.1   3   3   5   4   6  10
 6  49 Joostv.dHondel/N.N.                  43.1   2   6   3   3  11  15
 7 206 Wouter Molenaar/Theo v. Tuberg       47.1   4   5   6   6   7   3
 8 128 Patrick v.Raalte/Jamie v. Dorst      64,0   5  10   8   7   8   7
 9  33 Frans Verkaik/Jitse Hazendonk        64.7  12  18   7   8   4   6
10 138 Henk v. Dorst/Sander Mittelmeijer    68,0  10   8  13  13  14   1
11  55 Arie v.Vliet/Birgit Plate            73,0   8  13  10  10  13   4
12  76 Nico Prins/Vincent Prins             75,0  13   9  12  11   5   9
13  97 Dennis v.Vliet/Oscar v. Kouwen       78,0  14   4  11   9  15  12
14  37 Stephan Bon/Frits Weller            100,0 dnc  13 dnc  12   9  14
15 126 Fred Schutten/Jos Voorbij           102,0  15  19  14  15  12  16
16  41 Ceesv.Dijk/Elly v.Dijk              106,0  11  11  18  17  19 dnc
17  54 Pietv.Dijk/Klarav.Dijk              106,0  16  12  15  16  17  18
18 229 Jan-Willem v.d. Berkhof/Marie-Th    107,0  17  16  17  14  18  13
19 129 Mark Gomes/Pim v. Dijk              114,0  18  17  16  18  16  17
20  42 Tom Weller/Jeroen van Veen          135,0 dnc dnc dnc dnc dnc dnc
Veluwemeer 24-25 mei 2003
Zeil    Boot       Stuurman               Bemanning                Pl  R1  R2  R3  R4  Pts
NED 181 Geep       Frank Steeneken        Jitse Hazendonk           1   5   1   2   1   9
NED 137 Plasjager  Eric Verkaik           Nellie Van Raalte         2   2   2   1   6  11
NED 174 DonderstienBart Versteeg          Edo Huber                 3   1   9   3   2  15
NED   3 Wolvenest  Jan Woertman           Arie van Wijk             4   3   4   7   7  21
NED 128 Spotvogel  Patrick Van Raalte     Jaimie Van Dorst          5   8   3   5   5  21
NED  97 Sirius     Dennis Van Vliet       Oscar Van Kouwen          6   4   6  11   4  25
NED 138 Mustang    Henk Van Dorst         Sander Mittelmeijer       7   7   7   4  10  28
NED  77 Typhoon    Job Volwater           Ton Van Berkel            8  10  10   6   3  29
NED 126 Sagitta    Fred Schutten          Jos Voorbij               9   6   8  10   8  32
NED 160 Bliek      Flip Koome             Martijn Cornelissen      10   9   5   9  12  35
NED  94 Witwiek    Derk Jan Konijnenberg  Ruud Lukkezen            11  11  13   8  11  43
GER 258 Furioso    Rüdiger Bussing        Imme Bussing             12  12  12  12   9  45
NED  87 Harten Aas Peter Van Dorst        Leslie Visser            13  13  11 dns dns  56
NED  76 Lightning  Nico Prins             Vincent Prins            14 dns dns dns dns  64
NED  92 Brasem     Bob Van Den Hoogen     Willemien Bakker         15 dns dns dns dns  64
Engelse kampioenschappen 26-28 mei 2003
Pls Zeil    Stuurman          Bemanning          R1    R2    R3    R4  R5  R6   Tot
 1  GBR 75  Chris Bunn        Timms / Thwaites    8     1     1     4   2   4    12
 2  GBR 133 Jerry Clark       Robert Howlett      1     6     4     1   7   3    15
 3  NED 42  Tom Weller        Jeroen van Veen     6     4     3     7   1   6    20
 4  GBR 9   Paddy Spink       John Ellison        3 OCS19    11     3   4   1    22
 5  GBR 125 Chris Gibbs       Tim Gibbs           4     7    10     5   5   2    23
 6  GBR 135 Martin Read       Oliver Read         7     2     8     2   8   7    26
 7  GBR 12  James Case        James Nye           9    11     5     6   3   8    31
 8  GBR 77  John Gibbs        Robin Howes        13     3     7    13   6   5    34
 9  GBR 106 Richard Major     Geoffrey Kemp      17     9     9     8   9   9    44
 10 GBR 61  Rex Elliot        Jim Crossman       10    16     6     9  10  11    46
 11 NED 62  Richard Mulderij  Joost van Vliet     2    13 OCS19  10,5  11  15  51,5
 12 GBR 130 Paul Goakes       Ben Goakes         11     8     2    18  17  17    55
 13 GBR 102 Charles Bennion   William Bennion     5    14    15    15  12  12    58
 14 GBR 129 Richard Cracknell Matthew Owen       12    10    16    12  14  10    58
 15 GBR 8   Ben Cracknell     Alix Lingford      14     5    12    17  16  14    61
 16 GBR 3   Tim How           Cliff Nye          15 OCS19    13  10,5  15  13  66,5
 17 GBR 16  Bob Curtis        Alex Curtis        16    12    14    14  13  16    69
 18 GBR 131 John Fillingham   Terry Angels       18    15    17    16  18  18    84
 
Nieuwkoop 7-8 juni 2003
Op zondag niet gevaren i.v.m. onweer
PLZEIL STUURMAN               BEMANNING              R1   R2  Tot.
 1 174 Bart Versteeg          Edo Huber               2    1   3
 2 181 Frank Steeneken        Jaap van Vliet          1    5   6
 3  42 Tom Weller             Jeroen van Veen         6    2   8
 4  55 Arie van Vliet         Birgit Plate            5    3   8
 5 137 Eric Verkaik           Nellie van Raalte       7    4  11
 6  14 Daan Versteeg          Bas Kooiman             4    7  11
 7 112 Jos van Wijk           Cees Mooij              3    9  12
 8 128 Patrick van Raalte     Jaimie van Dorst        8    6  14
 9  94 Derk Jan Konijnenberg  Peter van Proosdij     10    8  18
10 160 Flip Koome             Jeroen de Wit           9   13  22
11  97 Dennis van Vliet       Oscar van Kouwen       12   11  23
12  62 Richard Mulderij       Jeroen Liesveld        11   12  23
13  41 Cees van Dijk          Bram Compier           13   14  27
14  77 Bart Kraan             Ton van Berkel        OCS   10  28
15  92 Bob van den Hoogen     Sjaak de Roode         15   15  30
16 138 Peter van Dorst        Nancy Spijkers         14  DNF  32
17  76 Nico Prins             Vincent Prins         DNS  DNS  36
Kieler woche 21-22 juni 2003
Op zaterdag varen met windkracht 7!
Pl Stuurman              Bemanning             Zeil      R1  R2  R3  R4  Tot
 1 Daan Versteeg         Arnold Mulderij       NED 14     3   1   2   5  11
 2 Tom Weller            Jeroen van Veen       NED 119    1   2   8   1  12
 3 Eisenblatter, Klaus   Baffi Wussow          GER 377    2   5   4   3  14
 4 Arie van Vliet        Birgit Plate          NED 55     6  10   3   8  27
 5 Wussow, Steffen       Pep Wussow            GER 98     9  10   5   4  28
 6 Horst, Egon           Gunther Daubenmerkl   GER 378    8   6   7  10  31
 7 Flip Koome            Bob Vlek              NED 160    5   7  11   9  32
 8 Bart Versteeg         Hank van Dorst        NED 174   11   3  20   2  36
 9 Derk Jan Konijnenberg Jan Woertman          NED 94    11  20   1   7  39
10 Job Volwater          Ton van Berkel        NED 77     4   4  20  13  41
11 Richard Cracknell     Ben Cracknell         GBR 129    7  10  13  14  44
12 Peters, Uwe           Uwe Ulschmid          GER 122   11  10  10  16  47
13 Richard Mulderij      Joost van Vliet       NED 62    11  20   6  11  48
14 Bussing, Rudiger      Gisela Bussing        GER 258   11  20  12   6  49
15 Wohldorf, Steffen     Gregor Borkowski      GER 353   21   8  14  12  55
16 Kulle, Karen          Martin Gerhardt       GER 218   11  20  15  15  61
17 Frank, Wolfgang       Norbert Steiner       GER 215   21  20   9  17  67
18 Joost Van den Hondel                        NED 49    11  20  20  20  71
19 Kulle, Klaus Joachim  Kathe Kulle           GER 169   20  20  20  20  80
19 Christa Timmermann                          GER 356   20  20  20  20  80
ZZ weekend Zuidlaren 5-6 juli 2003
 No Zeil Bemanning                            Punten    R1   R2   R3   R4
  1   14 Daan Versteeg, Job Volwater              0.0    1    1    1    3
  2  128 Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst    14.0    2    6    2    4
  3   55 Arie van Vliet, Birgit Plate            17.1    3    3    3    9
  4   33 Frans Verkaik, Jitse Hazendonk          19,0    4    2    4    8
  5   62 Richard Mulderij, Jeroen Liesveld       24,7    6    5    7    2
  6   23 Jeroen de Groot, Wouter Bos             26.0   10   10    5    1
  7   49 Joost v/d Hondel, Jaap van Vliet        29.7    5    4    6    7
  8   94 Derk Jan Konijnenberg, Joost van Vliet  38.7    7    8    8    6
  9   97 Dennis van Vliet, Oscar van Kouwen      43,0    8    7   10   10
 10  126 Fred Schutten, Jos Voorbij              44.0    9    9    9    8
 11   92 Bob v/d Hoogen. Wlllemien Bakker        51.0   11   11  dns   11
EK Brancaster 21-25 juli 2003
Pl Sail     Yacht           Helm                  Crew                  Club         R1   R2   R3   R4 TotalTotal
 1 GBR 125  Windspiel       Chris Gibbs           Tim Gibbs             WSC         RET    3    1    1   53    5
 2 NED 14   Jan van Galen   Daan Versteeg         Marcel Verlaan        WVVA          2    2    2    2    8    6
 3 GER 377  Bunyip          Klaus Eisenblaetter   Peter Hauschildt      SCOE          5    1    5    3   14    9
 4 NED 119  Doordrijver     Tom Weller            Jeroen van Veen       WVVA/WVDD     3   11    3    7   24   13
 5 GBR 134  Poesje          Brian Lambert         Tim Adams             BSSC          1    9    6   12   28   16
 6 NED 181  Geep            Frank Steeneken       Jitze Hazendonk       WVVA         16    6    7    4   33   17
 7 NED 77   Typhoon         Bart Kraan            Ton van Berkel        WVB           4    8    8    6   26   18
 8 NED 49   Snark           Joost v.d. Hondel     Jan Willem v.d. HondelWVE          10    7    4   11   32   21
 9 NED 128  Spotvogel       Patrick van Raalte    Jamie van Dorst       WVV           9   13    9    5   36   23
10 GBR 135  Poelsnip        Martin Read           Olliver Read          WSC          12    5   12   10   39   27
11 GBR 9    Annamarie       Paddy Spink           John Ellison          BSSC          7   12  RET    8   80   27
12 NED 226  Fuut            Dick Mulderij         Arnold Mulderij       WVDD        RET    4   10   27   89   41
13 GBR 77   Maid of Arnhem  John Gibbs            Robin Howes           WSC         RET   18   11   14   91   43
14 GBR 133  Ghost           Jerry Clark           Rob Howlett           OSSC         15   10   21   19   65   44
15 GBR 136  Rakker          Ros Spink             Henry Burkitt         BSSC         18   34   13   15   80   46
16 GBR 106  Miranda         Richard Major         Geoffrey Kemp         GWSC/BSSC    11   21   27   17   76   49
17 NED 97   Sirius          Dennis van Vliet      Oscar van Kouwen      WVVA          6   22   24   24   76   52
18 GBR 12   Rock-a-Bye      James Case            James Nye             WSC/BSSC      8   37   35    9   89   52
19 NED 174  Donderstien     Bart Versteeg         Floris Licht          WVVA         13   39   14   25   91   52
20 NED 138  Mustang         Henk van Dorst        Sander Mittelmeijer   WVV/WVVA     22   15   16   32   85   53
21 NED 112  Tyche           Jos van Wijk          Cees Mooij            WVVA         14   28   23   20   85   57
22 GBR 3    Houri           Tim How               Cliff Nye             BSSC         19   32   17   22   90   58
23 NED 55   Brandaris       Arie van Vliet        Birgit Plate          WVVA        DNS   31   15   13  107   59
24 GBR 129  Madrigal        Richard Cracknell     Gemma Nye             WSC/BSSC     20   16   26   23   85   59
25 GER 378  Ulenspiegel     Egon Horst            Gunter Daubenmerkl    BSC         DNC   23   29   16  123   68
26 NED 219  Quiquibio       Charles Mittelmeijer  Pim van Dijk          WVVA        RET   19   20   29  116   68
27 GBR 8    Albatross       Ben Cracknell         Miles Hodges          WSC          17   27   30   26  100   70
28 GBR 130  Pericles        Ben Goakes            Paul Goakes           OSSC/GWSC   RET   20   18   34  120   72
29 NED 62   Baroeboe        Richard Mulderij      Jeroen Liesveld       WVDD/WVVA   RET   25   22   28  123   75
30 NED 160  Bliek           Flip Koome            Martijn Cornelissen   WVDD/WVV    RET   26   19   33  126   78
31 NED 126  Sagitta         Fred Schutten         Jos Voorbij           WVVA         25   24   31   38  118   80
32 GBR 111  Southern Cross  Gary Anthony          Rodney Crafer         WSC         RET   36   28   18  130   82
33 GBR 61   Vixen           Jim Crossman          Robbie Robson         BSSC        RET   17   36   31  132   84
34 NED 141  Albatros        Huib Schoonhoven      Karin Kuiper          WVVA         23   30   33   37  123   86
35 POR 51   Neo             Nelson Machado        Joao Cavaz            CVCN        DNC   14   32   46  147   92
36 GBR 102  Kelpie          Charles Bennion       William Bennion       BSSC        RET   35   40   21  144   96
37 GBR 115  Tiger Shark     Stewart Oliver        James Herbert         BSSC         21   38   39   47  145   98
38 GBR 101  Sea Witch       Kiki Spink            James Goodley         BSSC         24   41   38   39  142  101
39 GBR 71   Tern I          Alex Scoles           Ben Williams          OSSC        RET   29   37   35  149  101
40 GBR 16   Titania         Bob Curtis            Alex Curtis           WSC         RET   43   34   30  155  107
41 NED 108  Tramp           Marc v.d. Zande       John van Zelst        WVV         RET   42   25   48  163  115
42 GBR 70   Patience        John Fillingham       Terry Angels          WSC          26   44   46   50  166  116
43 GBR 128  Capella         Julian Jesson         Alex Smith            OSSC        RET   33   43   41  165  117
44 GBR 92   Garganey        Michael Farrell       Edward Farrell        BSSC        DNS   50   41   36  175  125
45 NED 87   Hartenaas       Peter van Dorst       Nicolle van Vliet     WVV/WVVA    RET   40  RET   42  183  130
46 GBR 127  Skybird         John Laflin           Charlie Borthwick     BSSC        DNS   46   42   43  179  131
47 GER 215  NoWo            Norbert Steiner       Wolfgang Frank        HSC         DNS   49   45   40  182  133
48 GBR 95   Tern III        Simon Spink           Sally Spink           BSSC        RET   45   44   49  186  137
49 GBR 105  Rose of Sharon  Will Ellison          Claudia Spink         BSSC        RET   47  RET   45  193  140
50 GBR 110  Pitzi           Alex Cox              Roger Keeling         BSSC        DNC   48   47   51  201  146
51 GBR 113  Fortuna         Jamie Borthwick       Jim Herculson         BSSC        RET  RET   48  DNC  203  148
52 GBR 124  Ula             Andrew Graham         Helen Graham          MYC         DNC  DNC  DNC   44  209  154
53 GER 98   Himpamp         Steffen Wussow        Ernst-Peter Wussow    SCOE        RET  DNC  RET  DNC  211  156
54 GBR 122  Dragonera       John Hall             Gina Hall             BSSC        DNC  DNC  DNC  RET  218  163
Kinsel 23-24 augustus 2003
Pl  Zeil Bemanning                      Pts   R1   R2   R3   R4   R5
 1  119 T. Weller/J. van Veen             6    3    1    2    2    1
 2  137 E. Verkaik/mw. N. v Raalte       13    4    3    5    1    6
 3   14 D. Versteeg/F. Licht             14    6    2    1   10    5
 4  174 B. Versteeg/E.Huber              18    8  ocs    3    5    2
 5  181 F. Steeneken/J. van Vliet        19    2    9    4    4   13
 6  128 P.v Raalte/J.v Dorst/E. Godfro   19    5    4   11    3    7
 7   33 F. Verkaik/T. Brons              24    1    5   12    6   14
 8   62 R. Mulderij/J. Liesveld          31   10    6   10    7    8
 9  126 F. Schutten/J. Voorbij           34    9    8   15   14    3
10   49 J. en M.vd Hondel                36   16   14    7   11    4
11  160 F. Koome/J. de Wit               36   12   10    6    8   16
12   94 D.J Konijnenberg/P.v.Proosdij    40   11   11    8   17   10
13   97 D. v. Vliet/R. vd Poel           41    7   12   13   13    9
14   76 N. enV. Prins                    42  dnf    7    9   15   11
15   87 P. van Dorst/E. Hulleman         54   14  dns   16   12   12
16  226 A. Mulderij/R.Thoen              55   13   13   14   16   15
17  138 H.van Dorst/J. Hop               66  dns  dns   17    9   18
18  134 B. Payens/P. Colsen              67   15   17   18   21   17
19   41 C.en mw. E. van Dijk/E. Godfro   70   17   16   19   18   19
20   92 B. vd. Hoogen/mw. W. Bakker      74   18   15   21   20   21
21  129 mw.N. van Vliet/M. Gomes         76   19   18   20   19   20
NK 5-7 september 2003  
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 119 Tom Weller
Doordrijver
9,0 2 2 4 (7) 1
2 137 Eric Verkaik
Plasjager
9,0 1 3 (7) 2 3
3 206 Wouter Molenaar
Prik
11,0 (11) 1 1 4 5
4 174 Bart Versteeg
Donderstien
13,0 4 (7) 2 5 2
5 14 Daan Versteeg
Jan van Galen
18,0 3 4 3 8 (9)
6 181 Frank Steeneken
Geep
26,0 8 8 6 (11) 4
7 77 Bart Kraan
Mug
29,0 9 6 8 (dnf) 6
8 128 Patrick van Raalte
Spotvogel
33,0 (16) 9 14 3 7
9 GBR 12 Rosalind spink
Rakker
35,0 (17) 14 10 1 10
10 62 Richard Mulderij
Baroeboe
44,0 (13) 10 13 13 8
11 GBR 133 Jerry Clark
Ghost
46,0 6 12 (16) 15 13
12 118 Arie van Wijk
Zwaardvis
47,0 5 (23) 15 9 18
13 112 Jos van wijk
Tyche
50,0 14 16 (ocs) 6 14
14 33 Frans Verkaik
Antiek
55,0 15 5 11 (ocs) 24
15 GBR 135 Martin Read
Poelsnip
62,0 12 (20) 17 18 15
16 141 Huib van Schoonhoven
Albatros
64,0 (26) 21 12 20 11
17 49 Joost van den Hondel
Snark
69,0 (dns) dns 5 16 12
18 97 Dennis van Vliet
Sirius
70,0 (ocs) 22 19 12 17
19 160 Flip Koome
Bliek
73,0 10 18 28 17 (dnc)
20 87 Peter van Dorst
Harten Aas
73,0 20 15 24 14 (25)
21 94 Derk Jan Konijnenberg
Witwiek
74,0 18 11 9 (ocs) dnf
22 GBR 51 Richard Major
Typhoon
76,0 (24) 13 22 22 19
23 55 Arie van Vliet
Brandares
78,0 7 19 (ocs) ocs 16
24 82 Dick Mulderij
Fuut
82,0 21 17 23 (26) 21
25 126 Fred Schutten
Sagitta
87,0 23 (28) 18 19 27
26 3 Jan Woertman
Wolvenest
87,0 19 (25) 20 25 23
27 15 Hans Willemsen
All Weather
90,0 (30) 26 26 10 28
28 138 Henk van Dorst
Mustang
92,0 22 27 (30) 21 22
29 GBR 9 Kiki Spink
Annamarie
98,0 27 24 27 (ocs) 20
30 229 Jan Willem van den Berkhof
Flittchen
102,0 28 (29) 21 24 29
31 42 Stephan Bon
Kostverloren
110,0 (dns) dns 25 23 26
32 92 Bob van den Hoogen
Brasem
111,0 25 30 29 27 (31)
33 129 Nicolle van vliet
Brak
118,0 29 (32) 31 28 30
34 41 Cees van Dijk
Aloha
123,0 31 31 (32) 29 32
35 108 John van Zelst
Tramp
144,0 (dns) dns dns dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.018
Copyright 1986 - 2003, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Spiegelplas 20-21 september 2003
Pl Helmsman                                 Sail      R1  R2  R3  R4   Pnt
 1 Bart Versteeg/Edo Huber                  NED 174    2   2   2   5     9
 2 Tom Weller/Jeroen van Veen               NED 119    1   5   1   7    10
 3 Frank Steeneken/Jaap van Vliet           NED 181    4   1   6   3  13,7
 4 Bart Kraan/?                             NED   9    6   3   5   1  15,7
 5 Frans Verkaik/Ronald vd Poel             NED  33    3   4   9   4  21,7
 6 Eric Verkaik/Nellie van Raalte           NED 137  DNS DNS   3   2  30,7
 7 Richard Mulderij/Jeroen Liesveld         NED  62    5  12   4  11    35
 8 Dennis van Vliet/Oscar van Kouwen        NED  97    7   6   8  12  38,7
 9 Arie van Vliet/Birgit Plate              NED  55   11   8   7   9    42
10 Derk Jan Konijnenberg/Peter van Proosdij NED  94    9   7  14  10    44
11 Patrick van Raalte/Jaimie van Dorst      NED 128    8  11  10   8    44
12 Nicolle van Vliet/Kim Schouten           NED 129   10  13  15   6  46,7
13 Fred Schutten/Jos Voorbij                NED 126   13   9  13  14    53
14 Peter van Dorst/Leo Verkaik              NED  87   14  10  12  15    54
15 Arnold Mulderij/Joost van Vliet          NED 226   12  14  11  13    54
Snertweekend 11-12 Oktober 2003
No Zeil Stuurman          Bemanning            Pts  R1  R2  R3  R4  R5
 1   77 Bart Kraan        Ton van Berkel         6   7   2   1   1   2
 2   33 Frans Verkaik     Jitse Hazendonk       10   1   4   2   4   3
 3  181 Frank Steeneken   Ronald van der Poel   11   2   1   4   6   4
 4   14 Oscar van Kouwen  Marcel Verlaan        18   9   9   5   3   1
 5   55 Arie van Vliet    Birgit Plate          21   3   8   6   7   5
 6   62 Jeroen Liesveld   Bart Vos              23   4   5   8   8   6
 7  119 Tom Weller        Stephan Bon           24   6   3   3 dnc dnc
 8   87 Peter van Dorst   Leo Verkaik           27   5   6   7  10   9
 9   97 Dennis van Vliet  Joost van Vliet       28   8   7   9   5   8
10  126 Fred Schutten     Jos Voorbij           33 dnc dnc dnc   2   7
11   41 Cees van Dijk     Bram Compier          43 dnc dnc dnc   9  10