Uitslagen 2008
Gouwe Ouwe Rotterdam
Klasse evenement Vinkeveen
Klasse evenement Gouda
German Open Steinhude
Klasse evenement Veluwemeer
Kaagweek
Europese kampioenschappen Stellendam
Klasse evenement Kinselmeer
Nederlandse kampioenschappen Akersloot
Klasse evenement Spiegelplas
Klasse evenement Snertrace
Gouwe Ouwe 3-4 mei 2008
  No Zeil Naam                                 Pts   R1   R2   R3   R4
   1  119 Tom Weller, Jeroen van Veen            9    1    1    6    1
   2   14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij        11    2    5    1    3
   3   77 Job Volwater, Ton van Berkel          12    5    2    3    2
   4    8 Jan Pieter Braam, Jeroen Liesveld     12    3    3    2    4
   5  128 Patric van Raalte, Jaimie van Dorst   19    6    4    4    5
   6  135 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan      21    4    6    5    6
   7   80 Ruth Baijense, Pieter Schoenoord      28    7    7    7    7
Klasse evenement Vinkeveen 17-18 mei 2008
 No Zeil Naam                            Punten    R1    R2    R3    R4    R5    R6
  1   14 Daan Versteeg                        6     1     1    -2     1     2     1
  2  119 Tom Weller                          16     3     6     1     5     1   -12
  3  128 Patrick Van Raalte                  16    -7     2     4     4     4     2
  4    8 Jan Pieter Braam                    21     4     5     3    -8     3     6
  5   55 Arie Van Vliet                      28   -11     8     8     3     5     4
  6   77 Job Volwater                        29     5     3     6    -9     7     8
  7  137 Eric Verkaik                        40     2     4     5    10   -20    19
  8  129 Annike Van Kouwen                   41     8    12   -16     6    12     3
  9  181 Frank Steeneken                     45     6     9     9    13     8   -14
 10   87 Erik Hulleman                       49    13     7     7   -19    17     5
 11  135 Dennis Van Vliet                    53     9   -14    14    14     9     7
 12   94 Derk Jan Konijnenberg               56    14    11    11   -16    10    10
 13  126 Fred Schutten                       58    10    16    12     2   -18    18
 14  160 Flip Koome                          61    12    10    15   -17    13    11
 15  138 Henk Van Dorst                      62   -16    13    10    11    15    13
 16  112 Olaf Van Veen                       71    15   -19    13    18    16     9
 17  123 Eric Payens                         77    17    15    18     7   -20    20
 18  229 Jan Willem Van Den Berkhof          78    18    17    17   -21    11    15
 19   41 Cees Van Dijk                       88    19    18  -dns    15    19    17
 20  118 Ko Bakker                           90  -dns   dns   dns    12    14    16
 21  206 Wouter Molenaar                    102  -dns   dns   dns   dns     6   dnf
 22   80 Ruth Baijense                      102  -dns    20    19    20    22    21
 23   54 Piet Van Dijk                      120  -dns   dns   dns   dns   dns   dns
Klasse evenement Gouda 31 mei-1 juni 2008
No  Zeil  Naam                       Ptn   R1   R2   R3   R4   R5
1   119   Tom Weller/ Jeroen         8      2    1   -4    3    2
2   8     Jan Pieter Braam/lngrid    13     1    3  -10    8    1
3   137   Eric Verkaik/ Jeroen/ Patri13     5   -7    1    4    3
4   9     Bart Kraan/ Liza           14     4    4    5    1  -12
5   14    Daan Versteeg/ Arnold      17     7    2    2    6  -13
6   126   Fred Schutten/ Jos         17     3  -13    6    2    6
7   4     Adri Vosselman/ Alex       19     6  -11    3    5    5
8   49    Joost v.d. Hondel/ Mark    31     8    6    7  -14   10
9   138   Erik Hulleman/ Peter       33    10    5  -11    9    9
10  135   Dennis van Vliet/ Marcel   35    11  -15    9   11    4
11  128   Patrick van Raalte/ Jamie  38    12  -14    8    7   11
12  123   Eric Payens/ Daan          38     9   10   12  -13    7
13  160   Flip Koome/ Peter          43   -13   12   13   10    8
14  80    Ruth Baijense/ Pieter      50  -dnf    9   14   12   15
15  112   Olaf van Veen/ Floris      51    14    8  -15   15   14

Steinhude 14-15 juni 2008
Platz Segel-NrSteuermann              Vorschoter             1.WF   2.WF   3.WF   4.WF   5.WF   Punkte
    1 NED-119 Tom Weller              Jeroen van Veen           2      1      1      1     -6      5
    2 NED-14  Daan Versteeg           Mark van Wyk              1      2     -4      3      1      7
    3 NED-128 Patrick van Raalte      Debbie Groeneveld        -4      3      2      2      3     10
    4 GER-377 Klaus Eisenblätter      Tine Matthes              3      6      3     -8      2     14
    5 NED-160 Flip Koome              Edwin Berendsen         -12      5      6      5      4     20
    6 NED-4   Adri Vosselmann         Wim Borrias              -7      4      5      7      5     21
    7 NED-49  Joost van den Hondel    Mark van den Hondel       5    -14      9      6      8     28
    8 GER-122 Uwe Peters              Matthias Rehberg          6     10    -15      9      9     34
    9 GER-258 Rüdiger Bussing         Axel Busch               11      7      7    -14     12     37
   10 NED-55  Arie van Vliet          Birgit Plate              9     13    -14     12      7     41
   11 NED-94  Derk Jan Konijnenberg   Bob van den Hoogen      -15      9      8     11     13     41
   12 GER-98  Steffen Wussow          Ole Zahn                 10    -12     11     10     11     42
   13 NED-8   Jan Pieter Braam        Ingrid Braam              8     15  (DNC)      4    OCS     47
   14 NED-123 Eric Payens             Daan Payens              13      8    -17     16     10     47
   15 GER-225 Ulf Meusel              Karsten Voss            -18     11     10     15     15     51
   16 NED-126 Fred Schutten           Jos Voorbij             -16     16     13     13     14     56
   17 GER-169 Klaus-Joachim Kulle     Martin Gerhard           14    -18     12     17     17     60
   18 GER-369 Sascha Paruschke        Tobias Roß               17    -19     16     18     16     67
   19 GER-215 Norbert F. Steiner      Wolfgang Frank          -19     17     18     19     18     72
Klasse evenement Veluwemeer 28-29 juni 2008
Pl  Bootnr.  Stuurman              Bemanning              Race 1  Race 2  Race 3  Race 4  Race 5  Race 6  totaal
  1 NED 8    Jan Pieter Braam      Jeroen Liesveld             3       1       1       4       1   (dns)      10
  2 NED 14   Daan Versteeg         Arnold/Mark Van Wijk        2      -7       2       1       4       3      12
  3 NED 128  Patrick Van Raalte    Jaimie Van Dorst            1       5   (dnf)       3       3       1      13
  4 NED 119  Tom Weller            Jeroen Van Veen             4       2       3       2      -5       2      13
  5 NED 4    Adri Vosselman        Alex Vosselman              5       3       5       5       2      -7      20
  6 NED 9    Bart Kraan            Liza Kraan                  6       4       4       7     -11       5      26
  7 NED 94   Derk Jan Konijnenberg Bob/frank                   8       9     -10       6       6       6      35
  8 NED 87   Peter Van Dorst       Jeffrey/Ruud                9     -10       8       8       7       4      36
  9 NED 126  Fred Schutten         Jos Voorbij                 7       8       9      10     -10       9      43
 10 NED 230  Jan Woertman          Roy Woertman               12       6       7       9       9   (dnf)      43
 11 NED 112  Olaf Van Veen         Floris Licht               10      12       6   (dnf)     dnf       8      50
 12 NED 55   Arie Van Vliet        Birgit Plate               11      11      11      11       8   (dnf)      52
 13 NED 123  Eric Payens           Daan Payens                13      13   (dns)      12      12      10      60
 14 NED 77   Job Volwater          Ton Van Berkel            dns     dns     dns     dns     dns     dns
Kaagweek 12-13 juli 2008
No  Zeilno   Naam                R1    R2    R3    R4 Punten
  1     14 Daan Versteeg         1     1     3     1     6
  2      8 Jan Pieter Braam      2     3     1     3     9
  3    119 Tom Weller            4     4     2     2    12
  4    128 Patrick van Raalte    3     2     4     4    13
  5    174 Bart Versteeg         5   dns     5     6    26
  6     87 Erik Hulleman       dns     5     7     5    27
  7     92 Bob van den Hoogen    6   dns     6     7    29
  8     41 Cees van Dijk       dns     6   dnc   dnc    36
  9    135 Dennis van Vliet    dns   dns   dnc   dnc    40
Europese kampioenschappen Stellendam 27 juli - 1 aug 2008
Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 NED 119 Doordrijver
Tom Weller, Jeroen Van Veen
19,0 1 3 1 (8) 4 5 1 1 (6) 3
2 NED 8 Bries
Jan Pieter Braam, Jeroen Liesveld
21,0 2 1 3 2 (40) 1 (7) 6 2 4
3 NED 14 Jan Van Galen
Daan Versteeg, Mark Van Wijk
35,0 7 4 5 6 5 (raf) (15) 2 1 5
4 GBR 77 Windspiel
Cris Gibbs, Tim Gibbs
37,0 4 8 4 1 8 (10) 5 5 (9) 2
5 GER 377 Bunyip
Klaus Eisenblaetter, Sven - Owe Baumgartner
38,0 (20) 10 2 5 (15) 4 3 10 3 1
6 NED 128 Spotvogel
Patrick Van Raalte, Jaimie Van Dorst
54,0 6 5 6 3 14 8 (23) (15) 5 7
7 GBR 12 Rock-a-bay
James Case, David Fray
65,0 11 13 8 4 (44) 3 11 7 (dnf) 8
8 NED 9 Mug
Bart Kraan, Liza Kraan
67,0 13 7 9 14 6 6 9 3 (raf) (raf)
9 GER 258 Furioso
H. -rüdiger Bussing, Axel Busch
90,0 (35) 17 (31) 16 2 7 8 11 15 14
10 GER 369 Argo
Christian Fischer, Tobias Ross
95,0 5 2 12 15 (25) 21 (22) 18 4 18
11 NED 4 Geheid Goed
Adri Vosselman, Alex Vosselman
119,0 10 26 10 10 21 (31) 17 (38) 14 11
12 NED 87 Harten - Aas
Erik Hulleman, Peter Van Dorst
123,0 15 12 (39) 21 7 15 19 (47) 18 16
13 NED 49 Snark
Joost Van Den Hondel, Mark Van Den Hondel
130,0 21 22 27 13 3 13 18 13 (dnc) (dnc)
14 GBR 9 Annamarie
Paddy Spink, John Ellison
133,0 26 (55) 23 24 1 26 (32) 8 12 13
15 GER 98 Himpamp
Steffen Wussow, Ole Zahn
140,0 9 6 42 42 9 9 14 9 (dnc) (dnc)
16 GBR 135 Poelsnip
Martin Read, Oliver Read
140,0 17 (28) 18 18 16 (33) 25 23 13 10
17 POR 54 Figueire Da Foz
Francisco Calao, Gonzalo Duarte Silva
142,0 25 21 (28) 26 18 (28) 6 14 17 15
18 NED 135 Krek Wak Wou
Dennis Van Vliet, Marcel Verlaan
145,0 (36) (40) 11 12 19 35 31 21 7 9
19 NED 129 Brak
Annike Van Kouwen, Pim Van Dijk
146,0 8 9 (34) 19 31 16 20 (33) 24 19
20 NED 226 Fuut
Richard Mulderij, Alastair Ogle
149,0 29 (33) 19 11 13 29 26 (43) 16 6
21 NED 137 Plasjager
Eric Verkaik, Patrick Verkaik
156,0 24 46 7 7 37 11 2 22 (dnc) (dnc)
22 GBR 91 Liebchen
Kiki Spink, Claudia Spink
176,0 22 24 (47) (47) 29 14 12 31 20 24
23 NED 181 Geep
Frank Steeneken, Jaap Van Vliet
194,0 18 34 (dns) 9 22 18 13 19 (dnc) dnc
24 GBR 136 Rakker
Rosalind Spink, Will Ellison
194,0 (41) 16 30 30 36 27 (39) 16 19 20
25 NED 118 Zwaardvis
Ko Bakker, Arie Van Wijk
195,0 3 18 36 (dns) (dns) 2 10 4 dnc dnc
26 NED 94 Witwiek
Derk Jan Konijnenberg, Jitse Hazendonk
197,0 31 31 14 31 12 42 24 12 (dnc) (dnc)
27 NED 138 Mustang
Henk Van Dorst, sander Mittelmeijer
200,0 14 32 26 25 11 39 16 37 (dnc) (dnc)
28 GER 122 Verry Old
Uwe Peters, Karsten Voss
220,0 19 23 45 29 20 30 29 25 (dnc) (dnc)
29 NED 18 Baroeboe
Arnold Mulderij, Martijn Cornelissen
222,0 43 (47) 21 20 27 (58) 46 34 8 23
30 NED 123 Saint
Eric Payens, Daan Payens
225,0 33 19 50 49 24 19 4 27 (dnc) (dnc)
31 NED 55 Brandaris
Arie Van Vliet, Birgit Plate
246,0 30 48 13 17 41 24 45 28 (dnc) (dnc)
32 NED 174 Donderstein
Bart Verseeg, Hans Kok
256,0 (dsq) 20 32 33 28 32 33 17 (dnc) dnc
33 GBR 2 Tela
Ben Cracknell, Sally Wynne
260,0 38 39 17 45 56 43 (59) (dns) 10 12
34 NED 230 'T Olde Holt
Jan Woertman, Roy Woertman
262,0 37 45 16 32 30 40 21 41 (dnc) (dnc)
35 NED 141 Albatros
Huib Schoonhoven, Karen Kuiper
263,0 12 27 46 50 43 17 36 32 (dnc) (dnc)
36 NED 77 Typhoon
Jan van Dorst, Ton van Berkel
269,0 16 43 20 27 55 41 37 30 (dnc) (dnc)
37 NED 160 Bliek
Flip Koome, Peter Verleun
275,0 27 15 38 22 35 45 41 52 (dnc) (dnc)
38 GBR 133 Ghost
Jerry Clark, Rob Howlett
293,0 32 38 (dns) 34 57 20 27 24 (dnc) dnc
39 GBR 106 Miranda
Bruce Kemp, Geoffrey Kemp
295,0 28 14 57 55 26 46 30 39 (dnc) (dnc)
40 NED 112 Tyche
Olaf Van Veen, Floris Licht
299,0 47 11 29 38 38 36 55 45 (dnc) (dnc)
41 POR 56 Recife
Salestiano Ribeiro, Albano Canvalho
300,0 52 37 33 23 (dnf) 23 42 29 (dnc) dnc
42 GBR 129 Madrigal
Richard Cracknell, William Wynne
301,0 54 51 22 35 52 12 40 35 (dnf) (dnc)
43 NED 41 Aloha
Cees Van Dijk, Elly Van Dijk
302,0 (53) (54) 41 46 46 51 44 42 11 21
44 GBR 68 Sea Thrift
Henry Burkitt, Bob Bradshaw
303,0 48 44 43 39 39 (54) (57) 50 23 17
45 NED 219 Quiquibio
Charles Mittelmeijer, Henk Van Halteren
313,0 58 35 24 36 47 22 47 44 (dnc) (dnc)
46 GBR 63 Chuckles
Edward Farell, James Nye
313,0 45 (60) 40 37 34 52 58 (59) 22 25
47 NED 126 Sagitta
Fred Schutten, Jos Voorbij
317,0 50 41 15 40 32 44 38 57 (dnc) (dns)
48 GBR 16 Titania
Bob Curtis, Cheryl Crawford
319,0 42 57 51 54 23 38 34 20 (dnf) (dnc)
49 NED 108 Tramp
Mark Van De Zande, Johnny Van Zelst
321,0 49 52 44 41 10 (raf) 28 36 (dnc) dnc
50 NED 229 Flittchen
Jan Willem Van Den Berkhof, Marie Therese Willekens
321,0 44 30 48 51 33 37 52 26 (dnc) (dnc)
51 GBR 3 Houri
Cliff Nye, Gemma Nye
323,0 23 25 56 57 54 25 43 40 (dnc) (dnc)
52 GBR 15 Flying Cloud
Chris Hardy, Tom Smith
326,0 56 50 35 43 49 (57) 50 (58) 21 22
53 NED 76 Lightning
Nico Prins, Vincent Prins
340,0 40 42 37 28 48 48 49 48 (dnc) (dnc)
54 NED 54 Esi - Tesi
Piet Van Dijk, Klara Van Dijk
352,0 39 56 25 44 45 49 48 46 (dnc) (dnc)
55 NED 80 Mariandel
Ruth Baijense, Pieter Schoonaard
362,0 57 36 52 56 17 34 56 54 (dnc) (dnc)
56 GBR 124 Ula
Andrew Graham, Helen Graham
374,0 34 29 53 58 51 47 51 51 (dnc) (dnc)
57 GER 215 Nowo
Norbert F. Steiner, Wolfgang Frank
400,0 51 58 55 53 42 53 35 53 (dnc) (dnc)
58 GBR 96 Tempest
Jim Mcewen, Guenter Daubenmerkl
407,0 55 49 49 52 50 50 53 49 (dnc) (dnc)
59 GBR 69 Adventurer
Robert Wynne, Libby Wynne
437,0 46 53 (dns) 59 53 55 54 56 (dnc) dnc
60 NED 16 Windspel
Ronald van der Poel, Leo Westermeijer
449,0 59 59 54 48 58 56 60 55 (dnc) (dnc)
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.015
Copyright 1986 - 2007, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Klasse evenement Kinselmeer 24-25 augustus 2008
No  ZeilnoNaam                                     Boot           Punten     1     2     3     4     5     6
  1   119 Tom Weller, Jeroen van Veen              Doordrijver         8     3     1    -4     1     2     1
  2    14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij           Jan van Galen      10    -6     2     3     2     1     2
  3    49 Joost van den Hondel, Mark van den Honel Snark              17     4     3     1     5    -7     4
  4   128 Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst     Spotvogel          26     1    11     6     4     4  -dnf
  5   137 Eric Verkaik, Nikita Verkaik             Plasjager          26     8    10     9     3     3     3
  6    62 Richard Mulderij, Jeroen Liesveld        Baroeboe           30     7     8     5   -14     5     5
  7     9 Bart Kraan, Liza Kraan                   Mug                31   -10     9     2     6     8     6
  8     4 Adri Vosselman, Alex Vosselman           Geheid Goed        40   -14    12     7     7     6     8
  9   126 Fred Schutten, Jos Voorbij               Sagitta            41     5     6   -13    11    10     9
 10    87 Erik Hulleman, Peter van Dorst           Harten Aas         43   -12     7    11     9     9     7
 11    94 Derk Jan Konijnenberg, Ronald vd Poel    Witwiek            47     9     4   -14    12    11    11
 12   181 Frank Steeneken, Jaap van Vliet          Geep               47    11     5     8     8  -dnf   dns
 13   112 Olaf van Veen, Floris Licht              Tyche              51     2    14    10    10  -dnf   dns
 14   123 Erik Payens, Daan Payens                 Saint              60   -13    13    12    13    12    10
 15    80 Ruth Bayense                             Mariandel          75   dns   dns   dns   dns   dns   dns
 16    77 Job Volwater                             Typhoon            75   dns   dns   dns   dns   dns   dns

Nederlandse Kampioenschappen Akersloot 12-14 september 2008

Klasse evenement Spiegelplas 27-28 september 2008
                                           Race 1 Race 2 Race 3 Race 4 Race 5     Tot
1      8  Jan Pieter Braam   Jeroen Liesveld    2      5      4     10      1      12
2     14  Daan Versteeg      Mark van Wijk      6      3      1      3      5      12
3      9  Bart Kraan         Sjaac Kraan        5      1      3      6      4      13
4    128  Patrick van Raalte Jaimie Van Dorst   1      7      5      5      3      14
5    119  Jeroen van Veen    Tom Weller         4      9      2      2      6      14
6    181  Frank Steeneken    Jaap van Vliet     7     10      7      1      2      17
7    126  Fred Schutten      Jos Voorbij        3      8      6      8      9      25
8    174  Bart               Hans               8      4     11      7      7      26
9    137  Patrick            Jeroen             9      2      8     11     10      29
10   123  Eric Payens        Daan Payens       11      6     10      9      8      33
11   134  Boudewijn Payens   Paul Colsen       10     11      9      4     11      34
Klasse evenement Snertrace 11-12 oktober 2008
no.  zeilno  Naam                                     1     2     3     4     5  punten
    1     14 Daan Versteeg                            3     1    5/     1     2     7
    2    119 Tom Weller, Jeroen van Veen              5     2     2    9/     3    12
    3      9 Bart Kraan, Kees - Liza                  1     5     3     4    8/    13
    4      8 Jan Pieter Braam, Jeroen Liesveld     dns/     6     1     2     5    14
    5    174 Bart Versteeg, Sjaac kraan               2    7/     7     7     1    17
    6    128 Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst     4     3     6    8/     4    17
    7     77 Job Volwater, Ton van berkel             7     4    11     3  ocs/    25
    8    181 Frank steeneken, Jaap van Vliet          6   11/     4    11     6    27
    9    135 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan        10     8     9     5   11/    32
   10    123 Eric Payens, Jos Voorbij                 8     9   13/     6     9    32
   11    137 Patrick-Jeroen, Jeroen-Patrick          11   13/     8    10    10    39
   12     80 Ruth Baijense, Pieter Schoonaard        12    12    12   13/     7    43
   13    112 Olaf van Veen, Floris licht              9   14/    10    12    12    43
   14    231 Harrie Hens, Leslie Visser              1   415/    14    14    13    55
   15     55 Arie van Vliet, Birgit Plate            13    10  dns/   dns   dns    57
   16     49 Joost van den Hondel                  dns/   dns   dns   dns   dns    68