Uitslagen 2006
PAN Centro Lissabon
Gouwe Ouwe Rotterdam
Klasse evenement Kinselmeer
Engels Kampioenschap 2006 River Blackwater
Klasse evenement Veluwemeer
Zomer wedstrijden Braassemermeer
Jubileum wedstrijden Gouda
Loosdrechtweek
Europese kampioenschappen Schwerin (Duitsland)
Klasse evenement Vinkeveen
Nederlandse kampioenschappen Almere
Klasse evenement Spiegelplas
Snertweekend
Gouwe Ouwe 6-7 mei 2006
   No  Zeil Naam                            Punten  R1   R2   R3   R4
    1  119 Tom Weller, Jeroen van Veen          7    2    1    3    1
    2   77 Job Volwater, Ton van Berkel        12    3    6    1    2
    3   14 Daan Versteeg, Mark van Wijk        16    1    7    2    6
    4   55 Arie van Vliet, Birgit Plate        18    9    2    4    3
    5  174 Bart Versteeg, Kees van Dijk        23    5    8    6    4
    6  226 Arnold Mulderij, Jeroen Liesveld    25    6    4    7    8
    7   94 Derk Jan Konijnenberg, Leo Verkaik  25    8    5    5    7
    8  128 Patric van Raalte, Jaimie van Dorst 29    7    3    9   10
    9   49 Joost v/d Hondel, v. Vliet          36    4    9   10  dnf
   10  135 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan    36   10  dnf    8    5
   11   80 Klaas Tanis, Roel Wesselius/Dick    41   11   10   11    9
   12   41 Cees van Dijk, Simon Medema         52  dns  dns  dns  dns
Kinselmeer 20-21 mei 2006
Pl Zeilnr  Boot          Stuurman              Bemanning              R1     R2     R3     R4     R5     Punten
 1 NED 128 Spotvogel     Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst        2      1      11     2      3        8,0
 2 NED  14 Jan van Galen Daan Versteeg         Mark van Wijk           3      2      2      4     DNF      11,0
 3 NED 135 Krek Wak Wou  Dennis van Vliet      Marcel Verlaan          5      3      5      5      1       14,0
 4 NED  55 Brandaris     Arie van Vliet        Birgit Plate / Hans     4      4      4      7     DNF      19,0
 5 NED 226 Fuut          Arnold Mulderij       Jeroen Liesveld         1      5      10     11     7       23,0
 6 NED 137 Plasjager     Eric Verkaik          Nellie Labberton       DNS    DNS     1      1      5       29,0
 7 NED 181 Geep          Frank Steeneken       Jaap van Vliet         DNS    DNS     9      3      2       36,0
 8 NED  94 Witwiek       Derk Jan Konijnenberg Leo Verkaik            DNS    DNS     3      9      4       38,0
 9 NED 129 Brak          Annike van Kouwen     Nicolle van Vliet       6      8      13     16     13      40,0
10 NED   4 Geheid Goed   Adri Vosselman        Alex Vosselman         DNS    DNS     7      6      8       43,0
11 NED  33 Antiek        Frans Verkaik         Jitse Hazendonk        DNS    DNS     8      8      6       44,0
12 NED 126 Sagitta       Fred Schutten         Jos Voorbij            DNS     6      15     15     11      47,0
13 NED 123 Saint         Erik Payens           Carel Trilsbeek         7     DNS     14     14     12      47,0
14 NED 174 Donderstien   Bart Versteeg         Hans Kok               DNS    DNS     6      10     10      48,0
15 NED  87 Harten Aas    Erik Hulleman         Peter van Dorst        DNS    DNS     12     12     9       55,0
16 NED  78 Snibvink      Oscar van Kouwen      Aldo van Kouwen        DNF     7      16     13    DNS      58,0
17 NED 192 Deugniet      Ruud Vosselman        Michiel Goedvree       DNS    DNS    DNF     17    DNF      83,0
18 NED   9 Mug           Bart Kraan            Liza Kraan             DNS    DNS    DNS    DNS    DNS      88,0
19 NED  92 Brasem        Bob van den Hoogen    N.N.                   DNS    DNS    DNS    DNS    DNS      88,0
20 NED 119 Doordrijver   Tom Weller            Jeroen van Veen        DNS    DNS    DNS    DNS    DNS      88,0
21 NED 230 t Olde Holt   Jan Woertman          Roy Woertman           DNS    DNS    DNS    DNS    DNS      88,0
Engelse kampioenschappen 27-29 mei 2006
Pos Sail No Helm              Crew                Club                   R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7  Pts
 1  GBR 125 Chris Gibbs       Tim Gibbs           Wells S.C.              2   1   2   1   1   2   2     7
 2  NED 119 Tom Weller        Jeroen van Veen     W.V. de Doordrijvers    1   3   3  DNF DNC  1   1     9
 3  NED 62  Richard Mulderij  Arnold Mulderij     W.V. de Doordrijvers    3   7   9   3   2   3   4    15
 4  GBR  9  Paddy Spink       John Ellison        Brancaster Staithe S.C. 4   2   4   2   4   4   5    16
 5  GBR 12  James Case        Jimmy Goodley       Wells S.C.              5   4   6   4   3  DNF  3    19
 6  GBR 136 Roz Spink         Kiki Spink          Brancaster Staithe S.C. 8   6   1   6   8   7   8    28
 7  GBR 135 Martin Read       Oliver Read         Wells S.C.              7   10  8   5   5   6   6    29
 8  GBR 129 Richard Cracknell Ben Cracknell       Wells S.C.              9   8   13 DNF  6   5   7    35
 9  GBR 133 Jerry Clark       Rob Howlett         Overy Staithe S.C.      6   5   5  DNF DNF DNC  10   38
10  GBR 69  John Torrence     Alf Reynolds        Creeksea                10  13  7   7   7   8   9    38
11  GBR 96  Jim McEwen        Guenter Daubenmerkl Langstone/Blankenese S. 13  11  14  9   9   10  13   52
12  GBR 101 Cliff Nye         Bob Bradshaw        Brancaster Staithe S.C. 12  12  12 DNF DNC  9   11   56
13  GBR 63  Edward Farrell    James Nye           Brancaster Staithe S.C. 14  15 DNF  8   10  11 DNF   58
14  GBR 16  Bob Curtis        Terry Angels        Wells S.C.              15  9   10 DNF DNC DNC  12   62
15  GBR 128 Alex Smith        Paul Beachell       Overy Staithe S.C.      11  14  11 DNF DNC DNC  14   66
16  GBR 132 Kiki Spink        N.N.                Brancaster Staithe S.C.DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC   95
16  GBR 138 John Fowler       Kevin Roll          London Corinthian      DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC   95
Veluwemeer 3-4 juni 2006
No.    Zei Naam          Stuurman              Bemanning                Vereniging            1   2   3   4   5  Punten
 1 NED 137 Plasjager     Eric Verkaik          Nellie Labberton         W.V. Het Nieuwe Diep  8   1   1   2   10   12,0
 2 NED 128 Spotvogel     Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst         W.V. Veluwemeer       4   2   7   1   11   14,0
 3 NED 181 Geep          Frank Steeneken       Jaap van Vliet           W.V. Vinkeveen-Abcoud 10  3   3   4   4    14,0
 4 NED   9 Mug           Bart Kraan            Martijn Cornelissen      W.V. Braassemermeer   1   5   8   11  1    15,0
 5 NED 119 Doordrijver   Andre van Veen        Jeroen van Veen          W.V. de Doordrijvers  2   4   4   5   7    15,0
 6 NED 118 Zwaardvis     Arie van Wijk         Ko Bakker                W.V. Vinkeveen-Abcoud 5   6   9   8   2    21,0
 7 NED   8 Bries         Jan Pieter Braam      Ingrid de Boer           W.V. Vinkeveen-Abcoud 9   9   2   9   3    23,0
 8 NED  87 Harten Aas    Erik Hulleman         Peter van Dorst          W.V. Veluwemeer       3   10  5   12  6    24,0
 9 NED 135 Krek Wak Wou  Dennis van Vliet      Marcel Verlaan           W.V. Vinkeveen-Abcoud 6   7   11  7   5    25,0
10 NED  77 Typhoon       Job Volwater          Mayella Vlaar            W.V. Braassemermeer   12  13  10  6   8    36,0
11 NED  94 Witwiek       Derk Jan Konijnenberg Leo Verkaik              W.V. Veluwemeer       13  11  6   10  14   40,0
12 NED 138 Mustang       Henk van Dorst        Sander Mittelmeijer      W.V. Veluwemeer       11  8   13  13  13   45,0
13 NED 174 Donderstien   Bart Versteeg         Daan Versteeg            W.V. Vinkeveen-AbcoudDNC DNC DNC  3   9    52,0
14 NED  80 Mariandel     Klaas Tanis           Jaap Tanis               W.V. Braassemermeer   7   16  15  15  15   52,0
15 NED   4 Geheid Goed   Adri Vosselman        Alex Vosselman           W.V. Veluwemeer       14  14  16  16  12   56,0
16 NED 160 Bliek         Flip Koome            Edwin Berendse           W.V. de Doordrijvers  16  12  14  14  16   56,0
17 NED  92 Brasem        Bob van den Hoogen    Willemien van den Hoogen W.V. Vinkeveen-Abcoud 15  17  12  18  17   61,0
18 NED 192 Deugniet      Ruud Vosselman        Michiel Goedvree         W.V. Veluwemeer       17  15  17  17  18   66,0
19 NED 230 t Olde Holt   Jan Woertman          Roy Woertman             W.V. Veluwemeer      DNC DNC DNC DNC DNC   80,0
Braassem 17-18 juni 2006
No  Zeil Naam                           Punten    R1    R2    R3
 1   206 Wouter Molenaar, Frans Dagelet      6     1     2     2
 2   119 Tom Weller, Jeroen van Veen        16     2     7     1
 3    33 Frans Verkaik, Jitse Hazendonk   21,7     5     1     6
 4   181 Frank Steeneken, Jaap van Vliet  23,1     3     6     3
 5     9 Bart Kraan, Martijn, Liza          26     4     5     4
 6     8 Jan Pieter Braam, Ingrid de Boe  33,7     7     3     9
 7   128 Patrick van Raalte, Jaimie van   35,7     6     8     5
 8   174 Bart Versteeg, Hans Kok            37     9     4     8
 9    77 Ton van Berkel, Jaap Tanis         48    14     9     7
10    80 Jeroen Liesveld, Sjors Liesveld    51    12    11    10
11    55 Arie van Vliet                     52     8    10   dns
12   129 Annike van Kouwen, Daan Verstee    53    10    14    11
13   135 Dennis van Vliet, 97               55    11    13    13
14   160 Flip Koome, Berendsen              55    13    12    12
15    87 Peter van Dorst, Erik Hulleman     66   dns   dns   dns
Jubileum wedstrijden Gouda 30 juni - 2 juli 2006
Pos    No.    Name              Points Race 1 Race 2 Race 3 Race 4
  1   219 Charles Mittelmayer    24.0    15      1      2      6
  2   226 Arnold Mulderij        28.0     4      3      9     12
  3    55 Arie van Vliet         34.0     6      4      8     16
  4     8 Jan Pieter Braam       35.0     1     11     10     13
  5     9 Bart Kraan             37.0     2      9     12     14
  6   160 Joost van den Hondel   54.0    14     16     21      3
  7   128 Patrick van Raalte     55.0     8     19     17     11
  8   118 Arie van Wijk          56.0     3      8      7    ocs
  9    42 Tom Weller             58.0   dns     12      3      5
 10   181 Frank Steeneken        61.0   dns     10      4      9
 11   141 Huib Schoonhoven       64.0   dns      2     14     10
 12   119 Andre van Veen         65.0   dns     25      1      1
 13   137 Eric Verkaik           65.0   dns      5      5     17
 14     4 Adri Vosselman         70.0   dns     14     16      2
 15   138 Henk van Drost         71.0    16      7     23     25
 16    54 Piet van Dijk          72.0     9     23     18     22
 17    14 Richard Cracknell      73.0     5     28     25     15
 18    77 Job Volwater           75.0   dns     22     11      4
 19    49 Timo Scharleman        77.0    12     31     27      7
 20    13 Eef Berendsen          78.0    13     20     26     19
 21   174 Bart Versteeg          85.0   dnf     24     15      8
 22   129 Annike van Kouwen      85.0    11     27     20     27
 23   126 Fred Schutten          86.0   dns     13      6     29
 24    41 Cees van Dijk          88.0    17     21     22     28
 25   230 Jan Woertman           89.0   dns      6     24     21
 26    94 Derk Jan Konijnenberg  89.0     7     29     29     24
 27    33 Frans Verkaik          89.0    18    ocs     13     20
 28    92 Bob van den Hoogen     105.0   10     34     31     30
 29    87 Erik Hulleman          105.0  dns     30     19     18
 30   192 Ruud Vosselman         117.0  dns     15    dns     26
 31   108 John van Zelst         118.0  dns     17     32     31
 32    65 Richard Mulderij       122.0  dns     33     28     23
 33   135 Flip Koome             124.0  dns     18     30    dns
 34    16 Ronald van der Poel    135.0  dns     26    dns     33
 35    80 Klaas Tanis            135.0  dnf     32     33     32
 36    78 Oscar van Kouwen       152.0  dns    dns    dns    dns
 36   125 Fons Verbeek           152.0  dns    dns    dns    dns
Loosdrechtweek 15-16 juli 2006
 Pl Sail Helm                  Crew              Totaal   R1    R2    R3    R4
  1  119 Tom Weller            Jeroen van Veen       4     1     1     1     1
  2    8 Jan Pieter Braam      Ingrid de Boer       14     2     2     3     7
  3  174 Bart Versteeg         Edo Huber            18     3     8     2     5
  4   77 Job Volwater          Ton van Berkel       18     6     3     7     2
  5  135 Dennis van Vliet      Marcel Verlaan       22     9     4     5     4
  6   94 Derk Jan Konijnenberg Leo Verkaik          26     5     7     8     6
  7  126 Fred Schutten         Jos Voorbij          27     7    11     6     3
  8   87 Erik Hulleman         Peter van Dorst      28     4    10     4    10
  9  128 Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst     31     8     6     9     8
 10  192 Ruud Vosselman        Michiel Goedvree     43 DNC14     9    11     9
 11  229 Jan Willem vd Berkhof Maria T.Willekens    46    10    12    10 DNC14
 12   16 Ronald vd Poel        Jeroen Liesveld      47 DNC14     5 DNC14 DNC14
 13   81 Oscar van Kouwen      Aldo van Kouwen      47    11    13    12    11
EK Schwerin 30 juli - 4 aug 2006
Pl  Segel      Steuermann/Vorsch.       1.W  2.W  3.W  4.W  5.W  6.W  7.W  8.W  9.W Ges P
 1  NED  119 Tom Weller               -17  -4    1    1    1    3    1    1    1    9
             Jeroen van Veen
 2  NED  206 Wouter Molenaar           2    2    2   -8    6    1    2   -24   2   17
             Frans Dagelet
 3  NED   14 Daan Versteeg            -26   5    7    3    2    2   -12   4    4   27
             Mark Wijk, van
 4  GER  377 Klaus Eisenblatter        1    7    4    2    5    6    7   -41  -10  32
             Peter Hauschildt
 5  NED  128 Patrick v. Raalte         4    1   -20  -12   7    5   10   12    9   48
             Jaimie v. Dorst
 6  NED   33 Frans Verkaik             3    9    5    9   -19   7   11   -16  15   59
             Jitse Hazendonk
 7  NED    9 Bart Kraan                7   14   -21   5    8    4   16   -26   7   61
             Richard Mulderij
 8  NED  137 Eric Verkaik             -41  21    3   -32  10   15   13    5    3   70
             Nelli Van Raalte
 9  NED   55 Arie van Vliet            8   16   19   11   11   11   -32  -25   6   82
             Birgit Plate
 10 NED    8 Jan Pieter Braam         20   -28  28    6   -29   9    5    3   17   88
             Ingrid de Boer
 11 NED  226 Arnold Mulderij           9   11   10    7   18   13   21   -47  -23  89
             Jeroen Liesveld
 12 NED  174 Bart Versteeg            -28  -40   8   10   17   18    6   15   18   92
             Hans Kok
 13 GBR    9 Paddy Spink              -25  12   22   16    3   12   -34  20   11   96
             John Ellisson
 14 GBR  125 Chris Gibbs              29    3   13   -31  -32  19    9   10   14   97
             Alistair Ogle
 15 NED  135 Dennis van Vliet         -31  19   14   18   22  (DSQ) 14    7    5   99
             Marcel verlaan
 16 GBR  134 Brian Lambert             5   17   12   34    4   14   -49  -40  16   102
             Tim Adams
 17 NED  118 Arie van Wijk            16   26   15   -35  -36  10   17    6   12   102
             Ko Bakker
 18 NED  181 Frank Steeneken          24   24   23    4   -31   8    8   -27  13   104
             Jaap van Vliet
 19 NED   77 Job Volwater             11   18   24   19   13   26  (OCS)  2   -43  113
             Ton van Berkel
 20 NED    4 Adri.A. Vosselmann       32    6   -33  27   23  (DNF) 20    8    8   124
             Alex Vosselmann
 21 POR   51 Daniel Vasconcelos       13   13   18   17   26   -43  27   11   -29  125
             Machado Nelson
 22 NED   87 Erik Hullemann           10    8   11   -33  27   17  (OCS) 33   22   128
             Peter van Dorst
 23 NED   54 Piet van Dijk            22   -38  16   13   -46  29    4   13   36   133
             Klara van Dijk
 24 NED  141 Huib Schoonhoven         12   27   25   15   20   25  (DSQ)  9   -41  133
             Karen Kuiper
 25 NED  138 Henk van Dorst           21   10   -39  25   21   -47   3   19   37   136
             Sander Mittelmeier
 26 GBR  136 Roz Spink                33   22    9   21   14   20   19   -39  -35  138
             Will Ellison
 27 GBR  132 Kiki Spink                6   -42  -40  30   12   33   18   28   21   148
             James Case
 28 NED  219 Charles Mittelmeyer      15   23  (DNF) 24   16   23   38   -42  24   163
             Gustav Rehnqvist
 29 GBR  129 Richard Cracknell        14   -46   6   37   -43  30   23   29   25   164
             Ben Cracknell
 30 GER   98 Steffen Wussow           27   29   27   28    9   28   -37  22   -33  170
             Ralf Bochow
 31 GBR  135 Martin Read              23   -35  17   -40  25   16   28   35   26   170
             Oliver Read
 32 NED  230 Jan Woertman             -35  15   -42  29   15   21   33   32   28   173
             Roy Woertman
 33 NED  123 Eric Payens              18   33   26   14   -40  35   25   37   -46  188
             Carel Trilsbeek
 34 GER  122 Uwe Peters               -42  30   -41  22   38   31   24   18   31   194
             Eckhard Keitel
 35 NED  160 Flip Koome               30   36   37   20   -45 (DNF) 36   21   32   212
             Edwin Berendsen
 36 NED   94 Derk Jan Konijnenberg    36   25   30   -42  24   34   29  (DNC) 34   212
             H Konijnenberg
 37 GER  378 Egon Horst               34   -43  29   39   30   27   -40  34   20   213
             Günter Daubenmerkl
 38 GER  353 Steffen Wohldorf         37  (DNC) 35   41   33   24   15   -48  39   224
             Gregor Borowski
 39 GBR  101 Cliff Nye                -43  37   32   38   35   37   30   17   -49  226
             Bob Bradshaw
 40 NED  229 Jan Willem Van den Berkh -39  34   36   26   39   22   35   36   -42  228
             Marie Therese Willekens
 41 NED  108 Johnny van Zelst         40   41   43   -46  28   -45  26   23   38   239
             Marc van der Zande
 42 NED  126 Fred Schutten            -50  39   31   50   47   44   22   14  (RAF) 247
             Jos Voorbij
 43 NED   41 Cees van Dijk            19   31   45   36   -50  42   31   -46  44   248
             Elly van Dijk
 44 GBR   16 Robert Curtis            -48  32   34   43   34   32   48   -49  27   250
             Alex Curtis
 45 GER  369 Sascha Paruschke         52   44   38   45   -56  36  (OCS) 30   19   264
             Tobias Roß
 46 NED  129 Annike Van Kouwen        44   -50  -52  23   41   38   46   31   45   268
             Nicolle van Vliet
 47 NED  192 Ruud Vosselmann          38   20   50   48   49   50  (OCS) -52  40   295
             Michiel Godevree
 48 GBR  124 Andrew Graham            -55  47   -54  44   37   39   39   44   47   297
             Helen Graham
 49 NED   81 Oscar van Kouwen         46   48   48   49   -51  40   -51  45   30   306
             Aldo van Kouwen
 50 GER  218 Cäsar Paschen            47   45   46   51   -52  51   45   38  (DNF) 323
             Martin Wandel
 51 GER  169 Klaus Kulle              51   51   44   -53  42   48  (OCS) 43   50   329
             Martin Gerhardt
 52 GER  215 Norbert F. Steiner       49   49   -51  47   48   46   43   -53  51   333
             Wolfgang Frank
 53 GER   10 Hilke Von Appen          -56  53   47   56   44   49   44   50  (DNC) 343
             Karen Kulle
 54 GBR   63 Edward Farrell           45   52   53  (DNF) 53  (DNF) 42   DNC  48   352
             Michael Farrell
 55 GER  374 Uwe Ulschmid             53   54   49   54   -57  52   41   51  (DNC) 354
             Sebastian Rethel
 56 NED   92 Bob Van den Hoogen       54  (DNC) -55  52   55   41   50   54   52   358
             Willemien Van den Hoogen-Bakker
 57 GER   84 Tino Malow              (DNC)(DNC) 56   55   54   54   47   DNC  53   378
             Maike Potheiski
 58 GER  364 Johan Schultz           (DNC)(DNC) DNC  57   58   53   52   55   54   388
             Niklas Hülsen
Klasse evenement Vinkveen 26-27 augustus 2006
No.Zeilnr  Boot          Stuurman              Bemanning                 R1.    R2.    R3.    R4.    R5.    R6.   Punten
 1 NED 14  Jan van Galen Daan Versteeg         Edo Huber                  4      2      2      5      1      3      12,0
 2 NED 42  Kostverloren  Tom Weller            Jeroen van Veen            3      6      4    OCS      3      2      18,0
 3 NED  8  Bries         Jan Pieter Braam      Ingrid de Boer             2      3      6      3      7    DNF      21,0
 4 NED 118 Zwaardvis     Arie van Wijk         Ko Bakker                  1      1      3      7     12     13      24,0
 5 NED  9  Mug           Bart Kraan            Martijn Cornelissen        6      7      7      2      6      4      25,0
 6 NED 77  Typhoon       Job Volwater          Ton van Berkel / Klaas T  17      5      5      9      2     10      31,0
 7 NED 33  Antiek        Frans Verkaik         Jitse Hazendonk            5     13     13      4      5      8      35,0
 8 NED 174 Donderstien   Bart Versteeg         Hans Kok                  14     12      1      1     11     12      37,0
 9 NED 135 Krek Wak Wou  Dennis van Vliet      Jeroen Liesveld           10      9     23     13     10      5      47,0
10 NED 181 Geep          Frank Steeneken       Jaap van Vliet            12     22     22     12      4      1      51,0
11 NED 54  Esi-Tesi      Piet van Dijk         Klara van Dijk            13      8     12     14     15      9      56,0
12 NED 94  Witwiek       Derk Jan Konijnenberg Leo Verkaik               11     17      8      6     17     16      58,0
13 NED 55  Brandaris     Arie van Vliet        Birgit Plate              20     15     10     19      9      7      60,0
14 NED  4  Geheid Goed   Adri Vosselman        Alex Vosselman            19     10     21      8     13     11      61,0
15 NED 76  Lightning     Vincent Prins         David en Nico Prins       16     21     19     15      8      6      64,0
16 NED 128 Spotvogel     Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst           8      4     11    OCS    DNF     15      66,0
17 NED 49  Snark         Joost van den Hondel  Mark van den Hondel        9     14     18     10     16    DNC      67,0
18 NED 126 Sagitta       Fred Schutten         Jos Voorbij               15     16     14    OCS     14     14      73,0
19 NED 87  Harten Aas    Peter van Dorst       Pim van Dijk               7     24     24     11     18     17      77,0
20 NED 41  Aloha         Cees van Dijk         Elly van Dijk             21     11      9     20     19     20      79,0
21 NED 229 Flitchen      Jan Willem vd Berkhof Marie Therese Willekens   22     20     15     18     21     18      92,0
22 NED 192 Deugniet      Ruud Vosselman        Michiel Goedvree          18     18     20     17     20     19      92,0
23 NED 78  Snibvink      Oscar van Kouwen      Aldo van Kouwen           24     23     17     16     23     21     100,0
24 NED 129 Brak          Annike van Kouwen     Nicolle van Vliet         23     19     16     21     22    DNF     101,0
25 NED 80  Mariandel     Klaas Tanis           ?                        DNC    DNC    DNC    DNC    DNC    DNC     140,0
25 NED 92  Brasem        Bob van den Hoogen    ?                        DNC    DNC    DNC    DNC    DNC    DNC     140,0
25 NED 137 Plasjager     Eric Verkaik          Nellie Labberton         DNC    DNC    DNC    DNC    DNC    DNC     140,0
Nederlandse kampioenschappen Almere 8-10 september 2006
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 NED 137 Eric Verkaik  , Nellie Labberton  
Plasjager  
17,0 3 1 9 1 1 2 (10)
2 NED 119 Tom Weller  , Jeroen Van Veen  
Doordrijver  
17,0 (8) 6 1 2 2 5 1
3 NED 206 Wouter Molenaar  , Frans Dagelet  
Prik  
22,0 1 (7) 2 3 7 7 2
4 NED 8 Jan Pieter Braam  , Ingrid De Boer  
Bries  
33,0 10 9 3 7 (12) 1 3
5 NED 14 Daan Versteeg  , Mark Van Wijk  
Jan Van Galen  
42,0 4 (19) 6 10 5 6 11
6 NED 128 Patrick Van Raalte  , Jaimie Van Dorst  
Spotvogel  
44,0 2 8 11 5 6 12 (13)
7 NED 9 Bart Kraan  , Martijn Cornelissen  
Mug  
50,0 5 3 5 16 8 13 (18)
8 NED 77 Hugo Maarleveld  , Ton Van Berkel  
Typhoon  
58,0 (16) 15 10 8 3 15 7
9 GER 377 Klaus Eisenblaetter  , Sebastian Rethel  
Bunyip  
72,0 15 18 4 26 (31) 3 6
10 NED 118 Arie Van Wijk  , Ko Bakker  
Zwaardvis  
72,0 19 (20) 13 6 19 11 4
11 NED 4 Adri A.vosselman  , Alex Vosselman  
Geheid Goed  
76,0 9 (26) 17 4 4 18 24
12 NED 181 Frank Steeneken  , Jaap Van Vliet  
Geep  
80,0 14 14 8 13 (17) 14 17
13 NED 87 Erik Hulleman  , Peter Van Dorst  
Harten Aas  
80,0 (dnf) 23 18 9 9 9 12
14 NED 33 Frans Verkaik  , Jitze Hazedonk  
Antiek  
80,0 11 10 12 (23) 13 19 15
15 NED 226 Richard Mulderij  , Jeroen Liesveld  
Fuut  
83,0 24 (29) 22 12 16 4 5
16 NED 49 Joost Van Den Hondel  , Mark Van Den Hondel  
Snark  
86,0 (20) 2 19 20 20 17 8
17 NED 174 Bart Versteeg  , Hans  
Donderstien  
89,0 (dsq) 16 21 19 14 10 9
18 GER 98 Steffen Wussow  , Ralf Bochow  
Himpamp  
92,0 21 12 7 (27) 22 8 22
19 NED 135 Dennis Van Vliet  , Marcel Verlaan  
Krek Wak Wou  
93,0 23 17 16 11 10 (32) 16
20 NED 54 Piet Van Dijk  , Klara Van Dijk  
Esi - Tesi  
102,0 7 11 23 14 (25) 22 25
21 NED 55 Arie Van Vliet  , Birgit Plate  
Brandaris  
109,0 22 5 15 (ocs) 30 23 14
22 GER 122 Uwe Peters  , Klaus Kulle  
Very Old  
119,0 (dnf) 21 14 25 24 16 19
23 NED 230 Jan Woertman  , Roy Woertman  
T'olde Holt  
122,0 6 27 (29) 18 15 27 29
24 GBR 136 Roz Spink  , Jimmy Goodley  
Rakker  
124,0 18 4 24 (29) 23 29 26
25 NED 94 Derk Jan Konijnenberg  , Leo Verkaik  
Witwiek  
126,0 13 (33) 28 31 11 20 23
26 GBR 129 Richard Cracknell  , Ben Cracknell  
Madrigal  
130,0 12 25 20 22 21 30 (32)
27 NED 138 Charles Mittelmeijer  , Sander Mittelmeijer  
Mustang  
141,0 25 22 26 21 26 21 (28)
28 GBR 132 Kiki Spink  , Claudia Spink  
Liebchen  
149,0 17 28 31 (32) 27 26 20
29 NED 192 Ruud Vosselman  , Michiel Goedvree  
Deugniet  
159,0 33 (dns) 25 15 18 31 37
30 NED 126 Fred Schutten  , Jos Voorbij  
Sagitta  
160,0 26 30 32 17 (35) 24 31
31 NED 41 Cees Van Dijk  , Elly Van Dijk  
Aloha  
162,0 31 13 27 28 33 (38) 30
32 NED 129 Annike Van Kouwen  , Nicolle Van Vliet  
Brak  
175,0 28 31 30 24 (38) 28 34
33 NED 229 Jan Willem Van Den Berkhof  , Pepijn Théresa  
Flittchen  
179,0 30 24 (37) 37 34 33 21
34 NED 80 Klaas Tanis  , Jaap Tanis  
Mariandel  
193,0 32 35 (38) 34 32 25 35
35 NED 108 Johnny Van Zelst  , Marc Van Der Zande  
Tramp  
197,0 (dns) dns 33 36 28 34 27
36 NED 13 Renzo Berendsen  , Bas Sesink  
Elleman  
199,0 27 34 35 35 (37) 35 33
37 NED 81 Oscar Van Kouwen  , Pim Van Dijk  
Snibvink  
200,0 34 32 (36) 33 29 36 36
38 NED 16 Ronald Van Der Poel  , Cees Kroon  
Windspel  
202,0 29 36 34 30 36 37 (38)
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.021
Copyright 1986 - 2004, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Spiegel 23-24 september 2006
Pl  Bemanning                                        Zeil       R1    R2    R3    R4    R5  Totaal
1   Tom Weller + Jeroen van Veen                    NED 119      1     1     4     1     5      8
2   Patrick van Raalte + Jaimie van Dorst           NED 128      4     2     1     3     2   11,7
3   Bart Versteeg + Hans                            NED 174      2     4     8     2     8     28
4   Bart Kraan + Liza Kraan                         NED   9      3     3     6     7     4   31,1
5   Daan Versteeg +   Mark van Wijk                 NED  14      5     6     3    11     6   39,1
6   Jan Pieter Braam + Ingrid de Boer               NED   8    DNS   DNS     2     6     1   44,7
7   Job Volwater + Ton van Berkel                   NED  77     18     9     5     5     7     48
8   Henk van Dorst + Susanne van der Veer           NED 138      6     8    11    10     9   56,7
9   Derk Jan Konijnenberg + Leo Verkaik             NED  94     11     7    15     4    14     58
10  Dennis van Vliet + Marcel Verlaan               NED 135      8   DNF    10    18     3   59,7
11  Erik Hulleman + Peter van Dorst                 NED  87      9    11     9     8   DNF     61
12  Joost van den Hondel + Mark van den Hondel      NED  49     13   DNS     7     9    10     63
13  Arnold Mulderij + Mendel Jeroen                 NED 226     12     5    17    12    19     69
14  Eric Payens + Carel Trilsbeek                   NED 123      7    15    13    13    13     70
15  Ronald van der Poel + Elte Foltersma            NED  16     14    14    12    20    15     79
16  Jan Willem van den Berkhof + Marie Therese WilleNED 229     19    10    16    14    16     80
17  Ruud Vosselman + Alex Vosselman                 NED 192     17    12    18    15    12     80
18  Bob van den Hoogen + Boudewijn Paayens          NED  92     16    13    14    16    18     83
19  Annike van Kouwen + Nicolle van Vliet           NED 129     15    16    19    17    17     89
20  Jitze Hazendonk + Roseanne                      NED 141    DNS   DNS    20    19    11     98
21  Frank Steeneken + Jaap van Vliet                NED 181     10   DNF   DNS   DNS   DNS    106
Snertweekend 30 sept-1 okt 2006
No. Zeil   Boot          Stuurman              Bemanning                R1   R2   R3   R4   R5    Tot
 1 NED 42  Kostverloren  Tom Weller            Jeroen van Veen           1    1    1    2    5    5,0
 2 NED 128 Spotvogel     Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst          3    2    2    1    3    8,0
 3 NED  9  Mug           Bart Kraan            Sjaak Kraan               4    3    4    8    9   19,0
 4 NED 87  Harten Aas    Erik Hulleman         Stefan van der Mast       5    8    7    9    2   22,0
 5 NED 55  Brandaris     Arie van Vliet        Birgit Plate              8    7    9    3    4   22,0
 6 NED 135 Krek Wak Wou  Dennis van Vliet      Marcel Verlaan            7    5    6    5   10   23,0
 7 NED 16  Windspel      Frank Steeneken       Ronald van der Poel       9    4    8    6    6   24,0
 8 NED 206 Prik          Wouter Molenaar       Erik Molenaar             2    6    3  DNC  DNC   33,0
 9 NED 174 Donderstien   Bart Versteeg         Hans Kok                  6   10   DNC  10    7   33,0
10 NED 129 Brak          Annike van Kouwen     Nicolle van Vliet        11   15    5   12   14   42,0
11 NED 126 Sagitta       Fred Schutten         Jos Voorbij             DNC   11   10   11   11   43,0
12 NED 76  Lightning     Nico Prins            Niels Prins/Nellie       10  DNC  DNC    7    8   47,0
13 NED 78  Snipvink      Oscar van Kouwen      ?                        13    9   12   14   15   48,0
14 NED 77  Typhoon       Jan Pieter Braam      Jeroen Liesveld         DNC  DNC  DNC    4    1   49,0
15 NED 54  Esi-Tesi      Pim van Dijk          ?                        12   12   14  DNC   13   51,0
16 NED 229 Flitchen      Jan Willem vd Berkhof Pepijn van den Berkhof   14   14   11  DNC  DNC   61,0
17 NED 80  Mariandel     Olaf van Veen         Floris Licht             15   13   13  DNC  DNC   63,0
18 NED 123 Saint         Eric Payens           Boudewijn Payens        DNC  DNC  DNC   13   12   69,0
19 NED  8  Bries         Jan Pieter Braam      Ingrid de Boer          DNF  DNC  DNC  DNC  DNC   88,0
20 NED 33  Antiek        Frans Verkaik         Jitse Hazendonk         DNC  DNC  DNC  DNC  DNC   88,0
20 NED 192 Deugniet      Ruud Vosselman        Alex Vosselman          DNC  DNC  DNC  DNC  DNC   88,0