Uitslagen 2007
Gouwe Ouwe Rotterdam
Klasse evenement Vinkeveen
Klasse evenement Almere
Steinhude
Engelse kampioenschappen
Klasse evenement Veluwemeer
Portugese kampioenschappen
Klasse evenement Nieuwkoop
Klasse evenement Gouda
Europese kampioenschappen Engeland (Weymouth)
Klasse evenement Kinselmeer
Nederlandse kampioenschappen Hellevoetsluis
Klasse evenement Spiegelplas
Klasse evenement Snertweekend
Gouwe Ouwe 5-6 mei 2007
No  Zeil Naam                              Punten    R1    R2    R3    R4    R5
 1   119 Tom Weller, Jeroen van Veen            6     2 (ocs)     1     1     2
 2   226 Arnold Mulderij, Jeroen Liesveld       8     1     3     3    -6     1
 3     8 Jan Pieter Braam, Ingrid de Boer       9    -3     2     2     2     3
 4   128 Patric van Raalte, Jaimie van Dors    15     4     4     4     3 (dns)
 5   135 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan      16    -6     1     5     5     5
 6     4 Adri Vosselman, Alex Vosselman        24     5     5     7     7 (ocs)
 7    77 Job Volwater, Ton van Berkel          25 (dnf)   ocs     6     4     4
 8    87 Peter van Dorst, Ronald v/d Poel      30     8     8    -9     8     6
 9   129 Annike van Kouwen, Aldo van Kouwen    30     7     7     8    -9     8
10    41 Cees van Dijk, Simon / Jitze          32     9     6 (dns)    10     7
Klasse evenement Vinkeveen 19-20 mei 2007
No    Zeilno	Naam	                     			      Punten	R1	R2	R3	R4	R5
1	119	Tom Weller, Jeroen Van Veen				7,0	1	3	1	1	1
2	137	Eric, Nellie	                     			21,0	2	6	2	9	2
3	128	Patrick Van Raaite, Jaimie Van Dorst			24,0	5	2	6	7	4
4	4	Adri Vosselman , Alex Vosselman				29,0	6	5	9	6	3
5	76	Nico Prins, Vincent Prins				33,0	8	4	7	8	6
6	174	Bart, Hans						35,0	9	10	8	3	5
7	8 	Jp/daan, Ingrid/jeroen					36,0	7	1	3	2 	ocs
8	181	Frank Steeneken, Jaap Van Vliet				37,0	3	9	4	13	8
9	118	Ko Bakker, Bob Bakker					55,0	12	11	14	4	12
10	160	Flip Koome, Edwin Berendsen				60,0 	11	13	13	16	7
11	94	Derk Jan Konijnenberg, Leo Verkaik			61,0 	dns	7	11	11	9
12	135	Dennis Van Vliet, Marcel Verlaan	    		67,0	4      dnf	5	12 	ocs
13	112	OlafVan Veen, Floris Licht	                        73,0	18	12	12	15	16
14	229	Jan Willem Van Den Berkhof, Marie Therese Willekens	73,0	17	16	15	14	11
15	129	Annike Van Kouwen, Nicolle Van Vliet			75,0	14 	dnf 	dnf	5	10
16	87	Erik Hulleman , Peter Van Dorst				77,0	13	8	10 	dnf 	dnc
17	54	Piet Van Dijk, Klara Van Dijk				79,0	10	14 	dnf	17	15
18	41	Cees Van Dijk, Elly Van Dijk				84,0	15	15 	dnf	18	13
19	55	Arie Van Vliet, Birgit Plate				90,0	20	ocs 	dnf	10	14
20	192	Ruud Vosselman , Michiel Goedvree			102,0	16	17	dnf 	dnc	dnc
21	92	Bob Van Den Hoogen, Wilemien V D Hoogen Bakker		106,0	19	18 	dnf 	dnc 	dnc
22	126	Fred Schutten, Jos Voorbij				115,0 	dnc 	dnc 	dnc 	dnc 	dnc
Klasse evenement Almere 2-3 juni 2007
Pl.Zeilnr    Bootsnaam     Vereniging            Stuurman              Bemanning       Wedstr. 1W. 2 W. 3 W. 4 W. 5 Totaal
1  NED  119  Doordrijver   W.V. de Doordrijvers  Tom Weller            Jeroen van Veen    1      1    1    1    1     4,0
2  NED  128  Spotvogel     W.V. Veluwemeer       Patrick van Raalte    Jaimy van Dorst    7      2    19   2    7    18,0
3  NED  77   Typhoon       W.V. Braassemermeer   Job Volwater          Ton van Berkel     10     3    2    7    6    18,0
4  NED  135  Krek Wak Wou  W.V.Vinkeveen-Abcoude Daan Versteeg         Marcel Verlaan     5      5    7    12   5    22,0
5  NED  76   Lightning     W.V.Vinkeveen-Abcoude Nico Prins            Vincent Prins      14     10   6    6    2    24,0
6  NED  174  Donderstien   W.V.Vinkeveen-Abcoude Bart Versteeg         Hans Kok           11     8    10   4    3    25,0
7  NED   8   Bries         W.V.Vinkeveen-Abcoude Jan Pieter Braam      Ingrid de Boer     3      12   4    9    9    25,0
8  NED  137  Plasjager     W.V. Het Nieuwe Diep  Eric Verkaik          Nelly van Raalte   2      7    8    15   10   27,0
9  NED  181  Geep          W.V.Vinkeveen-Abcoude Frank Steeneken       Jaap van Vliet     4      9    9    5    16   27,0
10 NED  55   Brandaris     W.V.Vinkeveen-Abcoude Arie van Vliet        Birgit Plate       6      4    12   8    11   29,0
11 GER  377  Bunyip        S.C. Oevelgoenne      Klaus Eisenblaetter   Steffen Wuessow    15     6    3    16   8    32,0
12 NED  129  Brak          W.V.Vinkeveen-Abcoude Annike van Kouwen     Nicolle van Vlie   13     19   5    3    14   35,0
13 NED  112  Tyche         W.V.Vinkeveen-Abcoude Olaf van Veen         Floris Licht       17     15   11   13   4    43,0
14 NED   4   Geheid Goed   W.V. Veluwemeer       Adrie Vosselman       Alex Vosselman     9      11   13   10  DNF   43,0
15 NED  94   Witwiek       W.V. Veluwemeer       Derk Jan Konijnenberg Leo Verkaik        12     13   14   11   13   49,0
16 NED  87   Harten Aas    W.V. Veluwemeer       Erik Hulleman         Peter van Dorst    8      14   15   19   18   55,0
17 NED  160  Bliek         W.V. de Doordrijvers  Flip Koome            Edwin Berendsen    16     17   16   17   17   66,0
18 NED  80   Mariandel     W.V. Braassemermeer   Gerard Post           Ginny Hamilton    DNS     18   17   20   12   67,0
19 NED  192  Deugniet      W.V. Veluwemeer       Ruud Vosselman        Michiel Goedvree   19     20   20   14   15   68,0
20 NED  92   Brasem        W.V.Vinkeveen-Abcoude Bob van den Hoogen    Boudewijn Payens   18     16   18   18   19   70,0

Steinhude 9-10 juni 2007
Rang SegelNr  Name                           R1      R2      R3 Totaal
   1 GER 377  EISENBLÄTTER Klaus              1       4       4   9.0
              WUSSOW Stefanie
   2 NED 181  STEENEKEN Frank                 3       2       5  10.0
              VAN VLIET Jaap
   3 GER 122  PETERS Uwe                      4       5       2  11.0
              BREITBART Gerd
   4 GER 98   WUSSOW Steffen                  7       1       6  14.0
              BAUMGARTEN Sven
   5 GER 258  BUSSING Rüdiger                 6       6       3  15.0
              BUSCH Axel
   6 NED 230  WOERTMANN Jan                   8      10       1  19.0
              WOERTMANN Roy
   7 NED 94   KONIJNENBERG Derk Jan          10       3       7  20.0
              VAN DEN HOOGEN Bob
   8 NED 4    VOSSELMANN Adri                 2       8      12  22.0
              BORIAS Wim
   9 NED 55   VAN VLIET Arie                  5      11       9  25.0
              PLATE Birgit
  10 NED 108  VAN DER ZANDE Marc             11       7       8  26.0
              VAN ZELST Johnny
  11 GER 369  PARUSCHKE Sascha               13       9      10  32.0
              ROß Tobias
  12 GER 169  KULLE Klaus                     9      12      11  32.0
              KULLE Karen
  13 GER 215  STEINER Norbert                12      13      13  38.0
              FRANK Wolfgang
  14 NED 49   VAN DEN HONDEL Joost          DNC     DNC     DNC  45.0
              N.N.
Engelse Kampioenschappen Brancaster 8-10 juni 2007
Rank    Boat         SailNo  Helm                Crew                            R1        R2        R3        R4        R5        Total      Nett
1st     Windspiel    GBR 125 Chris Gibbs         Tim Gibbs                        1         1         2         4(42.0 BFD)        50         8
2nd     Doordrijvers NED 119 Tom Weller          Jeroen van Veen                  2        -3         3         3         1        12         9
3rd     Annamarie    GBR 9   Paddy Spink         John Ellison                     4         2        -9         2         3        20        11
4th     Rock a Bye   GBR 12  James Case          Jimmy Goodley                    5         5         1       -10         5        26        16
5th     Ghost        GBR 133 Jerry Clark         Robert Howlett                  -9         9         5         1         2        26        17
6th     Baroeboe     NED 62  Richard Mulderij    Arnold Mulderji                  6         7       -13         8        11        45        32
7th     Poelsnip     GBR 135 Martin Read         Mark Buckton                     7(42.0 DNF)         7         5        14        75        33
8th     Krek Wak Wou NED 135 Dennis van Vliet    Marcel Verlaan                   3         4       -23        13        17        60        37
9th     Rakker       GBR 136 Roz Spink           William Ellison                 15         6       -24        11         7        63        39
10th    Typhoon      NED 77  Job Volwater        Ton van Berkel                  11        10        12         7       -13        53        40
11th    Mug          NED 9   Bart Kraan          Jeoron Liesveld                 14         8        11(42.0 BFD)         9        84        42
12th    Sea Witch    GBR 101 Bill Andrews        Gemma Nye                       12        11        15       -18         6        62        44
13th    Harten-Aas   NED 87  Erik Hulleman       Peter van Dorst                 13(42.0 DSQ)        10         9        18        92        50
14th    Mustang      NED 138 Henk van Dorst      Sander Mittelmeijer     (42.0 DNC)        17         4        27         4        94        52
15th    Madrigal     GBR 129 Richard Cracknell   William Wynne                   10        15       -28        17        10        80        52
16th    Rose of SharoGBR 105 Aaron Barden        Claudia Spink                   19        13        17        14(42.0 DNF)       105        63
17th    Liebchen     GBR 132 Kiki Spink          Ian Rand                       -24        20        14        19        16        93        69
18th    Poejse       GBR 134 Brian Lambert       Tim Adms                (42.0 DNC)42.0 DNC          16         6         8       114        72
19th    Houri        GBR 3   Cliff Nye           Bob Bradshaw                    16        12        19(42.0 BFD)        27       116        74
20th    Northern LighGBR 116 Peter Scillitoe     Terry Norton                    17        18        21       -25         2       103        78
21st    Titania      GBR 16  Bob Curtis          WSC                             18        16        25(20       (42.0 BFD)       121        79
22nd    Tela         GBR 2   Ben Cracknell       Sally Wynne                      8(42.0 DNF)         8        2242.0 BFD         122        80
23rd    Vixen        GBR 61  Rex Elliot          Jim Crossman                    21        14        26(42.0 DNF)        20       123        81
24th    Capella      GBR 128 Alex Smith          Paul Beechell                   27        19        18       -30        21       115        85
25th    Flying Cloud GBR 15  Chris Hardy         Noelyn Hardy                    20(42.0 DNF)        27        15        30       134        92
26th    Miranda      GBR 106 Bruce Kemp          Geoffrey Kemp                   23(42.0 DNF)        31        21        24       141        99
27th    Sea Thrift   GBR 68  Henry Burkitt       Tim Andrews/Anna Borthwi        29        22       -33        24        25       133       100
28th    Spotvogel    NED 128 Patrick van Raalte  Jai van Dorstmie        (42.0 DNF)42.0 DNC           6        1242.0 BFD         144       102
29th    Cymba        GBR 35  Oli Read            Cheryl Craword          (42.0 DSQ)42.0 DNF          29        16        15       144       102
30th    Annabella    GBR 76  Ben Johnson         James Henman                    25        21       -34        31        26       137       103
31st    Chuckles     GBR 63  Edward Farrell      James Nye                       26(42.0 OCS)        37        23        19       147       105
32nd    Cassiopea    GBR 75  Paul Goakes         William Scoles                  22(42.0 DNF)        35        28        23       150       108
33rd    Privateer    GBR 103 Charlie Borthwick   Tim Ashby                       28        23       -38        29        31       149       111
34th    Kelpie       GBR 102 Charles Bennion     John De Pree            (42.0 DNC)42.0 DNC          22        32        29       167       125
35th    Tern III     GBR 95  Simon Spink         Ed Medcalfe             (42.0 DNC)42.0 DNC          30        26        28       168       126
36th    All Weather  GBR 137 John Fowler         Richard Mainprize       (42.0 DNC)42.0 DNC          3242.0 DSQ          12       170       128
37th    Maid of ArnheGBR 77  John Gibbs          Oggy                    (42.0 DNC)42.0 DNC          2042.0 DNF  42.0 DNC         188       146
38th    GBR 110      Toto CoxAlex Cox            BSSC                    (42.0 DNC)42.0 DNC          39        33        32       188       146
39th    Skybird      GBR 127 John Laflin         BSSC                    (42.0 DNC)42.0 DNC          3642.0 DSQ  42.0 BFD         204       162
40th    Patience     GBR 70  John Fillingham     Terry Angles            (42.0 DNC)42.0 DNC  42.0 DNC  42.0 DNC  42.0 DNC         210       168
Veluwemeer 16-17 juni 2007
Pl  Zeil  stuurman                 bemanning               1e    2e    3e    4e    5e    Totaal
  1   119 Andre van Veen           Jeroen van Veen           1     1     2    -6     5     9
  2   135 Dennis van Vliet         Marcel Verlaan            5    -7     3     2     2    12
  3   137 Eric Verkaik             Nellie van Raalte         7     4     4     4     1    13
  4   128 Patrick van Raalte       Jaimie van Dorst          8     2     1 (dns)     3    14
  5     9 Bart Kraan               Liza Kraan                4     5    -8     3     4    16
  6     4 Adri Vosselman           Alex Vosselman           -9     8     7     1     6    22
  7   174 Bart Versteeg            Hans Kok                -11     9     6     5     7    27
  8   160 Flip Koome               Edwin Berendsen          10   -13    11     8     8    37
  9    87 Peter van Dorst          Patrick Verkaik           6    16    10     9 (dns)    41
 10   192 Ruud Vosselman           Michiel Goedvree         17    11     5 (dnf)    10    43
 11   126 Fred Schutten            Jos Voorbij              16   -17     9     7    11    43
 12     8 Jan Pieter Braam         Ingrid de Boer            2     6 (dnc)   dnc   dnc    44
 13   138 Henk van Dorst           Sander Mittelmeijer/Sjaac 3    10    13   dnf   dns    44
 14    78 Aldo van Kouwen/Jeroen   Jeroen Liesveld/Aldo    -15    15    12    10     9    46
 15   112 Olaf van Veen            Floris Licht             12     3 (dnc)   dnc   dnc    51
 16    94 Derk Jan  Konijnenberg   Leslie Visser            13    12    14 (dns)   dns    57
 17   108 Marc van der Zande       Johny van Zelst          14    14    15 (dns)   dns    61

Portugees kampioenschap 23-24 juni 2007
Cl   Barco Stuurman         Bemanning        Club    Wedstr.1Wedstr.2Wedstr.3Wedstr.4Totaal
 1º   54   Francisco Calão  Gonçalo Silva    CNFF        (4)       1       1       1       3
 2º  377   Nelson Machado   João Cavaz       CVCN          1       2       2     (4)       5
 3º   35   Miguel Rocha     Francisco Quina  CDPedro       2     (4)       3       2       7
 4º   52   João Lopes       Pedro Lopes      CNC           3     (7)       4       3      10
 5º   40   Manuel Sales GradManuel Cardoso   CNOCA         5       3       6 (11/DNF)     14
 6º   22   Daniel VasconceloPaulo Silva      ANT         (6)       5       5       6      16
 7º   42   José Silva       Jorge Saldanha   CNA         (7)       6       7       5      18
 8º   45   Rocha Afonso     João Silva       SAD           8    (10)       9       7      24
 9º   49   Rui Nemésio      Francisco NemésioSAD     (11/DNC)      8       8       9      25
10º    9   Rui Abreu        Rui Santos       SAD           9       9    (10)       8      26
Nieuwkoop 30 juni- 1 juli 2007
No Zeil             Naam            Punten  1     2     3     4     5     6
1  119       Tom Weller, Jeroen       6     1     2     1     1     -3    1
2  206     Wouter Molenaar, Frans     16    6     3     2     3     -7    2
3   55     Arie van Vliet, Birgit     20    5     -7    3     6     2     4
4  128   Patrick van Raalte, Jaimie   22    3     4     4     -9    8     3
5  135    Dennis van Vliet, Marcel    28    4     6     6     7     5     -9
6  181     Frank Steeneken, Jaap      30    8     5     8     4   (dnf )  5
7   9        Bart Kraan, Sjaac        38    10    11    11    2     4   (dnf)
8  137          Erik, Nellie          42    2     1     5   (dns)  dns   dns
9   76      Nico Prins, Vincent       44    11    8     9    -13    9     7
10  94   Derk Jan Konijnenberg, Leo   47   -13    13    12    5     6     11
11  80       Gerard Post, Ginny       47   -12    10    7     10    12    8
12 174    Bart Versteeg, Edo/Daan     48    14   -15    15    8     1     10
13  87      Erik Hulleman, Peter      52   -15    9     10    14    13    6
14 160       Flip Koome, Edwin        55    7    -14    14    12    10    12
15 192     Adrie Vosselman, Ruud      56    9     12    13    11    11  (dnf)
16 123       Erik Payens, Daan        85  (dns)  dns   dns   dns   dns   dns
Gouda 14-15 juli 2007
 No Zeil             Naam              Punten    1      2      3      4      5
 1  119        Tom Weller/Jeroen          5     -2      1      1      2      1
 2   8      Jan Pieter Braam/Ingrid      18     10      2   (dnf)     1      5
 3  206      Wouter Molenaar/Frans       19     -7      4      7      6      2
 4   49  Joost en Mark van den Hondel    20      5      7   (dnf)     4      4
 5  226     Arnold Mulderij/Jeroen       21      1      5      2     -13    13
 6  377         Klaus / Steffen          24      8     -10     4      3      9
 7   9        Bart Kraan/Martijn         24      6      3      8      7     -10
 8  128    Patrick van Raalte/Jaimie     27      4     -14     3      8     12
 9  181      Frank Steeneken/Jaap        32      9      6      9     -10     8
 10  77        Job Volwater/Ton          38      3      8      5    (dns)   dns
 11 135     Dennis van Vliet/Marcel      41     13     11     10     -18     7
 12  4      Adri en Alex Vosselman       43     15     13      6      9     -16
 13  94    Derk Jan Konijnenberg/Leo     46     12      9     11     14     -15
 14 112      Olaf van Veen/Floris        46     11     12     12     -15    11
 15 174           Bart / Hans            52    (dns)   dns    dns     5      3
 16  87       Erik Hulleman/Peter        54     14     15   (dnf)    11     14
 17 129    Annike van Kouwen/Nicolle     57     16     19   (dnf)    16      6
 18 192     Ruud Vosselman/Michiel       60     18     16     14     12     -19
 19 126        Fred Schutten/Jos         64     -17    17     13     17     17
 20 108    Marc van der Zande/Johnny     70   (dns )   18     15     19     18
 21 123       Eric en Daan Payens        88    (dns)   dns    dns    dns    dns

12m Square Sharpie European Championships

6 - 10 August 2007

Sailed:9, Discards:2, To count:7, Entries:53, Scoring system:My scoring system
Rank Tally SailNo Class Boat Nat Helm Crew R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Total Nett
1st 34 GBR 125 Sharpie Winsdpiel GBR C Gibbs T Gibbs 1.0 3.0 3.0 1.0 (9.0) 1.0 3.0 3.0 (4.0) 28.0 15.0
2nd 33 GBR 12 Sharpie Rock-a-bye GBR J Case D Frary 3.0 9.0 (18.0) 4.0 5.0 2.0 1.0 (29.0) 3.0 74.0 27.0
3rd 48 GER 377 Sharpie Bunyip GER K Eisenblaetter S Wussow 5.0 4.0 5.0 3.0 3.0 (9.0) (10.0) 7.0 2.0 48.0 29.0
4th 6 NED 119 Sharpie Doordrijver NED Tom Weller J V Veen 4.0 1.0 2.0 (8.0) 7.0 4.0 5.0 (13.0) 8.0 52.0 31.0
5th 3 NED 128 Sharpie Spotvogel NED P Raalte J V Dorst 2.0 8.0 (23.0) 7.0 2.0 3.0 4.0 8.0 (9.0) 66.0 34.0
6th 7 NED 008 Sharpie Bries NED J P Braam I D Boer (12.0) 11.0 1.0 2.0 (27.0) 10.0 11.0 1.0 1.0 76.0 37.0
7th 32 NED 137 Sharpie Plasjager NED E Verkaik N Raalte 7.0 (13.0) 4.0 12.0 (16.0) 6.0 2.0 11.0 6.0 77.0 48.0
8th 31 NED 055 Sharpie Brandaris NED A Vliet J Liesveld 11.0 6.0 12.0 13.0 4.0 (16.0) 7.0 (22.0) 7.0 98.0 60.0
9th 44 NED 049 Sharpie Snark NED J Hondel M Hondel 20.0 (23.0) 6.0 5.0 15.0 (36.0) 13.0 4.0 5.0 127.0 68.0
10th 35 NED 181 Sharpie Geep NED F Steeneken J Vliet 10.0 10.0 (26.0) 9.0 10.0 (14.0) 6.0 12.0 11.0 108.0 68.0
11th 14 GBR 009 Sharpie Annamarie GBR P Spink J Ellison 6.0 5.0 8.0 11.0 18.0 (33.0) (19.0) 16.0 15.0 131.0 79.0
12th 8 NED 004 Sharpie Geheid Goed NED A Vosselman A Vosselman 15.0 7.0 (33.0) 24.0 1.0 13.0 15.0 (31.0) 17.0 156.0 92.0
13th 22 NED 174 Sharpie Donderstein NED B Versteeg P V Dorst (28.0) 14.0 (22.0) 10.0 21.0 8.0 17.0 6.0 21.0 147.0 97.0
14th 24 NED 135 Sharpie Krek Wak Wou NED D V Vliet M Verlaan 8.0 2.0 20.0 (36.0) 19.0 15.0 12.0 28.0 (30.0) 170.0 104.0
15th 42 GBR 135 Sharpie Poelsnip GBR M Read O Read 16.0 (54.0 DNF) 16.0 21.0 14.0 7.0 9.0 21.0 (26.0) 184.0 104.0
16th 52 NED 077 Sharpie Typhoon NED J Volwater T Berkel (25.0) 16.0 9.0 15.0 17.0 (28.0) 20.0 20.0 10.0 160.0 107.0
17th 54 NED 080 Sharpie Miriandel NED G Post G Hamilton 17.0 (54.0 DNF) 13.0 6.0 12.0 20.0 (27.0) 24.0 16.0 189.0 108.0
18th 50 GBR 134 Sharpie Poesje GBR B Lambert T Adams 9.0 (54.0 DNF) (54.0 OCS) 27.0 24.0 5.0 8.0 25.0 12.0 218.0 110.0
19th 37 NED 138 Sharpie Mustang NED H Dorst S Mittelmeijer (27.0) 19.0 11.0 17.0 20.0 18.0 18.0 (26.0) 18.0 174.0 121.0
20th 28 GBR 133 Sharpie Ghost GBR J Clark R Howlett 13.0 17.0 15.0 (32.0) 22.0 (41.0) 23.0 5.0 27.0 195.0 122.0
21st 36 NED 219 Sharpie Quiquibio NED C Mittelmeijer H Van Halteren 24.0 21.0 (54.0 OCS) 22.0 11.0 11.0 21.0 15.0 (25.0) 204.0 125.0
22nd 21 NED 192 Sharpie Deugniet NED R Vosselman M Goedvree 22.0 18.0 27.0 23.0 6.0 (32.0) 14.0 (44.0) 23.0 209.0 133.0
23rd 10 NED 129 Sharpie Brak NED A V Kouwen N V Vilet (36.0) 28.0 14.0 14.0 30.0 (39.0) 34.0 2.0 13.0 210.0 135.0
24th 1 GBR 13 Sharpie Sea Witch GBR Alex Scholes Gemma Nye (31.0) 26.0 7.0 (54.0 OCS) 23.0 24.0 24.0 9.0 24.0 222.0 137.0
25th 26 GBR 61 Sharpie Vixen GBR R Elliott J Crossman 23.0 (54.0 DNF) (54.0 OCS) 26.0 25.0 19.0 26.0 14.0 19.0 260.0 152.0
26th 19 NED 160 Sharpie Bliek NED F Koome E Berendsen 19.0 15.0 (38.0) 29.0 8.0 31.0 22.0 (39.0) 38.0 239.0 162.0
27th 39 NED 141 Sharpie Albatros NED H Schoonhoven K Kuiper 21.0 (54.0 DNF) 19.0 16.0 (37.0) 35.0 31.0 10.0 34.0 257.0 166.0
28th 20 NED 230 Sharpie T olde holt NED J Woertman R Woertman 14.0 12.0 (43.0) 18.0 29.0 26.0 36.0 (37.0) 32.0 247.0 167.0
29th 5 NED 094 Sharpie Witwiek NED DJ Konijnenberg J Hazendonk 32.0 (54.0 DNF) 17.0 (39.0) 31.0 23.0 25.0 34.0 14.0 269.0 176.0
30th 38 POR 51 Sharpie Neo POR Nelson M Jogs C 26.0 22.0 (44.0) 19.0 35.0 29.0 16.0 30.0 (41.0) 262.0 177.0
31st 47 GBR 105 Sharpie Rose of Sharon GBR R Spink W Ellison (50.0) 20.0 10.0 20.0 33.0 45.0 33.0 23.0 (54.0 OCS) 288.0 184.0
32nd 4 GBR 002 Sharpie Teal GBR B Cracknell Sally Wayne 29.0 (54.0 DNF) 29.0 30.0 26.0 12.0 28.0 (48.0) 33.0 289.0 187.0
33rd 51 GBR 003 Sharpie Houri GBR R Bradshaw A Borthwick 18.0 (54.0 DNF) (54.0 DSQ) 44.0 13.0 37.0 44.0 18.0 22.0 304.0 196.0
34th 12 GBR 129 Sharpie Madrigal GBR R Cracknell W Wynne 33.0 24.0 (54.0 DNF) 35.0 28.0 22.0 30.0 32.0 (47.0) 305.0 204.0
35th 45 GER 122 Sharpie Very old GER U Peters K Kulle 37.0 (54.0 DNF) 21.0 25.0 32.0 25.0 35.0 (42.0) 37.0 308.0 212.0
36th 23 GBR 015 Sharpie Flyinh cloud GBR C Hardy N Hardy (54.0 DNF) (54.0 DNF) 24.0 31.0 41.0 42.0 40.0 19.0 29.0 334.0 226.0
37th 43 GBR 077 Sharpie Maid of Arnhem GBR T Andrews M Healing (44.0) (54.0 DNF) 25.0 38.0 38.0 17.0 29.0 41.0 39.0 325.0 227.0
38th 15 GBR 132 Sharpie Liebchen GBR K Spink J Groome (40.0) 27.0 30.0 37.0 34.0 30.0 37.0 36.0 (43.0) 314.0 231.0
39th 17 NED 229 Sharpie Flittchen NED J Berkhof M Willekems 43.0 (54.0 DNF) 34.0 33.0 40.0 38.0 (54.0 DSQ) 33.0 20.0 349.0 241.0
40th 27 NED 062 Sharpie Baroeboe NED D Mulderij R Mulderij (54.0 DNF) (54.0 DNF) 28.0 54.0 OCS 36.0 21.0 32.0 27.0 54.0 OCS 360.0 252.0
41st 18 GBR 063 Sharpie Chuckles GBR E Farrell J Nye 35.0 (54.0 DNF) 40.0 42.0 42.0 27.0 38.0 (47.0) 35.0 360.0 259.0
42nd 40 GBR 128 Sharpie Capella GBR A Smith P Beachell (48.0) (54.0 DNF) 31.0 34.0 43.0 44.0 47.0 35.0 28.0 364.0 262.0
43rd 11 GBR 068 Sharpie Sea Thrift GBR H Burkitt G C-Smith 39.0 25.0 (45.0) (50.0) 45.0 34.0 42.0 40.0 40.0 360.0 265.0
44th 49 NED 108 Sharpie Tramp GBR M Zande J Zelst 42.0 (54.0 DNF) 35.0 28.0 39.0 (48.0) 43.0 46.0 36.0 371.0 269.0
45th 30 NED 126 Sharpie Sagitta NED F Schutten J Voorbij 34.0 (54.0 DNF) 42.0 40.0 (48.0) 47.0 41.0 43.0 31.0 380.0 278.0
46th 46 RSA 1 Sharpie All Weather RSA J Fowler B Beech 49.0 (54.0 DNF) 37.0 45.0 (52.0) 46.0 48.0 17.0 44.0 392.0 286.0
47th 9 GBR 016 Sharpie Titania GBR B Curtis C Crawford 38.0 (54.0 DNF) 39.0 41.0 47.0 40.0 45.0 38.0 (54.0 DNF) 396.0 288.0
48th 29 GBR 096 Sharpie Tempest GBR J Mcewen G Daubenmerkl 30.0 (54.0 DNF) 36.0 43.0 46.0 49.0 46.0 (51.0) 42.0 397.0 292.0
49th 16 GBR 136 Sharpie Rakker GBR C Spink Oggy 41.0 (54.0 DNF) 32.0 46.0 44.0 43.0 39.0 (49.0) 49.0 397.0 294.0
50th 41 GBR 124 Sharpie Ula GBR A Graham H Graham 47.0 (54.0 DNF) 41.0 49.0 (51.0) 50.0 50.0 45.0 48.0 435.0 330.0
51st 53 GBR 118 Sharpie Cymba GBR J Pigney H Pigney 45.0 (54.0 DNF) 47.0 48.0 49.0 52.0 51.0 (53.0) 46.0 445.0 338.0
52nd 2 GER 215 Sharpie Nowo GER N Steiner W Frank (54.0 DNF) (54.0 DNF) 46.0 47.0 50.0 51.0 49.0 52.0 45.0 448.0 340.0
53rd 25 NED 092 Sharpie Brasem NED B Hoogen W Hoogen 46.0 (54.0 DNF) (54.0 DNF) 54.0 DNF 53.0 53.0 54.0 DNF 50.0 50.0 468.0 360.0

Scoring codes used

CodeDescriptionPoints
DNFStarted but did not finish54
DSQDisqualification54
OCSOn course side at start or broke rule 30.154
Klasse evenement Kinselmeer 25-26 augustus 2007
No.    Zeilnummer        Stuurman             Bemanning                    W.1  W.2  W.3  W.4  W.5  W.6  Punten
 1 NED 226 Fuut          Richard Mulderij     Jeroen Liesveld               5    2   -8    1    1    1    10,0
 2 NED 119 Doordrijver   Tom Weller           Jeroen van Veen               1   -6    3    3    2    5    14,0
 3 NED  9  Mug           Bart Kraan           Liza Kraan                    7    1    4    7   -10   2    21,0
 4 NED 14  Jan van Galen Daan Versteeg        Arnold Mulderij               8    4    1    5    3   -11   21,0
 5 NED 135 Krek Wak Wou  Dennis van Vliet     Kees Kroon / Marcel Verlaan   6    7    5    6   -8    3    27,0
 6 NED 137 Plasjager     Eric Verkaik         Patrick Verkaik               2   10    2    8   DNF   8    30,0
 7 NED 181 Geep          Frank Steeneken      Jaap van Vliet               -11   8    7    4    5    7    31,0
 8 NED 49  Snark         Joost van den Hondel Rob van Dijk                 -17   3    6   14    4    9    36,0
 9 NED  4  Geheid Goed   Adri Vosselman       Alex Vosselman               -14   5   10    2    9   12    38,0
10 NED 174 Donderstien   Bart Versteeg        Hans Kok                      4   11   14   10    6   -15   45,0
11 NED 160 Bliek         Flip Koome           Edwin Berendsen              -19  13    9   15   12    4    53,0
12 NED 87  Harten Aas    Erik Hulleman        Peter van Dorst               9   -15  12   13    7   13    54,0
13 NED 16  Windspel      Han Sieckmeijer      Ronald van der Poel          10   17   -18   9   15    6    57,0
14 NED 129 Brak          Annike van Kouwen    Nicolle van Vliet             3   16   11   17   13   DNF   60,0
15 NED 112 Tyche         Olaf van Veen        Floris Licht                 -16  14   13   12   11   10    60,0
16 NED 94  Witwiek       Derk Jan KonijnenbergEleen Konijnenberg/Bob Vlek  15   -19  16   11   14   14    70,0
17 NED 138 Mustang       Henk van Dorst       Jaimy van Dorst              12    9   15   DNC  DNC  DNC   76,0
18 NED 192 Deugniet      Ruud Vosselman       Michiel Goedvree             13   12   17   18   16   DNC   76,0
19 NED 123 Saint         Erik Payens          Daan Payens                  18   18   -19  16   17   16    85,0
Nederlandse kampioenschappen Hellevoetsluis 7-9 september 2007
No 	Zeilno 	Naam 				Punten 	1 	2 	3 	4 	5 	6 	7
1	NED 119 Doordrijver Tom Weller 		14,0 	1 	2 	3 	(7 )	4 	1 	3
2	NED 128 Spotvogel Patrick Van Raalte 	22,0 	4	(ocs )	4 	6 	1 	3 	4
3	NED 206 Prik Wouter Molenaar 		26,0 	5 	1 	13 	2 	3 	2 	(15)
4	NED 14 	Jan Van Galen Daan Versteeg 	26,0 	2 	4 	(14 )	1 	5 	12 	2
5	NED 8 	Bries Jan Pieter Braam 		35,0 	(15 )	11 	1 	11 	2 	5 	5
6	GER 377 Bunyip Klaus Eisenbleatter 	42,0 	3 	12 	2 	(16 )	10 	7 	8
7	NED 137 Plasjager Eric 			46,0 	16 	6 	6 	3 	6 	(20 )	9
8	NED 49 	Snark Joost Van Den Hondel 	54,0 	9 	(20 )	10 	4 	7 	13 	11
9	NED 9 	Mug Bart Kraan 			59,0 	6 	(14 )	12 	14 	9 	11 	7
10	NED 55 	Brandaris Arie van Vliet 	62,0 	14 	10 	17 	9 	(20 )	6 	6
11	NED 226 Fuut Richard Mulderij 		65,0	(dnf )	9 	31 	8 	8 	8 	1
12	GBR 135 Poelsnip Martin Read 		72,0 	8 	7 	15 	15 	(22 )	10 	17
13	NED 80 	Mariandel Gerard Post 		77,0 	17 	(24 )	11 	5 	14 	14 	16
14	NED 181 Geep Frank Steeneken 		77,0 	10 	8 	8 	(31 )	16 	17 	18
15	NED 135 Krek Wak Wou Denis van Vliet 	81,0 	19 	5 	19 	23 	11 	4	(dnf)
16	NED 4 	Geheid Goed Adri Vosselman 	85,0 	7 	3 	(33 )	24 	23 	18 	10
17	GBR 2 	Tela Ben Cracknell 		99,0 	22 	15 	7 	19 	(32 )	16 	20
18	NED 174 Donderstien Bart 		108,0 	21 	(27 )	5 	10 	26 	24 	22
19	NED 230 't Olde Holt Jan Woertman 	108,0 	(27 )	21 	27 	20 	12 	15 	13
20	GER 258 Furioso Rüdiger Bussing 	111,0 	12 	16 	26 	27 	(30 )	9 	21
21	NED 87 	Harten-aas Erik Hulleman 	111,0 	20 	13 	22 	18 	(27 )	26 	12
22	NED 126 Sagitta Fred Schutten 		112,0 	24 	22 	16 	(32 )	17 	19 	14
23	NED 112 Tyche Olaf Van Veen 		128,0 	11 	18 	23 	28 	21 	27	(dns)
24	NED 160 Bliek Flip Koome 		137,0 	18	(dns )	36 	13 	18 	29 	23
25	NED 129 Brak Annike van Kouwen 		142,0 	(33 )	23 	25 	29 	25 	21 	19
26	GER 98 	Himpamp Steffen 		146,0 	31 	30 	18 	12 	15	(dns)	dns
27	NED 192 Deugniet Ruud Vosselman 	146,0 	30 	17 	24 	(35 )	29 	22 	24
28	GBR 15 	Flying Cloud Chris Hardy 	147,0	(dnf )	25 	28 	22 	13 	28 	31
29	GER 122 Very Old Uwe Peters 		157,0 	25 	26 	29 	21	(dns )	30 	26
30	GBR 129 Madrigal Richard Cracknell 	158,0 	13 	29 	34 	17	(raf )	33 	32
31	NED 92 	Brasem Jeremy Clark 		162,0 	29 	19 	9 	25	(dns)	dnf	dns
32	GBR 63 	Chuckles Farell 		162,0 	28 	28 	(38 )	30 	19 	32 	25
33	NED 94 	Witwiek Derk Jan Konijnenberg 	163,0 	26 	31 	32 	(33 )	24 	23 	27
34	NED 229 Flittchen Jan Willem vd Berkhof 172,0 	32 	33 	20 	26 	(34 )	31 	30
35	NED 54 	Esi Tesi Piet van Dijk 		173,0 	23 	32 	(37 )	34 	31 	25 	28
36	NED 123 Saint Eric Payens 		199,0	(dns)	dns 	21 	36 	33 	35 	34
37	NED 141 Albatros Jitze Hazeldonk 	200,0 	35	(dnf )	30 	38 	28	dnf 	29
38	NED 78 	Snibvink Oscar Van Kouwen 	205,0 	34 	34 	35 	(37 )	35 	34 	33
39	NED 41 	Aloha Cees Van Dijk 		240,0	(dns)	dns	dns	dns	dns	dns	dns


Klasse evenement Spiegelplas 22-23 september 2007
Nr Helmsman                    			Sailnumbers 	Rl 	R2 	R3 	R4     R5       R6 	Pnt-
1  Bart Kraan + Edo Huber			NED   9		6	1	1	4	5	1	18,0
2  Tom Weller + Jeroen van Veen			NED 119		1	2	10	2	1	4	22,0
3  Jan Pieter Braam + Ingrid Braam		NED   8		5	4	6	1	2	2	25,7
4  Patrick van Raalte + Ronald vd Poel		NED 128		2	3	3	5	3	6	30,1
5  Arie van Vliet + Birgit Plate		NED  55		10	6	2	6	10	5	52,4
6  Frank Steeneken + Jaap van Vliet		NED 181		3	7	8	3	9	3	53,4
7  Derk Jan Konijnenberg + Jitse Hazendonk	NED  94		13	5	5	7	12	9	66,0
8  Daan Versteeg + Mariska + Marieke		NED  14		8	11	4	10	6	8	66,7
9  Bart Versteeg + Hans				NED 174		4	9	15	9	4	7	67,0
10 Olaf van Veen + Floris Licht			NED 112		7	8	9	11	11	ocs	76,0
11 Joost van den Hondel + Mark van den Hondel	NED  49		9	10	7	13	7	DNF	76,0
12 Dennis van Vliet + Marcel Verlaan		NED 135		12	13	14	8	14	11	90,0
13 Erik Hulleman + Peter van Dorst		NED  87		11	12	11	14	15	10	92,0
14 Jan Willem van den Berkhof + M.T. Willekens	NED 229		15	14	13	15	8	13	93,0
15 Eric Payens + Daan Payens			NED 123		14	15	12	12	13	12	94,0

Klasse evenement Snertweeken Vinkeveen 29-30 september 2007
No.    Zeilnummer        Stuurman            Bemanning               W.1 W. 2W. 3W. 4W. 5  Punten
 1 NED  9  Mug           Bart Kraan          Sjaak Kraan              2   6   1   1   3     7,0
 2 NED 128 Spotvogel     Patrick van Raalte  Jaimie van Dorst         7   3   6   4   1    14,0
 3 NED  8  Bries         Jan Pieter/Daan     Ingrid Braam/Daan        10  2   4   2   6    14,0
 4 NED 14  Jan van Galen Simeon Tienpont     Klaas Tanis              14  5   2   9   4    20,0
 5 NED 77  Typhoon       Job Volwater        Ton van Berkel           3   8   7   3   11   21,0
 6 NED 119 Doordrijver   Tom Weller          Jeroen van Veen          1   1   3  DNC DNC   24,0
 7 NED 174 Donderstien   Bart Versteeg       Hans Kok                 8   14  11  5   2    26,0
 8 NED 135 Krek Wak Wou  Dennis/Eric         Jeroen Liesveld/Dennis   5   4   5   14 DNC   28,0
 9 NED 55  Brandaris     Arie van Vliet      Birgit Plate             11  7  DNC  7   5    30,0
10 NED 181 Geep          Frank Steeneken     Jaap van Vliet           9   10  9   11  8    36,0
11 NED 126 Sagitta       Fred Schutten       Jos Voorbij              6   9   12  13  15   40,0
12 NED 87  Harten Aas    Erik Hulleman       Erwin Vrolijk            15  11  8   12  10   41,0
13 NED 112 Tyche         Olaf van Veen       Floris Licht             12  12  10  8   13   42,0
14 NED 138 Mustang       Sander Zwanenburg   N.N.                     4  OCS  13 DNC  7    43,0
15 NED 229 Flitchen      Jan Willem vd BerkhofMarie Therese           16  13  14  10  12   49,0
16 NED 137 Plasjager     Jeroen/Patrick      Patrick Verkaik/Jeroen   13  15  15  15  9    52,0
17 NED 80  Mariandel     Gerard Post         Ginny Hamilton          DNC DNC DNC  6   14   58,0
18 GBR 64  Scarlet O'HaraHarrie Hens         Lesley Visser           DNC DNC DNC DNC DNC   76,0