Uitslagen 2005
Gouwe Ouwe Rotterdam
Klasse evenement Vinkeveen
Klasse evenement Veluwemeer
British Sharpie Championships
Klasse evenement Gouda
Steinhude
Klasse evenement Spiegelplas
Europese kampioenschappen
Klasse evenement Kinselmeer
Nederlandse kampioenschappen
Klasse evenement Nieuwkoop
Klasse evenement Snertweekend
Gouwe Ouwe 7-8 mei 2005
No  Zeilno                       Naam                         Punten  R1    R2   R3   R4
 1    119  Tom Weller, Jeroen van Veen, Wsv Vinkeveen-Abcoude   4      1     1    1    1
 2     14  Daan Versteeg, Job Volwater, Wsv Vinkeveen-Abcoude   8      2     2    2    2
 3    226  Arnold Mulderij, Marcel Verlaan, Wsv de Doordrijve   14     4     3    3    4
 4    174  Bart Versteeg, Joost van Vliet, Wsv Vinkeveen-Abco   16     3     4    4    5
 5     97  Dennis van Vliet, Oscar van Kouwen, Wsv Vinkeveen-   22     5   dnf    5    3
 6     78  Oscar van Kouwen, Aldo van Kouwen, Wsv Vinkeveen-A   30   dnf   dns    6    6
 7    129  Nicoline van Vliet, Annike van Kouwen, Wsv Vinkeve   32   dnf   dns    7    7
 8     41  Cees van Dijk, Bram Copier, Wsv Vinkeveen-Abcoude    36   dnf   dns  dns  dns
Klasse evenement Vinkeveen 14-15 mei 2005
No Zeil Naam                                     Punten   R1   R2   R3
1   119	Tom Weller, Jeroen van Veen                 3.0	   1    1    1
2    14	Daan Versteeg, Mark van Wijk                9.0	   4    3    2
3    55	Arie van Viiet, Birgit Plate               11.0	   6    2    3
4   137	Eric Verkaik, Nellie van Raalte            18.0	   3    6    9
5     9	Bart Kraan, Rob van der Laan               20.0	  12    4    4
6   174	Bart Versteeg, Joost van Vliet             25.0	  11    7    7
7    62	Richard Mulderij, Jeroen Liesveld	   25.0	   8    9    8
8    33	Frans Verkaik, Jitse Hazendonk	           28.0	  10    5   13
9   226	Arnold Mulderij, Marcel Verlaan	           28.0	   9    8   11
10  128	Patrick van Raalte, Jamie van Dorst        29.0	  13   11    5
11  141	Huib Schoonhoven, Karen Kuiper             30.0	   5   10   15
12  181	Frank Steeneken, Jaap van Vliet            35.0	   2  ocs    6
13   97	Dennis van Vliet, Floris Licht             39.0	  14   15   10
14  138	Peter van Dorst, Erik Hulleman             43.0	  16   13   14
15   94	Derk-Jan Konijnenberg, Leo Verkaik         44.0	  15   12   17
16   77	Job Volwater, Ton van Berkel               46.0	   7  ocs   12
17  160	Flip Koome, Edwin Berendsen                51.0	  17   16   18
18  118	Arie van Wijk, Ko Bakker                   57.0	 dnc   14   16
19   54	Piet van Dijk, Klara van Dijk              58.0	  21   17   20
20  126	Fred Schutten, Jos Voorbij                 61.0	  18   22   21
21   41	Cees van Dijk, Elly van Dijk               62.0	  22   21   19
22   80	Patrick Bijman, Pauline van der Pas        64.0	  19   18  dnf
23  229	Jan Willem van den Berkhof, M.T. Willekens 65.0	  23   19   23
24  129	Nicole van Vliet, Annike van Kouwen        69.0	  25   20   24
25   92	Bob van den Hoogen, Boudewijn Paijens      70.0	  20   23  dnc
26   78	Aldo van Kouwen, Oscar van Kouwen          70.0	  24   24   22
Klasse evenement Veluwemeer 28-29 mei 2005
No    Zeil   Naam                                Uitslagen    Punten
1 -Ned 181-  Frank Steeneken/Ronald vd Poel      (5-2-2-2)        11.
2 -Ned   9-  Bart Kraan/Martijn Cornelissen      (2-3-4-7)        16.
3 -Ned 137-  Eric Verkaik/Nellie van Raalte      (4-6-6-1)        17.
4 -Ned 128-  Patrick van Raalte/Jaimie van Dorst (10-1-1-10)      22.
5 -Ned  97-  Dennis van Vliet/Floris Licht       (6-5-3-9)        23.
6 -Ned  55-  Arie van Vliet/Birgit Plate         (1-4-dnf-6)      26.
7 -Ned  94-  Derk Jan Konijnenberg/Leo Verkaik   (7-7-5-8)        27.
8 -Ned 160-  Flip Koome/Edwin Berensen           (3-8-9-13)       33.
9 -Ned 126-  Fred Schutten/Jos Voorbij           (11-10-10-4)     35.
10-Ned 174-  Bart Versteeg/Joost van Vliet       (9-9-dns-3)      36.
11-Ned 230-  Jan Woertman/Roy Woertman           (8-11-7-14)      40.
12-Ned  87-  Peter van Dorst/Jeffrie en Erik     (12-12-8-12)     44.
13-Ned 138-  Henk van Dorst/Sander Mittelmeijer  (dnc-dnc-dnc-5)  50.
14-Ned 129-  Nicolle van Vliet/Annike en Debbie  (13-dnf-dns-11)  54.
15-Ned  77-  Job Volwater/Ton van Berkel         (dnc-dnc-dnc-dnc)
British Sharpie Championships 28-31 mei 2005
 POS  No Name             Nat    Helm           Crew              R1   R2   R3   R4   R5   Pts
   1  77 Maid of Arnhem   GBR    Chris Gibbs    Tim Gibbs          3    7    2    1    1    7
   2 135 Poelsnip         GBR    Martin Read    Oliver Read        4    4    4    4    6   16
   3  12 Rock-a-Bye       GBR    James Case     James Goodley     10    9    3    2    4   18
   4   9 Annamarie        GBR    Roz Spink      Mark Healing       2    2    7   10   10   21
   5 226 Fuut             NED    Arnold MulderijMarcel Verlaan    16    6    8    7    2   23
   6 136 Rakker           GBR    Paddy Spink    John Ellison       1   12    9    5    9   24
   7 133 Ghost            GBR    Jerry Clark    Rob Howlett       11    3   11    8    7   29
   8  14 Jan Van Galen    NED    Daan Versteeg  Mark Van Wijk      6    8   12   14    5   31
   9 129 Madrigal         GBR    Richard CrackneGemma Nye         13   17    1    3   15   32
  10 125 Windspiel        GBR    John Gibbs     Roger Richardso    8    1  dis   11   13   33
  11  16 Titania          GBR    Bob Curtis     Sarah Crossman     9   11   17    6   11   37
  12   3 Houri            GBR    Alex Scoles    A Crew           dns  dns    5   13    3   49
  13 101 Sea Witch        GBR    Clifford Nye   Bob Bradshaw       5    5   19   22   22   51
  14 132 Liebchen         GBR    Kiki Spink     Tim Andrews       15   23    6    9   21   51
  15  15 Flying Cloud     GBR    Chris Hardy    Guenter Daube     22   13   10   16   16   55
  16   8 Albatross        GBR    Ben Cracknell  Andrew Cracknel   23   16   18   12   14   60
  17  61 Vixen            GBR    Rex Elliot     Jim Crossman      19   14  dis   15   12   60
  18  62 Baroeboe         NED    Tom Weller     Richard Mulderi    7   18  dis  dis    8   60
  19  75 Cassieopea       GBR    Ben Goakes                       14   15   13   20   23   62
  20  15 All Weather      NED    John Fowler    Kevin Roll        24   10   15   19   20   64
  21  71 Tern 1           GBR    Paul Goakes    Stuart Grant      12   22   18   21   19   70
  22 128 Capella          GBR    Alexander SmithPaul Beachall     20   19   14   17   26   70
  23 105 Rose of Sharon   GBR    Claudia Spink  William Ellison   17   20   16   23   24   76
  24  70 Patience         GBR    John FillinghamTerry Angles      21   25   20   18   25   84
  25  78 Redwing          GBR    Gary Anthony   Miles Hodges      18   21  dns  dns   18   85
  26  76 Annabella        GBR    Ben Johnson    James Henman     dnf   24   21   24   17   86
  27 107 Pelican          GBR    Jonathon CharleSymon Charles     25  dns  dns  dns  dns  108
Klasse evenement Gouda 11-12 juni 2005
 No  Zeil       Naam          Punten R1    R2    R3    R4    R5    R6
  1   119    Tom Weller         10   (7)    2     1     2     3     2
  2   128 Patrick van Raalt     14    4     1     2    (16)   1     6
  3   137   Eric Verkaik        21    2     3   (ocs)   7     8     1
  4   14    Daan Versteeg       27    1     12    6    (14)   5     3
  5   55      A.v.Vliet         29    6    (9)    4     3     9     7
  6   49  Joost v.d. Hondel     33    9    (11)   5     5     4     10
  7   16    Frans Verkaik       38    3     7   (dnf)   4     11    13
  8   62  Richard Mulderij      38  (dnf)   4     9     6     10    9
  9   226  Arnold Mulderij      39    10    5     10    9    (18)   5
 10   174   Bart Versteeg       40   (12)   10    3     11    12    4
 11   97  Dennis van Vliet      40    5     6     7    (19)   7     15
 12   126   Fred Schutten       43   (19)   13    11    1     2     16
 13   77    Job Volwater        56    13    16  (ocs)   10    6     11
 14   181  Frank Steeneken      61    11    8     8     15    19  (dns)
 15   87    Erik Hulleman       61    17   (18)   13    8     15    8
 16    9     Bart Kraan         62    8     14  (ocs)   13    13    14
 17   94  Derk Jan Konijnenberg 66    16   (20)   12    12    14    12
 18   54    Pim van Dijk        77    14    15    14   (17)   17    17
 19   108 Marc van der Zande    81    15    17    15   (18)   16    18
 20   129 Nicolle van Vliet     98    18    19  (ocs)   20    20   dns
Steinhude 2-3 juli 2005
Pl.Segel      Steuermann            Vorschotter              1WF    2WF   Punkte
 1 NED-119    Tom Weller            Jeroen van Veen            2      1      3
 2 NED-14     Daan Versteeg         Mark van Wijk              8      2     10
 3 NED-138    Henk van Dorst        Sander Mittelmeijer        7      4     11
 4 NED-77     Job Volwater          Ton van Berkel             6      6     12
 5 NED-181    Frank Steeneken       Jaap van Vliet             1     13     14
 6 GER-377    Klaus Eisenblatter    Stefanie Wussow            5     10     15
 7 NED-33     Frans Verkaik         Ronald van der Poel       15      3     18
 8 NED-9      Bart Kraan            Dennis van Vliet           3     15     18
 9 NED-108    Marc van der Zande    John van Zelst            12     11     23
10 GER-98     Steffen Wussow        Pat Wussow                16      9     25
11 GER-378    Egon Horst            Glunter Daubenmerkl       19      7     26
12 NED-92     Boudewijn Paayens     Bob van den Hoogen        14     12     26
13 NED-230    Jan Woertmann         Roy Woertmann             11     16     27
14 NED-160    Flip Koome            Edwin Berensen            23      8     31
15 NED-128    Patrick van Raalte    Jamie van Dorst            4    DNC     32
16 NED-126    Fred Schutten         Jos Voorbij               10     22     32
17 GER-258    Heinrich R. Bussing   Imme Bussing              18     14     32
18 NED-118    Arie van Wijk         Co Bakker                DNC      5     33
19 NED-174    Bart Versteeg         Joost van Vliet            9    DNC     37
20 NED-94     Derk Jan Konijnenberg Peter van Dorst           17     21     38
21 GER-169    Klaus Kulle           Martin Gerhardt           22     18     40
22 NED-49     Joost van der Hondel  Oscar van Kouwen          13    DNC     41
23 NED- 54    Piet van Dijk         Klara van Dijk            24     17     41
24 GER-122    Uwe Peters            Gerd Breitbarth           21     20     41
25 GER-10     Arie van Vliet        Birgit Plate              25     19     44
26 GER-215    Norbert Steiner       Wolfgang Frank            20     24     44
27 NED-80     Klaas Tanis           Dick Stander              26     23     49
Spiegel 9-10 juli 2005
Pls Stuurman/Bemanning                        Zeilnummer  R1   R2   R3   R4   R5   R6   Punten
  1 Wouter Molenaar/Frans Dagelet              NED 206     5    2  DNS    1    4    2   24
  2 Erik Verkaik/Nel van Raalte                NED 137     4    6    2    2    3    4   27,7
  3 Frans Verkaik/Jeroen Liesveld              NED 33      6   11    7    4    1    1   32,7
  4 Frank Steeneken/Jaap van Vliet             NED 181     7    3    4    8    2    3   35,4
  5 Tom Weller/Frits Weller                    NED 42      3    1  OCS    3    7    6   36,1
  6 Patrick van Raalte/Ronald van der Poel     NED 128     1    2    5    5    9    9   38
  7 Arie van Vliet/Birgit Plate                NED 55      8    4    3    6    5    5   45,4
  8 Bart Versteeg/Joost van Vliet              NED 174     5    7    1    7    8    8   50
  9 Dennis van Vliet/Floris Licht              NED 97     12   10    9    9    6   10   73,7
 10 Vincent Prins/Nico Prins                   NED 76     13    9    8   11   10    7   75
 11 Erik Hulleman/Peter van Dorst              NED 87      9   12   10   10   11   11   81
 12 Klaas Tanis/Dick Stander                   NED 80     10    8    6  DNS  DNS  DNS   83,7
 13 Oscar van Kouwen/Aldo van Kouwen           NED 78     14   14   12   12   12   12   92
 14 Bob van den Hoogen/Willemien van de Hoogen NED 92     11   13   11  DNS  DNS  DNS   95

Europese kampioenschappen Tavira 23-29 juli 2005

Pl

Sail #

Crew

Tot

1

2

3

4

5

6

7

8

1

NED119

Tom Weller & Jeroen van Veen

7

1

1

(2)

1

1

(2)

1

2

2

NED14

Daan Versteeg & Mark van Wijk

19

3

4

1

(7)

4

(43\OCS)

6

1

3

NED62

Richard Mulderij & Jeroen Liesveld

26

(9)

5

4

9

(43\OCS)

1

2

5

4

NED49

Joost vd Hondel & Oscar van Kouwen

30

(10)

6

7

(10)

3

3

3

8

5

NED226

Arnold Mulderij & Marcel Verlaan

38

2

3

5

14

(43\OCS)

(43\OCS)

8

6

6

GBR133

Jerry Clark & Rob Howlett

39

(43\DSQ)

9

13

4

2

(43\OCS)

4

7

7

NED77

Job Volwater & Ton van Berkel

40

5

(12)

9

6

7

6

7

(10)

8

NED128

Patrick van Raalte & Jaime van Dorst

44

4

13

3

12

9

(43\DNF)

(15)

3

9

NED55

Arie van Vliet & Ronald vd Poel

62

12

14

(20)

17

6

(43\OCS)

9

4

10

POR51

Nelson Machado & João Cavaz

64

6

2

8

(27)

(43\OCS)

8

27

13

11

GBR136

Rosalind Spink & Henry Burkitt

65

15

(17)

(22)

11

14

5

11

9

12

GER98

Steffen Wussow & Ralf Bochow

70

8

10

11

5

(43\OCS)

(43\OCS)

21

15

13

POR56

Francisco Cálão & Manuel Cálão

73

18

23

6

2

(43\DSQ)

11

13

(26)

14

NED174

Bart Versteeg & Joost van Vliet

74

(19)

(43\DNC)

15

8

15

12

10

14

15

POR50

Salustiano Ribeiro & João Nunes

79

14

7

10

21

(43\OCS)

(43\OCS)

5

22

16

NED97

Dennis van Vliet & Floris Licht

79

13

19

12

(31)

17

7

(20)

11

17

NED230

Jan Woertman & Roy Woertman

82

(43\DSQ)

8

(29)

22

12

4

24

12

18

POR52

Pedro Lopes & Pedro Vidigal

89

(43\DNF)

15

18

13

(20)

9

18

16

19

NED87

Erik Hulleman & Peter van Dorst

90

16

11

23

(28)

16

10

14

(29)

20

NED138

Henk van Dorst & Henk van Halteren

91

17

16

19

3

18

(43\OCS)

(26)

18

21

NED219

Charles Mittelmeijer & Fernado Santos

97

7

(43\DNF)

14

16

8

(43\OCS)

33

19

22

NED54

Piet van Dijk & Klara van Dijk

97

11

(43\DNF)

16

(26)

13

15

25

17

23

GER378

Egon Horst & Guenter Daubenmerkl

110

(43\DSQ)

21

21

25

5

13

(31)

25

24

GBR129

Richard Cracknell & Gemma Nye

110

21

(43\DNF)

(36)

15

11

16

19

28

25

POR22

Daniel Vasconcelos & José Teixeira

115

20

24

(40)

18

24

17

12

(30)

26

POR54

Gonçalo Silva & Helder Ventura

124

(28)

22

17

24

22

18

(35)

21

27

NED80

Klaas Tanis & Dick Stander

130

(43\DNF)

18

24

(43\BFD)

21

14

30

23

28

NED108

Marc vd Zande & Johnny van Zelst

135

26

27

28

(43\BFD)

10

24

(29)

20

29

POR40

Manuel Grade & Manuel Cardoso

136

22

(43\DNF)

26

19

(43\DSQ)

20

17

32

30

POR35

Miguel Rocha & Francisco Quina

139

23

20

(31)

23

(27)

26

23

24

31

GBR101

Cliff Nye & James Nye

142

24

28

25

(38)

19

19

(34)

27

32

GBR63

Kiki Spink & Edward Farrell

146

(43\RAF)

25

27

(34)

26

21

16

31

33

NED229

Jan Den Berkhof & Marie-Therese Willekens

154

25

26

30

20

28

25

(37)

(36)

34

POR16

João Durão & Jorpy Zelst

161

(43\DNC)

(43\DNC)

32

29

23

22

22

33

35

POR5

José Monteiro & Miguel Pereira

175

31

29

(37)

(35)

29

23

28

35

36

POR28

Ramiro Terrível & Fernando Casquira

183

30

32

35

32

25

29

(36)

(38)

37

NED92

Bob vd Hoogen & Willemien vd Hoogen-Bakker

190

27

30

38

(39)

31

30

(40)

34

38

POR25

Rafael Lopes & João Costa

193

32

31

(39)

33

32

28

(38)

37

39

POR30

António Vidigal & João Lopes

204

33

(43\DNF)

34

36

30

32

(39)

39

40

POR49

Rui Nemésio & Jorge Cruz

208

29

(43\DNF)

(43\DNF)

30

43\OCS

31

32

43\DNF

41

POR9

Rui Abreu & José Franco

217

(43\DNS)

(43\DNF)

33

40

33

27

41

43\DNF

42

POR45

Joaquim Afonso & José Durão

249

(43\DNF)

(43\DNF)

43\DNS

37

43\DSQ

43\DNF

43\DNC

40

 

Klasse evenement Kinselmeer 27-28 augustus 2005
Nr Zeil    Stuurman              Bemanning           R1   R2   R3   R4   R5  Punten
 1 NED  42 Tom Weller            Jeroen van Veen      1    3    3    2    2    8,0
 2 NED 137 Eric Verkaik          Nellie van Raalte  RAF    1    2    4    6   13,0
 3 NED  49 Joost van den Hondel  Mark van den Hondel  8    7    1    3    5   16,0
 4 NED 174 Bart Versteeg         Joost van Vliet      4    6    5   12    1   16,0
 5 NED   9 Bart Kraan            Martijn Cornelissen  2    9    7    1    8   18,0
 6 NED 226 Arnold Mulderij       Karen Temmink        3    4   12   15    4   23,0
 7 NED  62 Richard Mulderij      Jeroen Liesveld      7    5    6    7    7   25,0
 8 NED 181 Frank Steeneken       Jaap van Vliet       5    2    9   10   10   26,0
 9 NED  94 Derk Jan Konijnenberg Leo Verkaik          6   11    4   16   11   32,0
10 NED  33 Frans Verkaik         Jitse Hazendonk     10   10   10    5    9   34,0
11 NED  87 Erik Hulleman         Peter van Dorst      9    8    8    9   16   34,0
12 NED  97 Dennis van Vliet      Kees Kroon          11   13   15    8    3   35,0
13 NED  19 Tom Vlek              Bob Vlek            13   16   18    6   12   47,0
14 NED  80 Klaas Tanis           Dick Stander        12   12   20   11   15   50,0
15 NED 160 Flip Koome            Edwin Berendsen     14   14   19   14   13   55,0
16 NED 126 Fred Schutten         Jos Voorbij         15   17   13   13   18   58,0
17 NED 138 Ruud Vosselman        Alex Vosselman      17   15   17   18   17   66,0
18 NED 129 Annike van Kouwen     Nicolle van Vliet   16   18   14  DNS   19   67,0
19 NED  16 Ronald van der Poel   Tom Brons          DNC  DNC   16   17   14   68,0
20 NED 128 Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst   RAF  RAF   11  DNS  DNS   74,0
NK Spiegelplas 9-11 september 2005
No.Zeilnummer Naam        Stuurman                Bemanning             Vereniging               R1    R2    R3    R4    R5    R6    R7    Totaal
Goudvloot
1  NED   9    Mug         Bart Kraan              Martijn Cornelissen   W.V. Braassemermeer       6     3     4     1    13     4     4     22
2  NED 119    Doordrijver Tom Weller              Jeroen van Veen       W.V. Vinkeveen-Abcoude    1     2    15    15     1     3     1     23
3  NED 206    Prik        Wouter Molenaar         Frans Dagelet         W.V. het Witte Huis       7     1     9     7     2     9     2     28
4  GBR  12    Rock-a-Bye  James Case              Jimmy Goodley         Wells Sailing Club        2     4     6   OCS    10     1     5     28
5  NED  14    Jan van GaleDaan Versteeg           Mark van Wijk         W.V. Vinkeveen-Abcoude    3     2    10     4     5     5    11     29
6  NED 181    Geep        Frank Steeneken         Jaap van Vliet        W.V. Vinkeveen-Abcoude    4    10     2     6     7    12     3     32
7  NED 137    Plasjager   Eric Verkaik            Nellie van Raalte     W.V. Het Nieuwe Diep      1     3    16    20     6     2     7     35
8  GBR 134    Poejse      Brian Lambert           Kiki Spink            Brancaster Staithe S.C    6     9     3    18     3    10     9     40
9  GER 122    Very Old    Uwe Peters              Klaus Kulle           TSV Schilksee             9     1     7     9    11    14     6     43
10 NED  77    Typhoon     Job Volwater            Ton van Berkel        W.V. Braassemermeer       8     4     4    10     4   OCS    14     44
11 NED 128    Spotvogel   Patrick van Raalte      Jaimie van Dorst      W.V. Veluwemeer          11     7     3     5    18     6    15     47
12 GBR 136    Rakker      Rosalind Spink          Anne                  Brancaster Staithe S.C    3     6   DNF     2     9     7    21     48
13 NED 118    Zwaardvis   Arie van Wijk           Ko Bakker             W.V. Vinkeveen-Abcoude    2    11    11     8    12     8     8     48
14 GBR 129    Madrigal    Richard Cracknell       Ben Cracknell         Wells Sailing Club        8     7    14   RDG   RDG    11    10     56
15 NED  62    Baroeboe    Richard Mulderij        Jeroen Liesveld       W.V. de Doordrijvers     10     8     1    19    14    17    13     63
16 NED 126    Sagitta     Fred Schutten           Jos Voorbij           W.V. Vinkeveen-Abcoude   12    11     5    16     8    13    16     65
17 NED 174    Donderstien Bart Versteeg           Joost van Vliet       W.V. Vinkeveen-Abcoude   13     6    10     3    21    18    17     67
18 NED 230    t Olde Holt Jan Woertman            Roy Woertman          W.V. Veluwemeer           5     5     6    17    19    16   DNS     68
19 GBR 135    Poelsnip    Martin Read             Richard Major         Wells Sailing Club       14    12     1    14    17    21    12     70
20 NED 226    Fuut        Arnold Mulderij         Marcel Verlaan        W.V. de Doordrijvers     14    14     2    11    15    15    19     71
21 GER 98     Himpamp     Steffen Wussow          Ralf Bochow           S.C.Oevelgoenne           4     5    12    13    20    20    18     72
22 NED  19    Furie       Tom Vlek                Bob Vlek              W.V. Het Nieuwe Diep      5    13     8    12    16    19    20     73
Zilvervloot
23 NED  55    Brandaris   Arie van Vliet          Birgit Plate          W.V. Vinkeveen-Abcoude   11    15   DNF     4     2     2     2     36
24 NED  49    Snark       Joost van den Hondel    Mark van den Hondel   G.W.V. Elfhoeven        DNS   DNS     7     5     1     1     1     37
25 NED 160    Bliek       Flip Koome              Edwin Berendsen       W.V. de Doordrijvers     10    12   DNF     9     5     4     3     43
26 NED  87    Hartenaas   Erik Hulleman           Peter van Dorst       W.V. Veluwemeer          12    13     8     8     3     8     4     43
27 NED 141    Albatros    Huib Schoonhoven        Karin Kuiper          W.V. Vinkeveen-Abcoude   13    10    13     1    10     3     7     44
28 NED  94    Witwiek     Derk Jan Konijnenberg   Leo Verkaik           W.V. Veluwemeer          16    15    11    10     6     6     9     57
29 NED  54    Esi - Tesi  Piet van Dijk           Klara van Dijk        W.V. Vinkeveen-Abcoude   18    18    14     6     9     7     5     59
30 NED 123    Saint       Erik Payens             Carel Trilsbeek       W.V. Vinkeveen-Abcoude    7     9   DNF    11    12    15    10     64
31 GBR 132    Liebchen    James Nunn              Claudia Spink         Brancaster Staithe S.C   15     8   DNF     3     8    10   DNF     65
32 NED  97    Sirius II   Dennis van Vliet        Cees Kroon            W.V. Vinkeveen-Abcoude   15    16     5     7    20    14    14     71
33 NED 138    Mustang     Ruud Vosselman          Ronald van der Poel   W.V. Veluwemeer          16    20   DNF     2     7    16    11     72
34 NED 129    Brak        Annike van Kouwen       Nicolle van Vliet     W.V. Vinkeveen-Abcoude   17    17     9    17    18     5    13     78
35 NED  80    Mariandel   Klaas Tanis             Dick Stander          W.V. Braassemermeer      17    19   DNF    12    15     9     6     78
36 NED  33    Antiek      Frans Verkaik           Jitse Hazendonk       W.V. Vinkeveen-Abcoude    9    14    12    15    11    17   DNS     78
37 NED  41    Aloha       Cees van Dijk           Elly en Pim van Dijk  W.V. Vinkeveen-Abcoude   19    21    15    14    13    11     8     80
38 GER 378    Ulenspiegel Guenter Daubemerkl      Chris Hardy           Blankeneser Segel Club   22    19    13    18    14    13    12     89
39 NED 108    Tramp       Marc van der Zande      Johnny van Zelst      W.V. Veluwemeer          18    16   DNF    16    16    12    17     95
40 NED  78    Snipvink    Oscar van Kouwen        Pim en Aldo van KouwenW.V. Vinkeveen-Abcoude   20    18   DNF    19    17    18    15    107
41 NED 229    Flitchen    Jan Willem van den BerkhMarie - Therese en PepW.V. Vinkeveen-Abcoude   21    17   DNF    20    19    19    16    112
42 NED  76    Lightning   Nico Prins              Vincent Prins         W.V. Vinkeveen-Abcoude  DNC   DNC   DNC   DNC   DNC   DNC   DNC    130
Nieuwkoop 24-25 september 2005
sail bootnaam   Stuurman              Bemanning           R1   R2   R3   R4   R5   R6    R7   R8   R9  Totaal
 119 DoordrijverAndre van Veen        Jeroen van Veen      5    6   (9)   3    3    1     1    1    1    21
  16 Windspel   Frank Steeneken       Ronald van der Poel  7  (12)   5    9    1    7     5    2    2    38
 137 Plasjager  Eric Verkaik          Nellie van Raalte    3   11    3    2    4    10    6    3 (DNF)   42
 128 Spotvogel  Patrick van Raalte    Jamie van Dorst      1    2  (14)   5    9    6     8    7    7    45
   9 Mug        Bart Kraan            Lisa Kraan           4 (OCS)   1   11    8    3    11    4    6    48
  33 Antiek     Frans Verkaik         Jitze Hazedonk      10 (OCS)   2   12    5    4     7    5    9    54
   8 Bries      Jan Pieter            Ingrid de Boer       6    7  (18)   1   11   11     9    8    3    56
 174 DonderstienBart Versteeg         Joost van Vliet     13    4    4    8    2    5     4   16 (dnf)   56
  55 Brandaris  Arie van Vliet        Hans Kok             2   13   10   13  (14)   8     2    6    4    58
 226 Fuut       Arnold Mulderij       Marcel Verlaan     (15)  14    6    7    6    2     3   10   12    60
 138 Mustang    Henk van Dorst        Peter van Dorst      9    1    7    6   13    9    12  (15)   8    65
  49 Snark      Joost van den Hondel  Mark van den Hondel 11    3    8    4    7   15  (dnf) dns  dns    86
  94 Witwiek    Derk Jan Konijnenberg Jos Voorbij         16    5  (17)  16   10   16    13    9   14    99
  87 Hartenaas  Adri Vosselman        Ruud Vosselman       8    9   12   10   17 (dnf)  dns   11   13    99
  62 Baroeboe   Jeroen Liesveld       Jeroen Janssen      (17)  8   11   17   15   13    16   12   11   103
  80 Mariandel  Klaas Tanis           Dick Stander        (18) 10   13   14   18   14    14   17    5   105
  97 Sirius     Dennis van Vliet      Kees Kroon          14   15   16 (dnf)  16   12    10   14   10   107
  54 Esi-tesi   Pim van Dijk          Bas Hartsink        12   16   15   15   12  (17)   15   13   15   113
Snertweekend Vinkeveen 1-2 oktober 2005
PlZeil Bootnaam     Stuurman              Bemanning            W1  W2  W3  W4  W5  Tot.
 1  42 Kostverloren Tom Weller            Jeroen van Veen       6   5   1   1   1   8,0
 2 174 Donderstien  Bart Versteeg         Hans Kok              3   2  10   3   5  13,0
 3  77 Typhoon      Job Volwater          Ton van Berkel        5   3   4   5   2  14,0
 4 181 Geep         Frank Steeneken       Jaap van Vliet        4   4   2   9   4  14,0
 5 128 Spotvogel    Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst      1   1   3  14  12  17,0
 6   9 Mug          Bart Kraan            Guillaume            12   7   6   4   3  20,0
 7 126 Sagitta      Fred Schutten         Jos Voorbij           9  16   9  13   6  37,0
 8  16 Windspel     Frans Verkaik         Ronald van der Poel DNF  14   7   8   8  37,0
 9  94 Witwiek      Derk Jan Konijnenberg Leo Verkaik          10  10   8  11  17  39,0
10 137 Plasjager    Patrick Verkaik       Eric Verkaik         15  13 OCS   2  10  40,0
11  97 Sirius II    Dennis van Vliet      Jeroen Liesveld      11  11   5  17  13  40,0
12 141 Albatros     Huib Schoonhoven      Karin Kuiper          2   9  14 DNC DNC  48,0
13  54 Esi-tesi     Piet van Dijk         Pim van Dijk         14  18  15   6  14  49,0
14 129 Brak         Annike van Kouwen     Nicolle van Vliet    16  17  17   7   9  49,0
15 160 Bliek        Flip Koome            Edwin Berendsen      13  15  18  10  11  49,0
16  55 Brandaris    Arie van Vliet        Birgit Plate          8   8  13 DNC DNC  52,0
17  87 Hartenaas    Peter van Dorst       Erik Hulleman        18  12  11  16  15  54,0
18  78 Snipvink     Oscar/Aldo/Wouter     Oscar/Aldo van Kouwen 7  19  16  15  18  56,0
19 138 Mustang      Henk van Dorst        Henk van Halteren    17   6  12 DNC DNC  58,0
20   8 De Acht      Jan Pieter Braam      Ingrid de Boer      DNC DNC DNC  12   7  65,0
21  80 Mariandel    Klaas Tanis           Dick Stander        DNC  20 DNF DNC  16  82,0
22 229 Flitchen     Jan Willem vd Berkhof Pepijn vd Berkhof   DNC DNC DNC DNC DNC  93,0