Uitslagen 2004
Gouwe Ouwe Rotterdam
Klasse evenement Vinkeveen
Klasse evenement Veluwemeer
Engelse kampioenschappen
Klasse evenement Nieuwkoop
Klasse evenement Gouda
Portugese kampioenschappen
Klasse evenement Westeinder
Steinhuder Meer
Europese kampioenschappen Vinkeveen
Klasse evenement Kinselmeer
Nederlandse kampioenschappen Heeg
Klasse evenement Spiegelplas
Gouwe Ouwe 1-2 mei 2004
No Zeil Naam                                 Pts   R1   R2   R3   R4
 1  119 Tom Weller, Jeroen van Veen            4    1    1    1    1
 2   19 Tom Vlek, Bob Vlek                    15    3    2    4    6
 3   55 Arie van Vliet, Birgit Plate          17    4    3    2    8
 4  128 Patric van Raalte, Jaimie van Dorst   19    2    6    7    4
 5   16 Eric Verkaik, Ronald van der Poel     24    6   11    5    2
 6  226 Arnold Mulderij, Marcel Verlaan       25    9    4    9    3
 7   62 Richard Mulderij, Jeroen Liesveld     25    7    8    3    7
 8  174 Bart Versteeg, Kees van Dijk          27    5    7    6    9
 9   87 Peter van Dorst, Pim van Dijk         33   11    9    8    5
10  129 Nico van Vliet, Anneke van Kouwen     38    8   10   10   10
11   97 Dennis van Vliet, Oscar van Kouwen    41   10    5  dnf  dns
Klasse evenement Vinkeveen 8-9 mei 2004
No.Zeilnr  Stuurman/vrouw            Bemanning              Punten   1   2   3   4
 1 NED 55  Arie van Vliet            Birgit Plate               12   3   4   2   3
 2 NED 128 Patrick van Raalte        Jaimie van Dorst           13   1   8   3   1
 3 NED 181 Frank Steeneken           Jaap van Vliet             22   6   9   1   6
 4 NED 62  Richard Mulderij          Jeroen Liesveld            22   4   5   4   9
 5 NED 16  Frans Verkaik             Ronald van der Poel        26   2   7   5  12
 6 NED 9   Bart Kraan                Ton van Berkel             27  10   1   8   8
 7 NED 119 Tom Weller                Jeroen van Veen            31   9   2  16   4
 8 NED 230 Jan Woertman              Roy Woertman               37   8  10  14   5
 9 NED 174 Bart Versteeg             Edo Huber                  39  13   3  12  11
10 NED 112 Jos van Wijk              Cees Mooij                 41  11  13  15   2
11 NED 19  Tom Vlek                  Bob Vlek                   45   5   6  13  21
12 NED 118 A. van Wijk               K. Bakker                  49   7  12   7  23
13 NED 76  Nico Prins                David Prins                56  16  20   6  14
14 NED 97  Dennis van Vliet          Oscar van Kouwen           56  18  14  17   7
15 NED 160 Flip Koome                Joost van Vliet            63  12  18  18  15
16 NED 226 Arnold Mulderij           Marcel Verlaan             64 dnc  15   9  10
17 NED 94  Derk Jan Konijnenberg     Erik Hulleman              65  14  11  22  18
18 NED 138 Henk van Dorst            Sander Mittelmeijer        70  22  16  10  22
19 NED 54  Piet van Dijk             Klara van Dijk             70  15  22  20  13
20 NED 126 Fred Schutte              Jos Voorbij                76  19  19  21  17
21 NED 87  Peter van Dorst           Pim van Dijk               81  17  23  11 dns
22 NED 229 Jan Willem van den BerkhofMarie Therese Willekens    84  23  17  25  19
23 NED 49  Joost van den Hondel      Familie van den Hondel     87  20  21 dnf  16
24 NED 132 Ed Hartsink               Linda Hartsink             89  21  24  19  25
25 NED 41  Cees van Dijk             Elly van Dijk              93  25  25  23  20
26 NED 65  Mark van Wijk             Aldo van Kouwen           102  24  28  24  26
27 NED 129 Nicolle van Vliet         Annike van Kouwen         108  27  27  26  28
28 NED 92  Bob van den Hoogen        Willemien / Boudewijn     109  26  26 dnf  27
29 NED 123 Eric Payens               Carel Trilsbeek           114 dnf dnf dnc  24
Klasse evenement Veluwemeer 22-23 mei 2004
No Zeil Naam                  Punten    R1    R2    R3    R4    R5
 1  128 Patrick van Raalte         6     1     1     3     1    (8)
 2  119 Tom Weller                10     5     2   (6)     2     1
 3   14 Daan Versteeg             14 (Dnf)     3     1     5     5
 4   76 Nico Prins                14   (6)     4     4     3     3
 5   16 Eric Verkaik              16     2 (ocs)     2     6     6
 6  181 Frank Steeneken           16     3 (dnf)     5     4     4
 7  160 Flip Koome                26     8 (dnf)     9     7     2
 8   97 Dennis van Vliet          28  (11)     5     8     8     7
 9   94 Derk Jan Konijnenberg     35     9     7  (12)    10     9
10   87 Peter van Dorst           37     7 (dnf)    11     9    10
11  138 Erik Hulleman             39    10 (dnf)     7    11    11
12  174 Bart Versteeg             40     4     6 (dns)   dns   dns
13  129 Nicolle van Vliet         42    12     8    10 (dnf)    12
14  230 Jan Woertman              60 (dnf)   dns   dns   dns   dns
15   92 Bob van den Hoogen        60 (dns)   dns   dns   dns   dns
16  226 Arnold Mulderij           60 (dns)   dns   dns   dns   dns
Engelse kampioenschappen Brancaster 29 mei-1 juni 2004
Pos Sail      Helm              Crew                 R1  R2  R3  R4  R5  R6  R7 TOT1   TOTAL
  1 GBR 125   Chris Gibbs       Tim Gibbs             1   1   4   6   1   2   4   19     13
  2 GBR 12    James Case        Jimmy Goodley         4   6   2   1   8   1   1   23     15
  3 NED 119   Tom Weller        Jeroen van Veen       3   2   1   3   6   4  18   37     19
  4 NED 62    Richard Mulderij  Jeroen Liesveld       2   3  11   2   9   9   6   42     31
  5 GBR 9     Paddy Spink       John Ellison          7   5   6   4  11 RET   2   64     35
  6 GBR 133   Jerry Clark       Rob Howlett           6   9   5   7  14   6   3   50     36
  7 NED 226   Arnold Mulderij   Marcel Verlaan        8  11   3   5   2   8  14   51     37
  8 GBR 135   Martin Read       Oliver Read           5   7   7   9   3   7  13   51     38
  9 GBR 77    John Gibbs        Robin Howes          10   4   9  12   5  12   5   57     45
 10 GBR 129   Richard Cracknell Gemma Nye             9  12  14  10   7  10  23   85     62
 11 GBR 61    Rex Elliott       Jim Crossman         11   8  10  13  12  18  10   82     64
 12 GBR 8     Ben Cracknell     Miles Hodges         14  10  20 DNF  13   5  15  106     77
 13 GBR 75    Paul Goakes       Ben Goakes          RET  19  16  15  10  11   9  109     80
 14 GBR 16    Bob Curtis        Alex Curtis          12  14  17  14  20  13  11  101     81
 15 GBR 134   Brian Lambert     Tim Adams           DNS DNS  13 DSQ   4   3   7  114     85
 16 GBR 101   Tim How           Cliff Nye            13  13   8 DNF  21  21  12  117     88
 17 GBR 128   Alexander Smith   Gunter Daubenmerk    24  17  18   8  16  22  19  124    100
 18 GBR 136   Kiki Spink        Tim Andrews          18  15  22  16  22  15  17  125    103
 19 GBR 3     Alex Scoles       Ben Williams         20  18 RET DSQ  15  17   8  136    107
 20 GBR 15    Chris Hardy       David Blakesley      16 DNF  23  18  17  14  21  138    109
 21 GBR 102   Charles Bennion   Georgina Bennion     15  20  12 DSQ  19  16  27  138    109
 22 GBR 115   Bob Bradshaw      Dom Copping          17  16  15 DSQ  24  20  25  146    117
 23 GBR 92    Edward Farrell    Mike Farrell         22 RET  21  11  25  23  16  147    118
 24 GBR 95    Chris Spink       Sheila Spink         19  21  25  17 RET DNS  22  162    133
 25 GBR 106   Ben Johnson       Geoffrey Kemp       RET RET  19 DNF  18  19  24  167    138
 26 GBR 132   Matt Owen         Dom Newman           25  22  24 DNF  26  24  20  170    141
 27 GBR 105   Will Ellison      Claudia Spink        21  24  27 RET  23  25  26  175    146
 28 GBR 70    John Fillingham   Terry Angels         23  23  26 DNF  27  26  28  182    153
Klasse evenement Nieuwkoop 5-6 Juni 2004
Pl Zeil    Stuurman              Bemanning                       R1   R2   R3  Pts
 1 NED 119 Tom Weller            Jeroen van Veen                  1    1    2    4
 2 NED 137 Eric Verkaik          Ronald van der Poel              3    2    1    6
 3 NED 55  Arie van Vliet        Birgit Plate                     6    4    6   16
 4 NED 181 Frank Steeneken       Jaap van Vliet                   8    6    5   19
 5 NED 174 Bart Versteeg         Edo Huber                        5    5   11   21
 6 NED 33  Frans Verkaik         Jitse Hazendonk                  7    3   12   22
 7 NED 62  Richard Mulderij      Jeroen Liesveld                  2   13    9   24
 8 NED 76  Nico Prins            Vincent Prins                   10    7    7   24
 9 NED 14  Daan Versteeg         Marieke Hogenwerf, Job Volwater 13    9    3   25
10 NED 128 Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst                12   10    4   26
11 NED 226 Arnold Mulderij       Marcel Verlaan                   4    8  DNF   27
12 NED 97  Dennis van Vliet      Oscar van Kouwen                 9   12   10   31
13 NED 160 Flip Koome            Jeroen de Wit                   11   11  DNF   37
14 NED 65  Mark van Wijk         Floris Licht                   DNF  DNF    8   42
15 NED 54  Pim van Dijk          Bart Jeninga                    14   15   14   43
16 NED 94  Derk Jan Konijnenberg Joost van Vliet                 15   14  DNF   44
17 NED 123 Eric Paijens          Jelle Eijgensteijn              16   16   13   45
Klasse evenement Gouda 19-20 juni 2004
No ZeilNaam                                      Bootnaam    Punt    R1    R2    R3   R4  R5    R6
 1 137 Eric Verkaik/ Marcel Verlaan              Plasjager   11,0     3     3   (4)    1   2     2
 2 119 Tom Weller/ Jeroen van Veen               Doordrijver 12,0     1     6     1  (9)   1     3
 3 128 Patrick van Raalte/ Jaime van Dorst       Spotvogel   15,0     2     2     3  (6)   4     4
 4 181 Frank Steeneken/ Jaap v.Vliet             Geep        23,0     5     1     8    2   7   (9)
 5  19 Jolanda Vlek/ Bob Vlek                    Furie       27,0     9     4 (ocs)    5   3     6
 6  62 Richard Mulderij/ Jeroen Liesveld         Baroeboe    27,0     4     8     5    4   6 (dns)
 7  33 Frans Verkaik/ Ronald vd Poel             Antiek      30,0     6   (9)     6    3   8     7
 8  55 Arie van Vliet/ Birgit Plate              Brandares   32,0   (8)     5     7    7   5     8
 9  97 Dennis van Vliet/ Mariska/ Joost          Sirius      35,0    15 (dnf)     2    8   9     1
10 174 Bart Versteeg/ Ko Bakker                  Donderstien 38,0     7     7     9 (10)  10     5
11  94 Derk Jan Konijnenberg/ Peter van Proosdij Witwiek     53,0    10    10    10 (13)  12    11
12 132 Ed Hartsink/ Linda Hartsink               Hringhorn   61,0    13    12    12   11  13 (dns)
13  41 Cees van Dijk/ Bram Compier               Aloha       66,0    12    13    13   14  14 (dns)
14  87 Peter van Dorst/                          Hartenaas   67,0 (dns)   dns    14   12  11    10
15  54 Pim van Dijk/ Bart Jeninga                Esi-tesie   70,0    14    14    11   15  16 (raf)
16 138 Henk van Dorst/ Sander Mittelmeijer       Mustang     74,0    16    11 (dnf)  dnf  15    12
17  49 Joost vd Hondel/ Mark/ Sander             Snark       91,0    11 (dns)   dns  dnf dns   dns
18  76 Nico Prins/ Vincent Prins                 Lightning  100,0 (dns)   dns   dns  dns dns   dns
18 129 Nicolle van Vliet/ Debbie/ Kim            Brak       100,0 (dnf)   dnf   dns  dnf dns   dns
Portugese kampioenschappen Torreira 12-13 juni 2004
1.Por 44  Manuel Cálão         8
2.Por 50  Salustiano Ribeiro   13
3.Por 51  Nelson Machado       18
4.Por  5  José Manuel Monteiro 18
5.Por 40  Manuel Salesgrado    29
6.Por 43  António Folha        29
7.Esp  1  Charles Mittelmeijer 30
8.Por 16  Alvaro Durão         31
9.Por 27  Paulo Silverinha     34
10.H  87  Gonçalo Duarte Silva 38
11.H  62  Rafael Fonseca Lopes 54
Westeinder 3-4 juli 2004
  Pl Zeilnr   Bemanning                                    R1    R2   R3   R4     Punten
   1 NED 206  Wouter Molenaar, Frans Dagelet               DNF    1    3    1     30,7
   2 NED  33  Frans Verkaik, Jitse Hazendonk               DNS    2    1    2     31,0
   3 NED 226  Arnold Mulderij, Marcel Verlaan              DNS    3    2    4     41,7
   4 NED 119  Tom Weller, Jeroen van Veen                  DNF    4    9    3     53,7
   5 NED 128  Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst         DNF    7    5    5     58,0
   6 NED  14  Daan Versteeg, Job Volwater                  DNS    5    8    7     62,0
   7 NED  97  Dennis van Vliet, Oscar van Kouwen           DNS    8    4   10     63,0
   8 NED 181  Frank Steeneken, Jaap van Vliet              DNS    6    7    9     64,7
   9 NED   9  Bart Kraan, Ton van Berkel, Peter van Dorst  DNF   11   10    6     69,7
  10 NED  62  Richard Mulderij, Jeroen Liesveld            DNF    9   11    8     71,0
  11 NED 137  Eric Verkaik, Nellie van Raalte              DNS   10    6  DNS     77,7
  12 NED  87  Erik Hulleman, Stefan van der Mast           DNS   12   12   11     78,0
  13 NED 129  Nicolle van Vliet, Annike van Kouwen         DNS   14   13   12     82,0
  14 NED  54  Piet en Klara van Dijk                       DNS   13  DNF  DNS     94,0
  15 NED  41  Pim van Dijk, Bart Jeninga                   DNS  DNS  DNS  DNS    100,0
  15 NED  76  Nico en Vincent Prins                        DNS  DNS  DNS  DNS    100,0
  15 NED 112  Jos van Wijk, Cees Mooij                     DNS  DNS  DNS  DNS    100,0
  15 NED 126  Fred Schutten, Jos Voorbij                   DNS  DNS  DNS  DNS    100,0
  
Steinhude 3-4 juli 2004
Pl Segel-Nr. Steuermann          Vorschoter           1.WF  2.WF Punkte
 1 GER-10    Arie van Vliet      Birgit Plate          1     2    3.00
 2 NED-49    Joost van der HondelEmiel Runia           3     1    4.00
 3 GER-378   Egon Horst          Günter Daubenmerkl    2     3    5.00
 4 GER-98    Steffen Wussow      Pat Wussow            5     4    9.00
 5 GER-215   Norbert Steiner     Wolfgang Frank        7     6   13.00
 6 NED-3     Jan Woertman        Roy Woertman          4    DNC  15.00
 7 GER-258   Heinrich R. Bussing Imme Bussing         DNC    5   16.00
 8 GER-169   Karen Kulle         Hilke van Appen       6    DNC  17.00
 9 GER-218   Klaus Kulle         Käte Kulle           DNF   DNC  22.00
 9 GER-122   Uwe Peters          Uwe Ulschmied        DNC   DNC  22.00
 
Europees Kampioenschap Vinkeveen 1-6 augustus 2004
Gold fleet
Pl ZeilnummerBootsnaam     Stuurman                Bemanning               Wedstr.1Wedstr.2Wedstr.3Wedstr.4Wedstr.5Wedstr.6  Totaal Na-aftrek Vereniging
1  NED 119   Doordrijver   Tom Weller              Jeroen van Veen            1       3       1       3       9       1        18       9     W.V.V.A. / W.V.de Doordrijvers
2  NED   9   Mug           Bart Kraan              Ton van Berkel             2       2       2       1       6       3        16       10    W.V. Braassemermeer / W.V.V.A.
3  NED 206   Prik          Wouter Molenaar         Frans Dagelet              5       1       3       7       3       2        21       14    W.V.V.A. / W.V. Aalsmeer
4  GBR 125   Windspiel     Chris Gibbs             John Gibbs                 2       10      6       5       1      DSQ       58       24    Wells Sailing Club / B.S.S.C.
5  NED  62   Baroeboe      Richard Mulderij        Jeroen Liesveld            11      1       8       2       19      4        45       26    W.V.de Doordrijvers / W.V.V.A
6  NED 118   Zwaardvis     Arie van Wijk           Ko Bakker                  6       5       1       8       22      9        51       29    W.V. Vinkeveen Abcoude
7  GBR  12   Rock-a-Bye    James Case              Cliff Nye                  20      8       10      1       2       11       52       32    Wells Sailing Club / B.S.S.C.
8  GBR 133   Ghost         Jerry Clark             Robert Howlett             7       3       12      5       5       14       46       32    Overy Staithe Sailing Club
9  GBR 134   Poesje        Brian Lambert           Edward Farrel              28      11      5       2       10      5        61       33    Brancaster Staithe Sailing Club
10 NED  14   Jan van Galen Daan Versteeg           Job Volwater               19      6       3       9       13      8        58       39    W.V.V.A. / W.V. Braassemermeer
11 NED 128   Spotvogel     Patrick van Raalte      Jaimie van Dorst           8       12      2       10      14      10       56       42    W.V. Veluwemeer
12 NED 181   Geep          Frank Steeneken         Jaap van Vliet             6       4       18      18      8       6        60       42    W.V. Vinkeveen Abcoude
13 NED 174   Donderstien   Bart Versteeg           Joost van Vliet            13      4       4       11      24      12       68       44    W.V. Vinkeveen Abcoude
14 NED  55   Brandaris     Arie van Vliet          Birgit Plate               11      7       11      4       12      13       58       45    W.V. Vinkeveen Abcoude
15 NED 112   Tyche         Jos van Wijk            Cees Mooij                 1       12      12      7       23      17       72       49    W.V. Vinkeveen Abcoude
16 GBR   9   Annamarie     Paddy Spink             John Ellison               3       5       9       14      18      22       71       49    Brancaster Staithe Sailing Club
17 NED  33   Antiek        Frans Verkaik           Jitse Hazendonk            4       7       10      17      11      19       68       49    W.V. Vinkeveen Abcoude
18 NED 141   Albatros      Huib Schoonhoven        Karen Kuiper               10      11      8       19      16      7        71       52    W.V. Vinkeveen Abcoude
19 NED 138   Mustang       Henk van Dorst          Sander Mittelmeijer        12      9       14      12      7       24       78       54    W.V. Veluwemeer / W.V.V.A.
20 POR  51   Neo           Francisco Leite Calao   Nelson Machado             14      6       21      10      4       28       83       55    Clube Vela de Costa Nova
21 NED  19   Furie         Jolanda Vlek            Bob Vlek                   18      15      4       6      DSQ      16       93       59    W.V.de Doordrijvers. / W.V.H.N.D.
22 NED  80   Mariandel     Erik Hulleman           Stefan van der Mast        9       8       9       11      27     DNF       98       64    W.V. Veluwemeer
23 NED 226   Fuut          Arnold Mulderij         Marcel Verlaan             17      2       15      16      20      18       88       68    W.V. de Doordrijvers / W.V.V.A.
24 NED 219   Quiquibio     Charles Mittelmeijer    Bob Bakker                 22      14      6       17      17      15       91       69    W.V. Vinkeveen Abcoude
25 NED  94   Witwiek       Derk Jan Konijnenberg   Peter van Proosdij         5       20      11      15      32      23      106       74    W.V. Veluwemeer
26 GBR 129   Madrigal      Richard Cracknell       Gemma Nye                  28      15      7       12      15      27      104       76    Wells Sailing Club / B.S.S.C.
27 GER 378   Ulenspiegel   Egon Horst              Gunter Daubenmerkl         10      21      23      4       21      25      104       79    S.K.T. / Blankeneser Segel Club
28 NED  97   Sirius II     Dennis van Vliet        Oscar van Kouwen           12      17      16      14      28      21      108       80    W.V. Vinkeveen Abcoude
29 GBR 136   Rakker        Roz Spink               Henry Burkitt              3      OCS      7       13      29      29      115       81    Brancaster Staithe Sailing Club
30 NED 126   Sagitta       Fred Schutten           Jos Voorbij                4       20      26      13      25      26      114       88    W.V. Vinkeveen Abcoude
31 NED  54   Esi-tesi      Piet van Dijk           Klara van Dijk             20      9       13      16      30      30      118       88    W.V. Vinkeveen Abcoude
32 NED 230   t Olde Holt   Jan Woertman            Roy Woertman               18     DNF      22      3       26      20      122       89    W.V. Veluwemeer
33 NED  41   Aloha         Cees van Dijk           Elly van Dijk              8       16      19      21      31      31      126       95    W.V. Vinkeveen Abcoude

Silver fleet
Pl ZeilnummerBootsnaam     Stuurman                Bemanning               Wedstr.1Wedstr.2Wedstr.3Wedstr.4Wedstr.5Wedstr.6  Totaal Na-aftrek Vereniging
1  GBR 135   Poelsnip      Martin Read             Oliver Read                23      23      13      9       2       1        71       48    Wells Sailing Club
2  NED 132   Hringhorn     Ed Hartsink             Linda Hartsink             21      22      5      DNF      1       8        90       57    W.V. Vinkeveen Abcoude
3  NED 160   Bliek         Flip Koome              Martijn Cornelissen        27      25      17      6       7       2        84       57    W.V.de Doordrijvers / W.V.Veluwemeer
4  POR  50   Recife        Daniel Vieira VasconceloHugo                       15      13      15      24      4       10       81       57    Clube Vela de Costa Nova
5  NED  76   Lightning     Nico Prins              Vincent Prins              25      13     DSQ      15      5       4        96       62    W.V. Vinkeveen Abcoude
6  NED  77   Typhoon       Olaf van Veen           Floris Licht               31      18      17      8       12      9        95       64    W.V. Vinkeveen Abcoude
7  GBR  75   Cassiopea     Paul William Goakes     Ben Goakes                 16      18      27      19      9       6        95       68    Overy S.S.C. / Grafham Water S.C.
8  NED 123   Saint         Eric Payens             Jelle Eijgensteijn         7       27      21      24      6       15      100       73    W.V. Vinkeveen Abcoude
9  GER  98   Himpamp       Steffen Wuessow         Ernst-Peter Wuessow        26      19      14      22      13      7       101       75    S.M.C. / S.C.Oe.
10 GER 122   Bajaba        Uwe Peters              Uwe Ulschmid               23      10      23      23      8       12       99       76    T.S.V. Schilksee
11 NED   8   De Acht       Jan Jellema             Ernest Spaas               19      14      24      23      20      3       103       79    W.V. de Spiegel
12 GBR  16   Titania       Bob Curtis              Alex Curtis                25      29      16      20      11      11      112       83    Wells Sailing Club
13 NED  16   Windspel      Ronald van der Poel     Cees Kroon                 24      24      18      25      3       20      114       89    W.V. H.N.D. / W.V.V.A.
14 GBR 106   Miranda       Ben Johnson             Jeffrey Kemp               16      17      22      29      15      19      118       89    Brancaster Staithe Sailing Club
15 NED  87   Hartenaas     Peter van Dorst         Pim van Dijk               29      23      20      21      10      16      119       90    W.V. Veluwemeer / W.V.V.A.
16 GBR   8   Albatross     Ben Cracknell           Miles Hodges               32      19      24      29      14      5       123       91    Wells Sailing Club
17 NED 229   Flittchen     Jan Willem van den BerkhMarie Therese Willekens    21      27      20      20      16      21      125       98    W.V. Vinkeveen Abcoude
18 NED 129   Brak          Nicolle van Vliet       Annike van Kouwen          14      25      19      26      22      23      129      103    W.V. Vinkeveen Abcoude
19 GER 258   Furioso       Ruediger Bussing        Imme Bussing               15      22      31      28     DNF      13      142      109    Baltische Segel-Vereinigung
20 GER 169   Kuddel        Klaus Kulle             Martin Gerhardt            29      24      30      26      17      14      140      110    Segel Club Neumuenster
21 POR  52   Pardilho      Pedro Lopes             Pedro Vidigal              9       21     DNF      30      29      22      145      111    Clube Naval de Lisboa
22 GBR  92   Garganey      Michael Farrel          Francesca Farrel           13      26      28      28      21      24      140      112    Brancaster Staithe Sailing Club
23 GER  10   Motketel      Tino Malow              Mike Potheiski             22      30      25      22      26      17      142      112    Segel Club Neumuenster
24 GER 218   Kobold        Karen Kulle             Hilke von Appen            17      29      30     DNF      18      27      155      121    Yacht Club Meridian
25 GBR  95   Tern III      Kiki Spink              Martin Emerson             24      28      25      27      27      18      149      121    Brancaster Staithe S.C. / W.S.C.
26 NED  92   Brasem        Bob van den Hoogen      Carlijne v.d. Stap/Boude  DNS     DNS      32      18      25      28      170      136    W.V. Vinkeveen Abcoude
27 GER 215   NoWo          Norbert F. Steiner      Wolfgang Frank            DNF     OCS      28      31      19      26      171      137    Hamburger Segel Club
28 GBR 105   Rose of SharonWilliam Ellison         Sarah Crossman             30      30      31      25      23      29      168      137    Bracaster Staithe Sailing Club
29 NED 108   Tramp         Marc van der Zande      Johnny van Zelst           33      28      26      27      24     DNF      171      138    W.V.Veluwemeer
30 GBR 124   Ulla          Andrew Graham           Helen Graham               30      16      29      31     DNS     DNS      172      139    Medway Yacht Club
31 GBR  70   Patience      John Fillingham         Terry Angels               27      31      29      30      28      25      170      139    Wells Sailing Club / B.S.S.C.
32 NED  65   Crabbelcatte  Mark van Wijk           Aldo van Kouwen            26      26      27     DNF     DNS     DNS      179      145    W.V. Vinkeveen Abcoude
 
Kinselmeer 21-22 Aug 2004
No.ZeilnummerStuurman            Bemanning                 W1    W2   W3    W4    W5 Punten (na aftrek)
 1 NED 119   Tom Weller          Jeroen van Veen            1     1    1     3     2      5,0
 2 NED  49   Joost van den HondelRob van Dijk               2     4    3   DNF     4     13,0
 3 NED   9   Bart Kraan          S. Kraan                   3   DNF    2     5     5     15,0
 4 NED 137   Eric Verkaik        Nellie van Raalte          4     8    9     1     3     16,0
 5 NED  16   Frank Steeneken     Ronald van der Poel        5     6    4     6     6     21,0
 6 NED  62   Richard Mulderij    Martijn Cornelissen        6     5   13    12     1     24,0
 7 NED 128   Patrick van Raalte  Jaimie van Dorst           9     2    6    13     7     24,0
 8 NED 174   Bart Versteeg       Marianne van Blarkom       7    DNS  10     2    11     30,0
 9 NED  97   Dennis van Vliet    Oscar van Kouwen          12     3   12     8    10     33,0
10 NED  19   Jolanda Vlek van VeeBob Vlek                  10   DNS    8     7     8     33,0
11 NED  14   Daan Versteeg       Bas Kooiman/Job Volwate   13     9    5    10    13     37,0
12 NED 226   Arnold Mulderij     Marcel Verlaan            11     7   16    18    12     46,0
13 NED  94   Derk Jan KonijnenberPeter van Proosdij        14    11    7    16    17     48,0
14 NED  80   Erik Hulleman       Joost van Vliet            8    12   14    15    16     49,0
15 NED 126   Fred Schutten       Jos Voorbij               15    10   11    14    18     50,0
16 NED  92   Boudewijn Paijens   Bob van den Hoogen       DNC   DNC   18     4    14     56,0
17 NED 129   Nicolle van Vliet   Annike van Kouwen         17    13   17    11    15     56,0
18 NED 138   Henk van Dorst      H. van Halteren          DNC   DNC   19     9     9     57,0
19 NED  87   Peter van Dorst     Guillaume                 16   DNS   15    17    19     67,0
 
NK 10-12 Sept 2004
No   Zeilno  Naam                                      R1   R2   R3   R4   Punten
  1 NED 119  Tom Weller, Jeroen Van Veen                1    1    2    2       6
             Doordrijver
  2 NED 206  Wouter Molenaar, Frans Dagelet             5    7    1    1      14
             Prik
  3 NED 14   Job Volwater, Daan Versteeg                3    5    4    4      16
             Jan Van Galen
  4 NED 33   Frans Verkaik, Jitze Hazedonk              9    3    3    5      20
             Antiek
  5 GBR 12   James Case, Jimmy Goodley                 11    2   10    3      26
             Rock-a-bye
  6 NED 137  Eric Verkaik, Nellie Van Raalte            8    6   18    6      38
             Plasjager
  7 NED 55   Arie Van Vliet, Birgit Plate               2    4    6  dnf      45
             Brandaris
  8 NED 128  Patrick Van Raalte, Jaimie Van Dorst       6    8    5  dnf      52
             Spotvogel
  9 NED 62   Richard Mulderij, Jeroen Liesveld          4    9  dnf    7      53
             Baroeboe
 10 NED 174  Bart Versteeg, Dennis Van Vliet           12   10    7  dnf      62
             Donderstein
 11 NED 226  Arnold Mulderij, Marcel Verlaan           13   12    9  dnf      67
             Fuut
 12 NED 181  Frank Steeneken, Jaap Van Vliet           10   11   14  dns      68
             Geep
 13 NED 118  Arie Van Wijk, Ko Bakker                  15   13    8  dns      69
             Zwaardvis
 14 NED 126  Fred Schutten, Jos Voorbij                20   18   23    8      69
             Sagitta
 15 GBR 8    Richard Cracknell, Ben Cracknell          16   14   13  dnf      76
             Albatross
 16 NED 41   Cees Van Dijk, Elly Van Dijk/ Danny Vee   28   22   20    9      79
             Aloha
 17 GER 98   Rüdiger Bussing, Steffen Wussow           14   17   17  dnf      81
             Himpamp
 18 NED 141  Huib Schoonhoven, Karen Kuiper            23   15   11  dnf      82
             Albatros
 19 NED 229  Jan Willem en Pepijn Van Den Berkhof      27   23   24   10      84
             Flittchen
 20 NED 230  Jan Woertman, Roy Woertman                 7  dnf   12  dnf      85
             T'olde Holt
 21 NED 160  Flip Koome, Joost Van Vliet               21   16   15  dnf      85
             Bliek
 22 NED 94   Derk Jan Konijnenberg, Peter Van Proosdij 18   20   16  dns      87
             Witwiek
 23 NED 87   Peter Van Dorst, Pim Van Dijk             19   26   19  dns      97
             Hartenaas
 24 NED 97   Maup Kok, Mark Gomes                      22   21   21  dnf      97
             Sirius
 25 NED 80   Erik Hulleman, Erwin Vrolijk              17   19  dnf  dns     102
             Mariandel
 26 NED 123  Eric Payens, Jelle Eygensteyn             25   25   22  dnf     105
             Saint
 27 NED 92   Bob Van Den Hoogen                        24   24  dns  dns     114
             Brasem
 28 NED 129  Nicolle Van Vliet, Aniek Van Kouwen       26   27  dns  dns     119
             Brak
 29 NED 228  Fons Marijnissen, Jan Visser              29   28  dnf  dns     123
             Waterman
 30 NED 16   Ronald Van Der Poel, Cees Kroon          dns  dns  dns  dns     132
             Windspel
 30 NED 54   Piet Van Dijk, Klara Van Dijk            dns  dns  dns  dns     132
             Esi - Tesi
  
Klasse evenement Spiegelplas 20-21 September 2004
No.ZeilnummerBemanning                                     R1     R2     R3     R4     R5    Punten
 1 NED 128   Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst           2      2      5      1      2       9,0
 2 NED 119   Tom Weller, Jeroen van Veen, Bob Vlek          1      1      6      3      5      15,7
 3 NED  55   Arie van Vliet, Birgit Plate                   3      6      1      7      1      17,4
 4 NED 181   Frank Steeneken, Jaap van Vliet                5      3      4      2      4      24,7
 5 NED  14   Daan Versteeg, Job Volwater                    4      4      3      6      7      33,4
 6 NED   9   Bart Kraan, Sjaac Kraan, Ronald van der Poel DNF    DNS      2     10      3      43,7
 7 NED  97   Dennis van Vliet, Oscar van Kouwen             6      5      8      5      8      45,7
 8 NED  33   Frans Verkaik, Bart Versteeg                   7      8     10      4      6      46,7
 9 NED  62   Arnold Mulderij, Marcel Verlaan                8      7      9      8      9      56,0
10 NED  94   Derk Jan Konijnenberg, Joost van Vliet         9      9      7      9     10      58,0
11 NED 126   Fred Schutten, Jos Voorbij                    10     10     11     11     11      66,0
12 NED 138   Henk van Dorst, Henk van Halteren            DNC    DNC    DNC    DNC    DNC      76,0