Uitslagen 2010
Gouwe Ouwe Rotterdam
Klasse evenement Vinkeveen
Klasse evenement Veluwemeer
German Open Steinhude
Engelse kampioenschappen
Klasse evenement Kinselmeer
Klasse evenement Gouda
Europese kampioenschappen Blankenese
Alkmaar open
Nederlandse kampioenschappen Vinkeveen
Klasse evenement Spiegelplas
Klasse evenement Nieuw Meer
Gouwe Ouwe 1-2 mei 2010
No Zeil Naam                        Punten  R1   R2   R3   R4
 1  119 Tom Weller, Jeroen van Veen     7    1    2    1    3
 2   14 Daan Versteeg, Arnold Mulder    9    4    1    2    2
 3  174 Bart Versteeg, Hans Kok         9    2    3    3    1
 4    4 Adri Vosselman, Gerard Post    18    5    5    4    4
 5  135 Dennis van Vliet, Marcel Ver   19    3    4  dnf  dns
Klasse evenement Vinkeveen 15-16 mei 2010
 Bijzonderheden: zaterdag Noordplas; zondag Zuidplas.
    Pl ZeilnummerBootnaam       Stuurman              Bemanning                  W.1   W.2   W.3   W.4   W.5   W.6   Totaal
     1 NED 137   Plasjager      Eric Verkaik          Jeroen Kool/Patrick Verk   (7)     3     3     1     1     1        9
     2 NED 119   Doordrijver    Tom Weller            Jeroen van Veen              1     2     2     4     4   (7)       13
     3 NED 14    Jan van Galen  Daan Versteeg         Arnold Mulderij              3     1     4     3     2   (5)       13
     4 NED 8     Bries          Jan Pieter Braam      Jeroen Liesveld            (6)     4     1     5     5     4       19
     5 NED 128   Spotvogel      Patrick van Raalte    Jamie van Dorst              8     6     6     2  (10)     3       25
     6 NED 174   Donderstien    Bart Versteeg         Hans Kok                     4     8  (13)     9     8     2       31
     7 NED 9     Mug            Bart Kraan            Ron Groenhart                2     9     9  (10)     7     8       35
     8 NED 181   Geep           Frank Steeneken       Jitse Hazendonk              9     7  (15)     7     6     6       35
     9 NED 49    Snark          Joost van den Hondel  Mark van den Hondel       (15)    12     5    11     9    10       47
    10 NED 55    Brandaris      Arie van Vliet        Ruth Schoonaard              5    14     8    14    13  (15)       54
    11 NED 13    Geheid Goed II Adri Vosselman        Gerard Post                 10    11     7     6 (dnf)   dns       56
    12 NED 135   Krek Wak Wou   Dennis van Vliet      Marcel Verlaan/Jan       (dns)    19    12   dns     3     9       65
    13 NED 94    Witwiek        Derk Jan Konijnenberg Tom Goetjes               (17)    10    14    15    12    14       65
    14 NED 87    Hartenaas      Erik Hulleman         Stefan van der Mast         16    13    10  (18)    16    11       66
    15 NED 118   Zwaardvis      Arie van Wijk         Ko Bakker                   11     5    19    16    17 (dns)       68
    16 NED 129   Brak           Annike van Kouwen     Nicolle van Vliet           12    16  (20)    13    15    12       68
    17 NED 15    All Weather    Job Volwater          Ton van Berkel           (dns)   dns   dns     8    11    13       76
    18 NED 123   Saint          Erik Payens           Daan Payens                 13    15    11  (20)    18    19       76
    19 NED 54    Esi Tesi       Piet van Dijk         Klara van Dijk            (18)    18    17    12    14    16       77
    20 NED 42    Aloha          Cees van Dijk         Elly van Dijk               14    17    16    17  (19)    17       81
    21 NED 80    Mariandel      Nico Rutten           Rob Rutten/?                19  (20)    18    19    20    18       94
Klasse evenement Veluwemeer 29-30 mei 2010
 Pl    Zeil  Stuurman                          Bemanning               R1    R2    R3    R4    R5  Totaal
  1 NED 128  Patrick van Raalte                Jaimie van Dorst         1     2     7     1     1     5
  2  NED 14  Jan-Pieter Braam / Daan Versteeg  Arnold Mulderij          2     1     1     2     2     6
  3  NED 13  Adri Vosselman                    Gerard Post              3     4     3     3     3    12
  4  NED 87  Erik Hulleman                     Peter van Dorst          4     3     2     4     8    13
  5  NED 15  Job Volwater                      Ton van Berkel           7     5    13     6     5    23
  6  NED 94  Derk Jan Konijnenberg             Tom Goetjes              5    11     4     8     9    26
  7 NED 112  Olaf van Veen                     Floris Licht             9     6    10     7     6    28
  8  NED 80  Henk van Dorst                    Sander Mittelmeijer      6     7     6    10    10    29
  9 GER 122  Uwe Peters                        Klaus Kulle              8     8     9    11     7    32
 10 NED 232  Andre van Veen                    Jeroen van Veen         13    13    13     5     4    35
 11  NED 76  Peter Jonker                      Monique Eijke           10     9     5    12    12    36
 12 NED 126  Fred Schutten                     Jos Voorbij             11    10     8     9    11    38
German Open Steinhude 12-13 juni 2010
 Platz Segel-NrSteuermann              1.WF   2.WF   3.WF   4.WF   5.WF   6.WF   Punkte
   1   GER-377 Klaus Eisenblätter        1      1     -9      2      4      1         9
   2   NED-8   Jan Pieter Braam          3      2      2      1      1     -5         9
   3   NED-119 Tom Weller                2      5      1      4     -8      3        15
   4   NED-14  Daan Versteeg            -4      4      3      3      2      4        16
   5   NED-181 Frank Steeneken           8      7      5     -10     3      2        25
   6   NED-128 Patrick van Raalte       -11     3      4      7      5      6        25
   7   NED-55  Arie van Vliet            6      9      7      5      6     -10       33
   8   GER-258 Diethardt Freye           7      6     -11     8      9      9        39
   9   NED-87  Erik Hulleman            -13    13      8      6     11      8        46
  10   NED-13  Adri Vosselmann           9     -12    12     11      7      7        46
  11   NED-3   Jan Woertman              5     -14    10     14     10     11        50
  12   NED-94  Derk Jan Konijnenberg    -12    11      6     12     12     12        53
  13   NED-160 Flip Koome               10      8     -13     9     13     13        53
  14   GER-215 Norbert F. Steiner       14     10     -15    15     15     14        68
  15   NED-108 Marc van der Zande       -15    15     14     13     14     15        71
  16   GER-218 Klaus Kulle              -16    16     16     16     16     16        80
  17   NED-76  Peter Jonker            (DNC)   DNC    DNC    DNC    DNC    DNC       90
Engelse kampioenschappen Brancaster 18-20 juni 2010
Boat    Name           Helm / Crew                               Race 1        Race 2        Race 3        Race 4        FINAL
                                                                 positiopoints positiopoints positiopoints positiopoints points position
GBR 125 Windspiel      Chris Gibbs / Tim Gibbs                    2      X      2      2      1      1      1      1      4      1
NED 135 Krek Wak Wou   Dennis Van Vliet / Marcel Verlaan          1      1      1      1      DNF    X      5      5      7      2
GBR 9   Annamarie      Paddy Spink / John Ellison                 4      4      3      3      8      X      2      2      9      3
GER 377 Bunyip         Klaus Eisenblatter / Sven Owe Baumgartner  10     X      4      4      3      3      4      4      11     4
NED 137 Plasjager      Eric Verkaik / Partick Verkaik             7      X      5      5      4      4      3      3      12     5
GBR 16  Titania        Richard Major / Bob Curtis                 3      3      17     X      6      6      8      8      17     6
GBR 12  Rock-a-Bye     James Case / Jimmy Goodley                 9      9      11     X      2      2      7      7      18     7
GBR 134 Poesje         Brian Lambert / Tim Adams                  17     X      8      8      5      5      RTD    10*    23     8
GBR 127 Skybird        Adam Anthony / Gerard Baron                6      6      6      6      12     12     14     X      24     9
GBR 2   Tela           Ben Cracknell / Sally Wynne                11     X      10     10     7      7      10     10     27     10
GBR 61  Vixen          Rex Elliott / Jim Crossman                 5      5      15     X      13     13     13     13     31     11
NED 226 Fuut           Richard Mulderij / Oggy                    15     15     14     14     DSQ    X      6      6      34     12
GBR 68  Sea Thrift     James Nunn / Henry Burkitt                 18     X      16     16     10     10     9      9      35     13
GBR 132 Liebchen       Kiki Spink / Ed Medcalf                    8      8      13     13     15     15     17     X      36     14
GBR 128 Capella        Andy Turner / Paul Beachell                21     X      9      9      17     17     11     11     37     15
GBR 135 Poelsnip       Martin Read / Ollie Read                   14     X      12     12     14     14     12     12     38     16
GBR 106 Miranda        Bruce Kemp / Andy Williams                 12     12     19     X      11     11     16     16     39     17
GBR 76  Annabella      Richard Cracknell / Ben Johnson            13     13     18     18     9      9      DNF    X      40     18
GBR 111 Southern Cross Charlie Borthwick / Tim Ashby              20     20     21     X      18     18     18     18     56     19
GBR 78  Redwing        Gary Anthony / Alan Coe                    DSQ    25     7      7      DNS    X      DNS    26     58     20
GBR 136 Rakker         Jonathan Pinner / Claudia Spink            DNS    26     DNS    X      17     17     15     15     58     21
GBR 3   Houri          Cliff Nye / James Nye                      16     16     20     20     DNS    X      DNS    26     62     22
GBR 63  Chuckles       Ed Farrell / Francesca Farrell             19     19     22     22     DNS    X      DNS    26     67     23
GBR 118 Cymba          Simon Neale / Debbie Gilbert               DSQ    25     DNF    25     DNS    X      DNS    26     76     24

                                                                                                            * REDRESS
Klasse evenement Kinselmeer 26-27 juni 2010
  No Zeilno  Naam                                          Boot                Punten      R1      R2      R3      R4      R5
   1 NED 128 Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst          Spotvogel                7       1       3       1       2      -6
   2 NED 119 Tom Weller, Jeroen van Veen                   Doordrijver              8       3   (ocs)       3       1       1
   3 NED 14  Daan Versteeg, Arnold Mulderij                Jan Van Galen            8       2       1       2       3      -7
   4 NED 9   Bart Kraan, Frits De Jong                     Mug                     18       7       4      -8       4       3
   5 NED 55  Arie van Vliet, Ruth Schoonaard               Brandaris               21       8     -10       4       5       4
   6 NED 13  Adri Vosselman, Gerard Post                   Geheid Goed             25       9       2       9   (dsq)       5
   7 NED 174 Bart Versteeg, Hans Kok                       Donderstien             25       6       8     -10       9       2
   8 NED 135 Dennis van Vliet, Marcel Zaal/Marcel Verlaan  Krek Wak Wou            29       5       7     -11       6      11
   9 NED 94  Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes            Witwiek                 30      12       5       6       7     -13
  10 NED 137 Eric Verkaik, Jeroen Kool/Patrick Verkaik     Plasjager               34       4       6      12     -13      12
  11 NED 76  Peter Jonker, Monique Eijke                   Lightning               42      14      12       5      11     -15
  12 NED 62  Richard Mulderij, Martijn Cornelissen         Baroeboe                42      11      11     -13      12       8
  13 NED 123 Eric Payens, Daan Payens                      Saint                   43      10      13     -14      10      10
  14 NED 112 Olaf van Veen, Floris Licht                   Tyche                   48      13       9     -18      17       9
  15 NED 126 Fred Schutten, Jos Voorbij                    Sagitta                 52      15      14       7     -16      16
  16 NED 16  Ronald v.d. Poel, Flip Koomen                 Windspel                54     -17      17      15       8      14
  17 NED 92  Bob van den Hoogen, Willemien/Rob             Brasem                  61      16      15      16      14     -17
  18 NED 108 Marc van der Zande, Johny van Zelst           Tramp                   71   (dns)     dns      17      15      18
  19 NED 134 Boudewijn Payens, Daan Goedkoop               Foca                    76      18      16   (dns)     dns     dns
  20 NED 8   Jan Pieter Braam, Jeroen Liesveld             Bries                   84   (dns)     dns     dns     dns     dns
Klasse evenement Gouda 10-11 juli 2010
 Pl  Zeil Stuurman             Punten   R1   R2   R3   R4
  1    14 Daan Versteeg            10    2    1    5    2
  2   119 Tom Weller               15    1    3    8    3
  3   128 Patrick van Raalte     15,5    6    5    3    1
  4    49 Joost van den Hondel     17    4    6    1    6
  5     8 Jan Pieter Braam         17    5    4    4    4
  6    15 Job Volwater           26,5    6    9    6    5
  7   123 Eric Payens              27    9    2    7    9
  8   174 Bart Versteeg            29  dnf    8    2    7
  9   126 Fred Schutten            31    3   10   10    8
 10    94 Derk Jan Konijnenberg    34    8    7    9   10
 11   112 Olaf van Veen            45  dnf   11   11   11
Europese kampioenschappen Blankenese 1-6 augustus 2010
Platz Segel  Bootsname        Steuermann            Vorschoter               1.WF    2.WF    3.WF    4.WF    5.WF    6.WF    7.WF    Punkte
   1 NED-119 Doordrijver      Tom Weller            Jeroen van Veen           -21       1       5       2       5       1       5      19
   2 NED-8   Bries            Jan Pieter Braam      Martijn Cornelissen         1       8       1       3       3       3     -12      19
   3 GER-377 bunyip           Klaus Eisenblätter    Sven-Ove Baumgartner        4       2       3       4       7       2     -10      22
   4 GBR-136 Rakker           Jonathan Pinner       Claudia Spink               2      11     -12       9       1       4       1      28
   5 NED-14  Jan van Galen    Daan Versteeg         Arnold Mulderij             5       3       2       1      14   (OCS)       3      28
   6 NED-128 Spotvogel        Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst          -23       4       7       5       2      11       2      31
   7 GER-98  Himpamp          Steffen Wussow        Ole Zahn                    3       9      11       6       4       8     -13      41
   8 NED-15  All Weather      Job Volwater          Ton van Berkel              8      14       4     -21       6       7      14      53
   9 GBR-9   Annamarie        Paddy Spink           John Ellison              -20       5       9      10       8      12      17      61
  10 NED-135 krek wak wou     Dennis van Vliet      Jan van der Laan            7       6       8     -18      18      17      16      72
  11 NED-123 Saint            Eric Payens           Daan Payens                18      13      14      13      10       5     -21      73
  12 NED-126 Sagitta          Fred Schutten         Jos Voorbij               -25      23       6      12      15      15       7      78
  13 GER-369 Argo             Christian Fischer     Sascha Paruschke           26      12      18   (OCS)      13      10       4      83
  14 GER-215 nowo             Norbert F. Steiner    Wolfgang Frank             15      15      13   (OCS)      25      13      11      92
  15 NED-174 Donderstien      Bart Versteeg         Hans Kok                   17      16      17      15      22       6   (DSQ)      93
  16 POR-50  Recife           Antonio Pereira       Vasco Labrincha            24       7      10      24      17      14     -30      96
  17 GBR-2   Tela             Ben Cracknell         Sally Wynne                12      21      24       8      23     -26       9      97
  18 POR-54  Figugira da Foz  Goncalo Duarte-Silva  Paulo Silva                11      19      23      17     -29      22       6      98
  19 POR-51  Neo              Nelson Machado        Jose’ Gomes               -27      25      22      26       9       9       8      99
  20 GER-122 Very Old         Uwe Peters            Roland Rademacher          10      22     -31      11      20      20      18     101
  21 GBR-134 Poesje           Brian Lambert         Tim Adams                  19      17      19     -27      11      18      19     103
  22 NED-138 Harten Aas       Peter van Dorst       Roy Woertmann              13      20      16      20      16   (OCS)      26     111
  23 GER-20  Ete              Jarroslaw Soltys      Waldemar Soltys             6     -31      20      16      28      19      23     112
  24 GBR-129 Madrigal         Richard Cracknell     Ben Johnson                 9      10      30      19      26    (DNF)     20     114
  25 GBR-132 Liebchen         Kiki Spink            Will Ellison               16      18      25   (OCS)      12      16      27     114
  26 NED-108 Tramp            Marc van der Zande    Johnny van Zelst           14      26      15      14     -27      27      22     118
  27 GBR-63  Chuckles         Henry Burkit          Eduard Farrell           (DNF)     27      26       7      21      25      25     131
  28 GBR-127 Skybird          Adam Anthony          Jonathan Groome            22     -29      21      23      19      23      29     137
  29 GBR-124 Ula              Andrew Graham         Helen Graham              -30      28      27      25      24      21      15     140
  30 GBR-69  Adventurer       Robert Wynne          William Wynne              28      24      28      22     -30      24      24     150
  31 GER-218 Kuddel           Klaus Kulle           Karen Kulle                29      30      29      28     -31      28      28     172
  
Alkmaar open 21-22 augustus 2010
Uitslag Sharpie
Sprintwedstrijden (= 3x 1 kruisrak, Totaal telt als resultaat wedstrijd R4)
  No Zeilno Naam                       Bemanning                    Punten  R1      R2      R3
   1     14 Daan Versteeg              Arnold Mulderij               6       1       3       2
   2      8 Jan Pieter Braam           Pieter Schoonaard            10       8       1       1
   3      9 Bart Kraan                 Frits de Jong                11       3       5       3
   4     19 Ron Groenhart              Max Husslage                 12       4       4       4
   5    119 André van Veen             Jeroen van Veen              13       2       6       5
   6     76 Peter Jonker               Monique Eijke                19       6       7       6
   7     13 Adri Vosselman             Gerard Post                  20     raf       2       7
   8    112 Olaf van Veen              Floris Licht                 24       5       8     dnc
   9     94 Derk Jan Konijnenberg      Tom Goetjes                  25       7       9       9
  10    132 Liza Kraan                 Sjaac Kraan                  27       9      10       8

In R5 was de wind 6 bft overige wedstrijden 5bft.
  No Zeilno Naam                       Bemanning                    R4      R5      R6      R7   Punten
   1     14 Daan Versteeg              Arnold Mulderij               1       1       1       2       5
   2      8 Jan Pieter Braam           Pieter Schoonaard             2     dnc       3       1      17
   3      9 Bart Kraan                 Frits de Jong                 3     dnc       2       3      19
   4     76 Peter Jonker               Monique Eijke                 6       2       6       5      19
   5    119 André van Veen             Jeroen van Veen               5     dnc       4       4      24
   6     19 Ron Groenhart              Max Husslage                  4     dnc       5     dnc      31
   7     94 Derk Jan Konijnenberg      Tom Goetjes                   9     dnc       7       6      33
   8     13 Adri Vosselman             Gerard Post                   7     dnc     dnc     dnc      40
   9    132 Liza Kraan                 Sjaac Kraan                  10     dnc       8     dnf      40
  10    112 Olaf van Veen              Floris Licht                  8     dnc     dnc     dnc      41
Nk Vinkeveen 3-5 september 2010
Uitslag NK,Sharpie 2010, Watersport vereniging Vinkeveen/Abcoude
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
No Zeilno  Bemanning                                Punten R1  R2  R3  R4  R5  R6  R7
1  NED  14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij            16,0   2   2   2   6   2   7   2
2  NED  15 Job Volwater, Ton van Berkel              17,0   3   3   3   2 bfd   3   3
3  GER 377 Klaus Eissenblatter, Sven-Ove Baumgartner 22,0   4   1   9   5   7   1   4
4  NED   8 Jan Pieter Braam, Fons Dorresteijn        25,0   1   5   4   1   4  10  11
5  NED 119 Tom Weller, Jeroen van Veen               29,0   9   4   1   3  10   2  19
6  NED   9 Bart Kraan, Frits de Jong                 34,0   6  10   6  13   6   5   1
7  NED 128 Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst      46,0  10   9   8   4  22   9   6
8  NED 181 Frank Steeneken, Rosanne Steeneken        50,0 dnf  14   5  12   5   4  10
9  NED  49 Joost van den Hondel, Mark van den Hondel 54,0  11   7  16  24   1  12   7
10 NED  55 Arie van Vliet, Pieter Schoonaard         61,0   5  19   7  11  14 dns   5
11 NED 174 Bart Versteeg, Hans Kok                   62,0  17  13  20   7   3   8  14
12 NED 135 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan          71,0   7  24  11 bfd  15   6   8
13 NED 137 Erik Verkaik, Patrick Verkaik             80,0  24   8  13   9  27  11  15
14 NED  33 Frans Verkaik, Jitze Hazendonk            84,0  12  12  17  10 bfd  17  16
15 NED  94 Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes        92,0  21  17  14  15  11  18  17
16 NED 138 Erik Hulleman, Peter van Dorst            97,0  15  11  10  16  23  30  22
17 NED 141 Huib Schoonhoven, Karen Kuiper            99,0  14  15  28  21  12  29   9
18 NED 118 Charles Mittelmeijer, Hans Muller        107,0  20  20  23  22  13  19  13
19 NED   3 Jan Woertman, Roy Woertman               109,0  16  21  12  18  24  25  18
20 NED 123 Eric Payens, Daan Payens                 111,0  13  16  19  25  17  21  30
21 GBR   2 Ben Cracknell, Sally Wynne               112,0   8  28  15  14  25  22  28
22 GBR 135 Martin Read, Oliver Read                 115,0  22  25  18  17  20  13 dnf
23 NED 206 Jan Joost Versteeg, M.Behrends           118,0  23  18  30   8  21  24  24
24 NED 126 Fred Schutten, Jos Voorbij               119,0  18  27  22  23   9  20  29
25 NED  76 Peter Jonker, Monique Eijke              126,0  19  23  25 bfd bfd  14  12
26 NED 129 Annike van Kouwen, Nicolle van Vliet     128,0  25  22  27  26  16  16  23
27 GER 122 Uwe Peters, Alfred Herkenrath            139,0  27  29  26  19  19  28  20
28 NED  13 Adri Vosselman, Gerard Post              141,0 dnf   6 dns dns dns  15  21
29 GBR  78 Gary Anthony, Alan Coe                   146,0  29 dns  29  28   8  26  26
30 NED  54 Piet van Dijk, Klara van Dijk            149,0 dns dns  21  27  18  23  27
31 NED 132 Liza Kraan, Sjaac Kraan                  154,0  26  26  31  20  26  31  25
32 NED  41 Cees van Dijk, Elly van Dijk             166,0  28  30  24  29  28  27 dnf
Klasse evenement Spiegelplas 18-19 september 2010
                                                                                                Totaal
Nr.Zeilnr   Stuurman                Bemanning                              W1 W2 W3 W4 W5 W6  na aftrek
 1 NED   9  Bart Kraan              Frits de Jong                           3  1  1  2  3  2        9
 2 NED 128  Patrick van Raalte      Jaimie van Dorst                        5  2  2  1  1  4       10
 3 NED  14  Daan Versteeg           Debbie Groeneveld/Arnold Mulderij       1  5  4  3  4  1       13
 4 NED 232  André van Veen          Jeroen van Veen                         2  3  8  4  2  3       14
 5 NED  55  Arie van Vliet          Pieter Schoonaard                       4  6  5  5  5 dns      25
 6 NED 174  Bart Versteeg           Hans Kok                                7  4  3  6  8  7       27
 7 NED  16  Frans Verkaik           Ronald van der Poel                     6  8  7  9  6  5       32
 8 NED 112  Olaf van Veen           Floris Licht                            9  7  6  7  7  6       33
 9 NED 138  Erik Hulleman           Peter van Dorst                         8  9  9 10 10  8       44
10 NED 126  Fred Schutten           Jos Voorbij                            11 10 10  8  9 dnf      48
11 NED  94  Derk Jan Konijnenberg   Tom Goetjes                            10 11 12 12 12 dnf      57
12 NED 137  Jeroen, Lars, Patrick   Patrick Verkaik, Jeroen Kool           12 12 11 11 11 dnf      57

Klasse evenement Nieuwe Meer 2-3 oktober 2010
Nr.Zeilnr. Bootnaam       Stuurman             Bemanning                 W.1 W.2 W.3 W.4 W.5 W.6 W.7 W.8 met aftrek
 1 NED   9 Mug            Bart Kraan           Ronald van der Poel         1   6   1   1   5   3   2   4    17
 2 NED 128 Spotvogel      Patrick van Raalte   Jaimie van Dorst            2   2   6   2   2   1   3   6    18
 3 NED 137 Plasjager      Erick Verkaik        Jeroen Kool/Patrick Verkaik 3   1   3   4   3   2   4   7    20
 4 NED  15 All Weather    Dennis van Vliet     Ton van Berkel              4   3   4   5   4   5   5   3    28
 5 NED 119 Doordrijver    Jeroen van Veen/Marc Marc Hoogland/Jeroen        5   5   2   3   7   6   7   2    30
 6 NED  14 Jan van Galen  Daan Versteeg        Arnold Mulderij           dns dns dns dns   1   4   1   1    31
 7 NED 138 Mustang        Erik Hulleman        Peter van Dorst             6   4   5   6   6   7   6   5    38