Uitslagen 2009
Gouwe Ouwe Rotterdam
Klasse evenement Vinkeveen
Klasse evenement Nieuwkoop
Klasse evenement Gouda
German Open Steinhude
Engelse kampioenschappen
Vrijbuiterweekend
Portugese kampioenschappen Aveiro
Europese kampioenschappen Aveiro
Klasse evenement Kinselmeer
Nederlandse kampioenschappen Aalsmeer
Klasse evenement Spiegelplas
Klasse evenement Snertweekend Vinkeveen
Gouwe Ouwe 2-3 mei 2009
No   Zeilno Naam                                Punten    R1    R2    R3    R4
   1     14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij           7     4     1     1     1
   2     49 Joost v/d Hondel, Mark v/d Hondel       11     1     2     4     4
   3      8 Jan Pieter Braam, Jeroen / Ingrid       13     5     4     2     2
   4     55 Arie van Vliet                          24     6     6     7     5
   5    137 Eric Verkaik, Jeroen Kool/Patric        25     7     5     3    10
   6    128 Patric van Raalte, Jaimie van Dorst     26    11     7     5     3
   7    174 Bart Versteeg, Hans Kok                 27     2    11     6     8
   8     77 Job Volwater, Ton van Berkel, Mayella   28     3    10     9     6
   9    135 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan        28    10     3     8     7
  10      4 Adri Vosselman, Alex Vosselman          36     8     8    11     9
  11    119 Jeroen van Veen, Ron Hondius            40     9     9    10   dnf
Klasse evenement Vinkeveen 9-10 mei 2009
#   Zeil   Team                                Punten       R1    R2    R3
1  ned  14 DaanVerteeg/Arnold Mulderij           10          6     3     1
2  ned 137 Eric Verkaik/Patrick Verkaik          10          1     4     5
3  ned 119 Tom Weller/Jeroen v.Veen              12          7     1     4
4  ned  49 Joost v.d.Hondel/Mark v.d.Hondel      13          4     7     2
5  ned 174 Bart Versteeg/Hans Kok                20          2    11     7
6  ned 128 Patrick v. Raalte/Debbie              20         10     2     8
7  ned 118 Arie van Wijk/Ko Bakker               25         14     8     3
8  ned 112 Olaf van Veen/Floris Licht            26         12     5     9
9  ned 132 Liza Kraan/Bart Kraan                 31          3    14    14
10 ned  55 Arie van Vliet/Pieter                 32          9     6    17
11 ned  87 Erik Hulleman/Peter v.Dorst           32         13    13     6
12 ger 122 Uwe Peters/Klaus Kulle                36          5    16    15
13 ned 129 Annieke v.Kouwen/Nicolle v.Vliet      36         15    10    11
14 ned  94 Derk Jan Konijnenberg/Tom Goetjes     38         11    17    10
15 ned 135 Dennis v.Vliet/Marcel Verlaan         41         19     9    13
16 ned   4 Adrie Vosselman/Alex Vosselman        41         17    12    12
17 ned 123 Eric Payens/Daan Payens               44          8    18    18
18 ned 126 Fred Schutten/Jos Voorbij             50         16    15    19
19 ned  41 Cees v.Dijk/Ruth                      54         18    20    16
20 ned  80 Peter Jonker/Monique Eijke            65        dns    19   dns
21 ned  54 Piet v.Dijk/Klara v.Dijk              69        dns   dns   dns
22 ned 206 J.J.Versteeg/M.Eijsink                69        dns   dns   dns
Klasse evenement Nieuwkoop 23-24 mei 2009
  NR  Zeil   Bootnaam      Stuurman              Bemanning            1     2     3     4     5     6   Totaal
  1     14   Jan Van Galen Daan Versteeg         Arnold Mulderij      1     2     2     5     *8    1     11
  2      8   Bries         Jan Pieter Braam      Jeroen Liesveld      2     6     4    *14    2     2     16
  3    119   Doordrijver   Andre Van Veen        Jeroen Van Veen      4     7     *8    4     4     4     23
  4    174   Donderstien   Bart Versteeg         Hans Kok             11    3     1     3     6    *12    24
  5    128   Spotvogel     Patrick Van Raalte    Jaimie Van Dorst    *12    1     7     6     1     11    26
  6    126   Sagitta       Fred Schutten         Jos Voorbij         *13    4     10    1     5     7     27
  7     55   Brandaris     Arie Van Vliet        Ruth Bayense         3    *14    6     7     11    3     30
  8    181   Geep          Frank Steeneken       Ronald Van Der Poel  7     5     3     9    *12    6     30
  9    135   Krek Wak Wou  Dennis Van Vliet      Marcel Verlaan       6     8     5     8     9    *10    36
 10    129   Brak          Annike Van Kouwen     Nicolle Van Vliet    5    *15    9     2     13    8     37
 11     80   Mariandel     Peter Jonker          Monique Eijke        9     9     14   *15    3     5     40
 12     94   Witwiek       Derk Jan Konijnenberg Tom Goetjes          8     10    11   *13    10    9     48
 13    160   Bliek         Flip Koome            Birgit Plate        *15    13    13    12    7     15    60
 14    112   Tyche         Olaf Van Veen         Floris Licht         10    11    15    10   DNF    14    60
 15    123   Saint         Eric Payens           Daan Payens         *14    12    12    11    14    13    62
Klasse evenement Gouda 6-7 juni 2009
 NoZeilno Bemanning                                  Punten     R1     R2     R3     R4     R5     R6     R7
  1     8 Jan Pieter Braam, Jeroen Liesveld               8      2      1      1      2      1      1     -3
  2   128 Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst           17      1      2      3      3      5      3    -11
  3    14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij                 20      7      3      4      1     -9      4      1
  4    77 Job Volwater, Ton van Berkel                   30      3     -9      8      5      2      8      4
  5    49 Joost van den Hondel. Mark van den Hondel      31  (dnf)    dns      2      6      3      2      2
  6     4 Adri Vosselman, Alex Vosselman                 41      8      5      6      4     11    -13      7
  7    80 Peter Jonker, Monique Eijke                    45  (dnf)      8      5      9      8      6      9
  8    94 Derk Jan Konijnenberg. Tom Goetjes             48      5      4     11     10     13    -15      5
  9   123 Eric Payens, Daan Payens                       49     10      6     10      8    -14      7      8
 10   137 Eric Verkaik, Patrick Verkaik                  55      4     11     13      7      6    -14     14
 11   132 Liza Kraan, Bart Kraan                         55      9      7      7  (dns)     12     10     10
 12    87 Erik Hulleman, Peter van Dorst                 63  (dns)    dns    dns    dns      4      5      6
 13   206 Jan Joost Versteeg, Michiel Eijsink            63      6     13  (dns)    dnf      7      9     12
 14    16 Ronald van der Poel, Marcel Verlaan            67     12     12      9  (dnf)     10     11     13
 15   112 Olaf van Veen, Floris Licht                    71     11     10     12     11    -15     12     15
German Open Steinhude 13-14 juni 2009
PlatzSegel-Nr.Steuermann            Vorschoter                1.WF    2.WF    3.WF    4.WF    5.WF  Punkte
   1 NED-8    Jan Pieter Braam      Jeroen Liesveld              1       1      -8       2       1       5
   2 NED-128  Patrick van Raalte    Debbie Groeneveld            3       2      -7       1       2       8
   3 NED-14   Daan Versteeg         Arnold Mulderij              2       3       1      -4       3       9
   4 NED-181  Frank Steeneken       Jaap van Vliet              -6       4       2       3       4      13
   5 NED-9    Bart Kraan            Sjaak Kraan                  4       7       4     -11       7      22
   6 NED-174  Bart Versteeg         Jan Willem van den Berkhof   5     -11       5       7      10      27
   7 NED-55   Arie van Vliet        Pieter Schoonaard            8       5     -12       5      11      29
   8 NED-118  Charles Mittelmeijer  Ko Bakker                    7       6       6   (DNC)      12      31
   9 GER-258  Rüdiger Bussing       Axel Busch                 -12       9       9       8       8      34
  10 NED-4    Adri Vosselmann       Wim Borrias                 11      13       3       9     -14      36
  11 NED-80   Peter Jonker          Monique Eijke               17   (OCS)      16       6       6      45
  12 NED-160  Flip Koome            Peter Verleun               13       8      10      15     -16      46
  13 NED-94   Derk Jan Konijnenberg Bob van den Hoogen          16      12     -17      14       5      47
  14 GER-98   Steffen Wussow        Stefanie Wussow             10     -15      14      10      13      47
  15 NED-87   Erik Hulleman         Peter van Dorst             14      14      11      12     -15      51
  16 NED-54   Piet van Dyk          Klara van Dyk               15      10      15   (DSQ)      20      60
  17 NED-108  Marc van der Zande    Johnny van Zelst           -18      17      13      13      18      61
  18 NED-138  Henk van van Dorst    Sander Mittelmeyer           9   (DNF)     DNC     DNC       9      66
  19 GER-215  Norbert F. Steiner    Wolfgang Frank              19      20     -21      16      17      72
  20 GER-169  Klaus-Joachim Kull    Karen Kulle              (DNC)      16      20      17      19      72
  21 GER-10   Ruth Schoonaard       Birgit Plate                20      18      19      18     -21      75
  22 GER-369  Sascha Paruschke      Philippe Strübbe            21      19      18   (DNF)     DNC      82
  23 GER-225  Karsten Voss          Matthias Rehberg         (DNF)     DNC     DNC     DNC      22      94
Engelse kampioenschappen Brancaster 12-14 juni 2009

Pl  LandNr. Naam         Club                   Stuurman        Bemanning           W 1W 2W 3W 4W 5W 6Punten
1*  NED 119 Doordrijver  W.V. de Doordrijvers   Tom Weller      Jeroen van Veen      1  4  2  1  1  7   9
2** GBR 125 Windspiel    Wells S.C.             Chris Gibbs     Tim Gibbs            4  7  4  2  2  1  13
3   GBR  12 Rock-a-Bye   Wells S.C.             James Case      Jimmy Goodley        6  1  6  3  4  4  18
4   GBR 135 Poelsnip     Wells S.C.             Martin Read     Olliver Read        15  2  1  8  7  3  21
5   GBR   9 Annamarie    Brancaster Staithe S.C.Paddy Spink     John Ellison         2  8  9  6  3  2  21
6   GBR  16 Titania      Wells S.C.             Richard Major   Bob Curtis           7  5  3  5  5 14  25
7   GBR 129 Madrigal     Wells S.C.             Richard CracknelGemma Nye            5  6 23  4 13 10  38
8   GBR 133 Ghost        Overy Staithe S.C.     Jerry Clark     Jonathan Charles    11  9  7 18  9  9  45
9   GBR 132 Liebchen     Brancaster Staithe S.C.Kiki Spink      Bob Bradshaw        10 10 26  7 12  8  47
10  GBR   3 Houri        Brancaster Staithe S.C.Cliff Nye       James Nye            9  3 19 20 11  6  48
11  GBR 134 Poesje       Brancaster Staithe S.C.Brian Lambert   Tim Adams           RTD11 29 12  6  5  63
12  GBR  71 Tern I       Overy Staithe S.C.     Paul Goakes     William Scoles      12 19 17  9 20 15  72
13  GBR  15 Flying Cloud Wells S.C.             Chris Hardy     Noelyn Hardy/Alan Co 8 12 22 10 23 22  74
14  GBR 127 Skybird      Brancaster Staithe S.C.Adam Anthony    Gerard Barron       20 18 12 16 DSQ11  77
15  GBR 136 Rakker       Brancaster Staithe S.C.Roz Spink       Ed Medcalf          18 21 30 11 14 13  77
16  NED 126 Sagitta      W.V. Vinkeveen Abcoude Fred Schutten   Jos Voorbij         23 13 14 15 DSQ16  81
17  GBR   2 Tela         Wells S.C.             Ben Cracknell   Sally Wynne         16 17 18 23 10 29  84
18  GBR 106 Miranda      Brancaster Staithe S.C.Bruce Kemp      James Kemp           3 24 21 25 21 18  87
19  GBR 115 Tiger Shark  Brancaster Staithe S.C.Stuart Oliver   Duncan Brackus      19 14 20 RTD18 19  90
20  GBR 128 Capella      Overy Staithe S.C.     Alex Smith      Paul Beachell       25 22 16 21  8 26  92
21  NED 226 Fuut         Wells S.C./WV.DoordrijvRichard MulderijAlastair Ogle       22 30 11 19 16 27  95
22  GBR 102 Kelpie       Brancaster Staithe S.C.Charles Bennion John De Pree        14 26 13 17 25 28  95
23  GBR  69 Adventurer   Wells S.C.             Robert Wynne    Harvey Wynne        24 27 25 13 15 20  97
24  GBR  61 Vixen        Brancaster Staithe S.C.Rex Elliot      Jim Crossman        13 16 DNSDNS22 12  99
25  GBR  95 Tern III     Brancaster Staithe S.C.Simon Spink     Chris Spink         28 15 24 26 17 17  99
26  GBR  68 Sea Thrift   Brancaster Staithe S.C.Henry Burkitt   James Nunn          26 20  8 14 DNSDNS104
27  GBR 111 Southern CrosBrancaster Staithe S.C.Charlie BorthwicTim Ashby           27 25  5 28 27 23 107
28  GBR  63 Chuckles     Brancaster Staithe S.C.Edward Farrel   Al Wright           DSQ29 10 24 24 21 108
29  GBR  31 Dita         Overy Staithe S.C.     Ned Winter      Mark Winter         21 23 32 29 19 24 116
30  GBR  76 Annabella    Wells S.C.             Ben Johnson     Andrew Keeling      17 31 28 22 DNS25 123
31  GBR  74 Waggie       Overy Staithe S.C.     Jonathan Feus   Julia Smith         29 28 15 RTD28 31 131
32  GBR  70 Patience     Wells S.C.             William FillinghAndy Turner         DNSDNS31 27 RTDDSQ161
33  GBR  72 Medea        Orwell Yacht Club      Andy Newman     Philip Newman       30 32 27 30 26 30 165
*   = winnaar Spring Rice Cup
** = winnaar British Sharpie Championship Trophy
Vrijbuiterweekend 4-5 juli 2009
NoZeiln Naam                                               Punten  R1  R2  R3
 1   14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij, WV Vinkeveen-Abcoud    10   1   1   8
 2   76 Peter Jonker, Monique Eijke, ZWVU                      11   7   3   1
 3  119 Tom Weller, Jeroen van Veen, WV Vinkeveen-Abcoude      11   3   2   6
 4   55 Arie van Vliet, Pieter Schoenoord, WV Vinkeveen-Abc    12   4   4   4
 5  206 Jan joost Versteeg, Michiel Eijsink, KWS               15   5   5   5
 6  174 Bart Versteeg, Hans Kok, WV Vinkeveen-Abcoude          18   2   6  10
 7  128 Patrick van Raalte, Jaimie Van Dorst, WV Veluwemeer    18   9   7   2
 8  123 Eric Payens, Daan Payens, WV Vinkeveen-Abcoude         23   6   8   9
 9  126 Fred Schutten, Jos Voorbij, WV Vinkeveen-Abcoude       24   8   9   7
10    8 Jan pieter Braam, Jeroen Liesveld, WV Vinkeveen-Abc    29 dns dns   3
11   80 Ron Groenhart, WV Wormer                               33  10  10 dns
12  135 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan, WV Vinkeveen-Abco    39 dns dns dns
Portugese kampioenschappen 10-12 juli 2009
  VELA nº      TIMONEIRO           PRôA           R1    R2    R3    R4    R5  TOTAL DescarTOTAL
POR 56     Francisco Cálão   António Pereira       1     2     1     1     1     6     2     4
NED 119    Andre van Veen    Jeroen van Veen       3     1     4     4     3    15     4    11
POR 54     Gonçalo Silva     José Matos            8     7     2     2     2    21     8    13
POR 51     Nélson Machado    João Cavaz            2     6     3     7     4    22     7    15
POR 30     Salustiano RibeiroMário Reis            5     5     6     3     5    24     6    18
H 19       Pedro Ré          Vasco Labrincha       4     4     7     5     6    26     7    19
POR 53     José Monteiro     Nuno Monteiro         7     8     5     8     7    35     8    27
POR 50     Renato Conde      Jorge Paulo           6     3   DNS   DNS   DNS    42    11    31
POR25      Rafael Lopes      José Carvalho       DNF     9     9     6     8    43    11    32
GBR 93     Manuel Zeferino   Jorge Saldanha        9    10     8     9   DNF    47    11    36
Europese kampioenschappen Aveiro 18-25 juli 2009
Pl Sail #  Crew                                       Tot  R1    R2       R3     R4       R5       R6     R7      R8
 1 NED 128 Patrick Van Raalte & Debbie Groeneveld      22   4     2        4      5        1        1      5      (29\OCS)
 2 NED 49  Joost van den Hondel & Mark van den Hondel  26   8    (29\OCS)  2      4        2        4      4        2
 3 POR 56  Francisco Cálão & António Pereira           38   2     3       (19)    1       11       10      6        5
 4 NED 14  Daan Versteeg & Arnold Mulderij             39   5     5        5      6       (29\OCS) 13      2        3
 5 NED 119 Andre van Veen & Jeroen van Veen            44   7     4        7      3       (12)      8      3       12
 6 GER 377 Klaus Eisenblätter & Steffen Wussow         47   1    (29\OCS)  3      7        4        2      1       29\OCS
 7 POR 54  Gonçalo Silva & Mário Coutinho              50   3    (29\OCS)  1     20        6        3     10        7
 8 POR 30  Salustiano Ribeiro & Mário Reis             62  16     1       (21)   16        5       16      7        1
 9 POR 44  Renato Conde & Paulo Silva                  69  12    (29\OCS)  8      2        3        5     29\DNF   10
10 NED 87  Erik Hulleman & Peter van Dorst             76  18    (29\OCS) 10     11        9       11     11        6
11 NED 138 Henk van Dorst & Sander Mittelmeijer        81  11     6       13     13       13       (14)   14       11
12 NED 219 Charles Mittelmeijer & Jos Van Wijk         84   9     7       12     (29\OCS) 29\OCS    6     12        9
13 POR 27  Pedro Ré & Vasco Labrincha                  87  (17)  14       17     10        7        9     13       17
14 POR 51  Nelson Machado & Vasco Silveirinha          88  (23)  11       16     12        8       17     16        8
15 NED 135 Dennis Van Vliet & Marcel Verlaan           92  15    12       (25)    8       14       21      9       13
16 NED 77  Job Volwater & Ton van Berkel              105   6    (29\OCS)  6     15       29\OCS   12      8       29\OCS
17 NED 174 Bart Versteeg & Jan-Willem vd Berkhof      113  20     9       15     (29\OCS) 29\OCS    7     29\DNS    4
18 NED 108 Mark van de Zande & Johnny van Zelst       118  21    10       18     19       18       (24)   18       14
19 POR 46  João Branco & Ermelim Fonseca              119  13    (29\OCS)  9     23       17       23     19       15
20 POR 53  José M. Monteiro & Nuno Monteiro           123  14    13       27      9       20       22     (29\DSQ) 18
21 GBR 69  Robert Wynne & Libby Wynne                 129  19     8       23     14       10       26     (29\DNF) 29\DNS
22 POR 28  Ramiro Terrível & Fernando Casque          129  22    15       11     24       18\RDG   18\RDG 21       (29\OCS)
23 POR 50  Ana Rocha & Diogo Couto                    130  (24)  16       20     22       15       20     17       20
24 GBR 129 Richard Cracknell & Cliff Nye              135  25    (29\OCS) 14     17       29\DNF   19     15       16
25 NED 76  Peter Jonker & Monique Eijke               139  10    (29\OCS) 22     18       16       15     29\DNS   29\DNS
26 POR 42  Zeferino Pereira & Jorge Saldanha          146  (27)  17       24     25       21       18     20       21
27 POR 25  Rafael Lopes & Manuel Lopes                150  (26)  18       26     21       19       25     22       19
28 GBR 93  Dudley Roessler & Jeffrey Bowyer           199  28    (29\DNF) 29\DNS 26       29\OCS   29\DNF 29\DNS   29\DNS
Klasse evenement Kinselmeer 22-23 augustus 2009

  Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 119 Tom Weller, Jeroen van Veen
Doordrijver
11,0 2 1 6 1 (7) 1
2 14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij
Jan Van Galen
13,0 1 4 2 5 1 (7)
3 9 Bart Kraan, Frits De Jong, Sjaac
Mug
16,0 (13) 2 3 2 4 5
4 8 Jan Pieter Braam, Jeroen Liesveld
Bries
21,0 6 (dnf) 1 3 9 2
5 128 Patrick van Raalte, Debby / Jaimie van Dorst
Spotvogel
24,0 3 3 (13) 12 3 3
6 97 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan
Sirius
31,0 5 7 (11) 4 5 10
7 4 Adri Vosselman, Gerard Post
Geheid Goed
34,0 9 (12) 4 9 6 6
8 181 Frank Steeneken, Jaap van Vliet
Geep
35,0 7 (18) 7 11 2 8
9 49 Joost van den Hondel, Mark van den Hondel
Snark
35,0 4 6 8 7 10 (15)
10 174 Bart Versteeg, Hans Kok
Donderstien
37,0 (12) 5 5 8 8 11
11 137 Eric Verkaik, Patrick Verkaik
Plasjager
45,0 10 8 (14) 6 12 9
12 77 Piet Kraan, Ton van Berkel
Typhoon
50,0 11 13 12 10 (14) 4
13 94 Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes
Witwiek
67,0 8 10 17 (19) 13 19
14 76 Peter Jonker, Monique Eijke
Lightning
70,0 17 11 9 15 (18) 18
15 129 Annike van Kouwen, Nicolle van Vliet
Brak
72,0 (dnf) 9 10 20 17 16
16 62 Richard Mulderij, Martijn Cornelissen
Baroeboe
72,0 16 (dnf) 15 17 11 13
17 160 Flip Koome, Edwin Berensen
Bliek
74,0 (19) 15 19 13 15 12
18 80 Ron Groenhart, Martha Hernandez
Mariandel
76,0 (18) 16 16 14 16 14
19 123 Eric Payens, Daan Payens
Saint
84,0 14 14 (21) 16 20 20
20 126 Fred Schutten, Jos Voorbij
Sagitta
87,0 15 (19) 18 18 19 17
21 92 Bob van den Hoogen, Boudewijn Payens
Brasem
99,0 20 17 20 21 21 (dns)
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.032
Copyright 1986 - 2009, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Nederlandse kampioeschappen Aalsmeer 11-13 september 2009

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 NED 14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij 12,0 2 (7) 1 6 1 1 1
2 NED 8 Jan Pieter Braam, Jeroen Liesveld 12,0 1 1 4 2 (dnf) 2 2
3 NED 119 Tom Weller, Jeroen van Veen 18,0 5 2 2 1 4 4 (7)
4 GER 377 Klaus Eisenblaetter, Sven-ove Baumgartner 21,0 3 4 (5) 5 2 3 4
5 NED 128 Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst 29,0 4 5 3 (12) 6 6 5
6 NED 9 Bart Kraan, Liza Kraan 40,0 6 3 8 (ocs) 3 9 11
7 NED 4 Adri Vosselman, Gerard Post 50,0 (15) 12 6 8 10 5 9
8 NED 137 Eric Verkaik, Patrick Verkaik 55,0 13 9 9 9 (21) 12 3
9 NED 33 Frans Verkaik, Nico Prins 60,0 8 (18) 14 7 8 8 15
10 NED 77 Job Volwater, Ton van Berkel 64,0 7 23 10 (ocs) 5 13 6
11 NED 174 Bart Versteeg, Hans Kok 69,0 9 19 (21) 4 7 16 14
12 NED 181 Frank Steeneken, Jaap van Vliet 75,0 12 6 11 10 (29) 26 10
13 NED 55 Arie van Vliet, Pieter Schoonaard 77,0 10 (25) 7 18 11 14 17
14 NED 97 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan 80,0 14 11 12 17 13 (19) 13
15 NED 112 Olaf van Veen, Floris Licht 82,0 19 8 13 11 (24) 23 8
16 NED 49 Joost van den Hondel, Mark van den Hondel 87,0 (dns) dns 15 3 12 7 16
17 GBR 2 Ben Cracknell, Sally Wynne 89,0 11 17 (22) 15 15 10 21
18 NED 76 Peter Jonker, Monique Eijke 97,0 (22) 14 18 13 22 18 12
19 NED 160 Flip Koome, Ruth Schoonaard 110,0 17 16 24 (28) 14 17 22
20 NED 94 Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes 114,0 16 (27) 16 21 16 25 20
21 NED 87 Erik Hulleman, Peter van Dorst 115,0 25 10 19 (26) 23 20 18
22 NED 135 Francisco Calao, Antonio Pereira 116,0 27 26 (28) 24 9 11 19
23 NED 123 Eric Payens, Oscar van Kouwen 118,0 18 15 23 23 (28) 15 24
24 NED 3 Jan Woertman, Roy Woertman 119,0 (23) 22 17 16 20 21 23
25 GER 122 Uwe Peters, Klaus Kulle 122,0 20 20 20 19 19 24 (dnf)
26 GBR 129 Richard Cracknell, Ben Johnson 131,0 21 13 25 27 17 28 (29)
27 NED 126 Fred Schutten, Jos Voorbij 138,0 26 24 (30) 20 18 22 28
28 NED 54 Piet van Dijk, Klara van Dijk 146,0 24 21 27 22 25 (30) 27
29 NED 129 Annike van Kouwen, Nicolle van Vliet 150,0 30 (dns) 26 14 27 27 26
30 NED 41 Cees van Dijk, Elly van Dijk 166,0 29 28 29 (30) 26 29 25
31 GBR 69 Robert Wynne, Libby Wynne 179,0 28 29 31 29 30 32 (dnf)
32 NED 80 Peter Verkerk, Louis Cappelle 183,0 (dns) dns 32 25 31 31 30
33 NED 118 Arie van Wijk, Ko Bakker 204,0 (dns) dns dns dns dns dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.029
Copyright 1986 - 2009, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Klasse evenement spiegelplas 26-27 september 2009
 # Nummer  Bootnaam      Stuurman              Bemanning             R1   R2 Totaal
 1 NED 94  Witwiek       Derk Jan Konijnenberg Jeroen/Jorik           1    3    4
 2 NED 9   Mug           Bart Kraan            Frits                  4    2    6
 3 NED 8   Bries         Jan Pieter Braam      Eric/Ingrid            2    6    8
 4 NED 128 Spotvogel     Patrick Van Raalte    Jaimie Van Dorst       3   10   13
 5 NED 77  Typhoon       Job Volwater          Ton Van Berkel         5    8   13
 6 NED 76  Lightning     Peter Jonker          Monique Eijke          9    5   14
 7 NED 181 Geep          Frank Steeneken       Rosanne Steeneken      7    7   14
 8 NED 112 Tyche         Olaf Van Veen         Floris Licht          15    1   16
 9 NED 137 Plasjager     Patrick Verkaik       Jeroen Kool           12    4   16
10 GER 258 Furioso       Rüdiger Bussing       Alfred Herhenrath      6   11   17
11 NED 14  Jan Van Galen Arnold Mulderij       Daan Versteeg          8   13   21
12 NED 87  Harten-aas    Erik Hulleman         Peter Van Dorst       13    9   22
13 NED 55  Brandaris     Arie Van Vliet        Ruth Schoonaard       10   12   22
14 NED 132 Hringhorn     Liza Kraan            Jeroen Liesveld       11   14   25
15 NED 174 Donderstien   Bart Versteeg         Hans Kok              14   15   29
16 NED 126 Sagitta       Fred Schutten         Jos Voorbij          dns  dns   34

Klasse evenement snerweekend Vinkeveen 10-11 oktober 2009
No Zeilno Naam                                                R1   R2   R3   R4   R5   Punten
 1     14 Daan Versteeg           Floris Licht/Daan Payens     5    1    2    1    1     10
 2      9 Bart Kraan              Frits                        1    6    4    2    2     15
 3    119 Andre van Veen          Jeroen van Veen              3    2    3    4    3     15
 4    128 Patrick van Raalte      Jaimie van Dorst             6    3    1    6    9     25
 5     49 Joost van den Hondel    Mark van den Hondel         11    4    8    3    4     30
 6    174 Bart Versteeg           Hans Kok                     7    5    7   11    5     35
 7    137 Eric Verkaik            Dennis van Vliet             2   11    5    7   13     38
 8     94 Derk Jan Konijnenberg   Tom Goetjes                 10    9   14    9    6     48
 9      4 Adri Vosselman          Gerard Post                  9   14   11    8    7     49
10     76 Peter Jonker            Monique Eijke                8   12    9   15   10     54
11    123 Eric Payens             Jos Voorbij                  4    8   15   13   15     55
12    132 Liza Kraan              Jeroen Liesveld             15   10   12   14   14     65
13    129 Annike van Kouwen       Arnold Mulderij             18   17   17    5   11     68
14     97 Charles Mittelmeyer     Marcel Verlaan              13   13   10   16   17     69
15     33 Frans Verkaik           Doke Schoonhoven            16   16   16   10   12     70
16    181 Frank Steeneken         Philip Ruys                 12    7    6  dnf  dns     73
17     54 Pim van Dijk            Hans / Bas                  19   15   13   12   19     78
18     80 Marten de Koningh       Inger Steinmetz             14   18   18   17   16     83
19    135 Patrick Verkaik         Jeroen Kool                 17   20  dnf   18    8     87
20     55 Ruth Schoonaard         Willemien Kreuger           20  dnf  dns   19   18    105
21     92 Bob van de Hoogen       Rob Hooijer                 21   19  dnf  dns  dns    112
22     77 Job Volwater            Ton van Berkel             dnc  dnc  dnc  dnc  dnc    120
22    112 Olaf van Veen           Floris Licht               dnc  dnc  dnc  dnc  dnc    120