Uitslagen 2011
Klasse evenement Vinkeveen
Gouwe Ouwe Rotterdam
Klasse evenement Veluwemeer
Jubileum evenement Spiegelplas
German open Steinhude
Klasse evenement Gouda
EK Brancaster
Klasse evenement Kinselmeer
Nederlandse Kampioenschappen Amstermeer
Klasse evenement Nieuwe Meer
Klasse evenement Snertweekend
Klasse evenement Vinkeveen 23-24 april 2011
No. Z.nrBootnaam       Stuurman              Bemanning             W.1W.2W.3 Totaal
 1  14  Jan van Galen  Daan Versteeg         Arnold Mulderij        2  1  2    5
 2  119 Doordrijver    Tom Weller            Jeroen van Veen        3  3  1    7
 3   9  Mug            Bart Kraan            Frits de Jong          1  2  5    8
 4  128 Spotvogel      Patrick van Raalte    Debbie Groeneveld      4  4  4   12
 5  16  Windspel       Frank Steeneken       Ronald van der Poel    7 11  3   21
 6  138 Mustang        Erik Hulleman         Peter van Dorst        5  9  8   22
 7  112 Tyche          Olaf van Veen         Floris Licht           9  5  9   23
 8  54  Esi-tesi       Piet van Dijk         Pim van Dijk          10 13  6   29
 9  135 Krek Wak Wou   Dennis van Vliet      Jeroen Liesveld        6  6 dns  30
10  92  Brasem         Bob van den Hoogen    Boudewijn Payens      15  7 10   32
11  174 Donderstien    Bart Versteeg         Hans Kok              dns 8  7   33
12  132 Hringhorn      Liza Kraan            Mark van den Hondel   12 10 11   33
13  94  Witwiek        Derk Jan Konijnenberg Tom Goetjes            8 14 dnf  40
14  55  Brandaris      Arie van Vliet        Pieter Schoonaard     11 12 dnf  41
15  129 Brak           Mark Gomes            Bert Heijnen          13 15 13   41
16  80  Mariandel      Hans Bakker           René Bakker           14 16 12   42
17  41  Aloha          Cees van Dijk         Elly van Dijk         dncdncdnc  54
Gouwe Ouwe Rotterdam 7-8 mei 2011  
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij/Marcel Verlaan 7,0 2 1 2 2
2 119 Tom Weller, Jeroen van Veen 8,0 1 3 1 3
3 137 Eric Verkaik, Ronald vd Poel 13,0 3 2 4 4
4 128 Patric van Raalte, Jaimie van Dorst 22,0 8 5 8 1
5 15 Job Volwater, Ton van Berkel 22,0 6 4 3 9
6 9 Bart Kraan, Frits de Jong 27,0 5 6 9 7
7 174 Bart Versteeg, Hans Kok 28,0 9 9 5 5
8 49 Joost v/d Hondel, Mark v/d Hondel 31,0 11 8 6 6
9 135 Dennis van Vliet, Jeroen Liesveld 36,0 4 dns 11 8
10 112 Olaf van Veen, Floris Licht 36,0 10 7 7 12
11 94 Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes 40,0 7 10 dnf 10
12 13 Adri Vosselman, Alex Vosselman 45,0 dne 11 10 11
 

Klasse evenement Veluwemeer 21-22 mei 2011
No. Z.nrBootnaam      Stuurman               Bemanning           W.1 W.2 W.3 W.4 Totaal
 1  128 Spotvogel     Patrick van Raalte     Jaimie en Debbie      2   2   1   2    7
 2  181 Geep          Frank Steeneken        Ronald van der Poel   8   4   3   1   16
 3   13 Geheid Goed   Adri Vosselman         Alex Vosselman        4   5   5   4   18
 4  126 Sagitta       Fred Schutten          Jos Voorbij           1   6   8   6   21
 5   14 Jan van Galen Daan Versteeg          Dennis van Vliet      6   3   2 dnf   23
 6  138 Mustang       Erik Hulleman          Peter van Dorst       3 dnf   4   5   24
 7  160 Bliek         Flip Koome             Jeroen van Veen      11   7   6   3   27
 8  137 Plasjager     Eric Verkaik           Henk van Dorst        7   1 dns dns   32
 9   80 Mariandel     Hans Bakker            René Bakker           9   8  10   7   34
10   94 Witwiek       Derk Jan Konijnenberg  Tom Goetjes           5 dnf   7 dnf   36
11   19 Furie         Ron Groenhart          Hans van Rooijen     10 dnf   9 dnf   43
Jubileum evenement Spiegelplas 4-5 juni 2011

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

1

NED 128

Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst Spotvogel

8,0

1

3

3

1

(5)

2

NED 14

Daan Versteeg Arnold Mulderij Jan van Galen

9,0

4

2

1

2

(6)

3

NED 119

André van Veen, Jeroen van Veen Doordrijver

16,0

(6 )

4

5

5

2

4

NED 135

Dennis van Vliet, Marcel Verlaan Krek Wak Wou

17,0

2

(7 )

6

6

3

5

NED 16

Frank Steeneken, Ronald van der Poel Windspel

19,0

3

(11 )

4

3

9

6

NED 9

Bart Kraan, Frits de Jong Mug

22,0

5

1

7

9

(dns)

7

NED 55

Arie van Vliet, Pieter Schoonaard Brandaris

25,0

9

(14 )

8

7

1

8

NED 13

Adri Vosselman, Alex Vosselman Geheid Goed

25,0

11

6

(21 )

4

4

9

NED 160

Flip Koome, Pim van Dijk Bliek

35,0

8

5

11

11

(12)

10

NED 49

Joost van den Hondel, Mark van den Hondel Snark

37,0

(12 )

8

9

10

10

11

NED 174

Bart Versteeg, Hans Kok Donderstien

39,0

10

13

(15 )

8

8

12

NED 33

Frans Verkaik, Jitze Hazendonk Antiek

42,0

7

10

18

(20 )

7

13

NED 138

Erik Hulleman, Stefan van der Mast Mustang

46,0

(17 )

12

10

13

11

14

NED 137

Jeroen Kool, Coert Kool / Patrick Verkaik Plasjager

57,0

13

9

(20 )

17

18

15

NED 94

Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes Witwiek

57,0

(15 )

15

14

15

13

16

NED 54

Piet van Dijk, Klara van Dijk Esi - Tesi

60,0

14

18

(22 )

12

16

17

NED 123

Eric Payens, Ron Groenhart Saint

61,0

(20 )

20

13

14

14

18

NED 112

Olaf van Veen, Floris Licht Tyche

66,0

21

17

2

(dnf)

dns

19

NED 141

Huib Schoonhoven, Karen Kuiper / Doke Albatros

69,0

(19 )

19

19

16

15

20

NED 76

Peter Jonker, Monique Eijke Lightning

72,0

18

16

12

(dnf)

dns

21

NED 126

Fred Schutten, Jos Voorbij Sagitta

74,0

16

21

(23 )

18

19

22

GER 122

Uwe Peeters, Roland Rademacher Very Old

77,0

(22 )

22

17

21

17

23

NED 41

Cees van Dijk, Elly van Dijk Aloha

81,0

23

23

16

19

(dns)

24

NED 108

Marc van den Zande, John van Zelst Tramp

92,0

(dns)

dns

24

22

20

25

NED 80

Hans Bakker, Piet Bakker Mariandel

102,0

24

(dnf)

dns

dns

dns

 

 

German open Steinhude 18-19 juni 2011
Platz Segel-Nr.   Steuermann Vorschoter 1.WF 2.WF 3.WF Punkte
1 NED-119   Tom Weller Jeroen van Veen 2 2 2 6,00
2 NED-174   Daan Versteeg Peter van Dorst 3 1 3 7,00
3 GER-258   Rüdiger Bussing Axel Busch 4 5 4 13,00
4 GER-377   Klaus Eisenblätter Sven-Ove Baumgärtner 1 DNF 1 22,00
5 NED-87   Erik Hulleman Jamie van Dorst 5 4 DNF 29,00
6 NED-33   Frans Verkaik Jitze Hazendonk DNC 3 DNC 43,00
7 NED-55   Arie van Vliet Pieter Schoonaard DNC 6 DNC 46,00
8 GER-369   Sascha Paruschke Philippe Strübbe 6 DNC DNC 46,00
9 GER-122   Uwe Peters Georg Haupt DNC 7 DNC 47,00
10 GER-215   Norbert F. Steiner Wolfgang Frank DNC 8 DNC 48,00
11 GER-10   Christian Uhlig Alfred Herkenrath DNC 9 DNC 49,00
12 NED-13   Adri Vosselmann Wim Borrias DNC DNC DNC 60,00
12 NED-80   Hans Bakker René Bakker DNC DNC DNC 60,00
12 NED-94   Derk Jan Konijnenberg Tom Goetjes DNC DNC DNC 60,00
12 NED-108   Jonny van Zelst Ruud Pieterse DNC DNC DNC 60,00
12 NED-128   Patrick van Raalte Debbie Groeneveld DNC DNF DNC 60,00
12 NED-132   Liza Kraan Mark van den Hondel DNC DNC DNC 60,00
12 NED-160   Flip Koome Roy Riethof DNC DNC DNC 60,00
12 NED-181   Frank Steeneken Ronald van der Poel DNC DNC DNC 60,00
Klasse evenement Gouda 2-3 juli 2011
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd

 No Zeilno  Naam                                              Punten   1   2   3   4   5   6
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1    119  Tom Weller, Jeroen van Veen                         11,0   3   6   3   3   1   1
  2     49  Joost van den Hondel, Mark van den Hondel           15,0   5   1   2   6   4   3
  3     55  Arie van Vliet, Pieter Schoonaard                   17,0   4   2   1   8   6   4
  4      8  Jan Pieter Braam, Martijn Cornelissen               22,0   9 ocs   8   1   2   2
  5    135  Dennis van Vliet, Arnold Mulderij/Marcel Verlaan    23,0   6   7   5   2   3   8
  6      9  Bart Kraan, Frits de Jong                           24,0   1   4   6   4   9   9
  7     16  Frank Steeneken, Ronald van der Poel                27,0   2   8   9   7   5   5
  8    128  Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst/Robin          27,0   7   3   4   9   7   6
  9     13  Adri Vosselman, Gerard Post / Adri                  38,0  13   5  11   5  10   7
 10     94  Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes                  51,0  12   9  12  11   8  11
 11    126  Fred Schutten, Jos Voorbij                          51,0  10  10  10  10  11  12
 12     15  Job Volwater, Ton van Berkel                        54,0   8  11   7 dns dns dns
 13    132  Liza Kraan, Roy Riethof                             58,0  11 ocs  13  12  12  10

ZW  Zeilwedstrijden programma, 4.023.065
Copyright 1986 - 2011, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl
 EK Brancaster 24-29 juli 2011
 Rank Sail     Boat            Helm                    Crew                      Race_2   Race_3   Race_6   Race_7   Race_8   Race_9   Race_10   Total
    1 GBR125   Windspiel       Chris Gibbs             Tim Gibbs                      4       -7        1        2        6        2        2       17
    2 NED119   Doordrijver     Tom Weller              Jeroen van Veen               -6        2        4        1        2        5        6       20
    3 NED15    All Wether      Job Volwater            Ton van Berkel                 1        3        2 (64/DNS)        3        9        5       23
    4 NED14    Jan van Galen   Daan Versteeg           Arnold Mulderij              -10        6        5        3        1        6        4       25
    5 GBR9     Annamarie       Paddy Spink             John Ellison                   3        5        3        5        8       10      -21       34
    6 GER377   Bunyip          Klaus Eissenblatter     Sven Owe Baumgartner           2        1       10        8       20      -23        1       42
    7 GBR12    Rock-a-bye      James Case              Bob Bradshaw                 -20       13        6        4        4        1       14       42
    8 NED128   Spotvogel       Patrick van Raalte      Jaimie van Dorst        (53/BFD)       14       16       12        5        3       10       60
    9 NED8     Bries           Jan Pieter Braam        Martijn Cornelissen          -22       12        7        7       12       19       11       68
   10 NED135   Krek Wak Wou    Dennis van Vliet        Jeroen Liesveld              -34       11       11        6       18       27        3       76
   11 GBR134   Poesje          Brian Lambert           Tim Adams                    -18        9       15       14       15       18        7       78
   12 NED181   Geep            Frank Steeneken         Ronald v/d Poel                8        4 (46/OCS)       15       16       15       22       80
   13 NED49    Snark           Joost v/d Hondel        Mark v/d Hondel                5       15      -25        9       21       22       23       95
   14 NED9     Mug             Bart Kraan              Frits de Jong                 11 24/OCS         12       18        7       25      -26       97
   15 GBR127   Skybird         Adam Anthony            Gerard Baron                   7 24/DNF         13      -34       32       12       12      100
   16 NED226   Fuut            Richard Mulderij        Alastair Ogle                -28 24/DNF          8       10       19       24       17      102
   17 GBR16    Titania         Richard Major           Bob Curtis                    25 24/DNF          9       16       13       16      -28      103
   18 GBR3     Houri           Sam Neal                Cliff Nye                     16       17       22       22       17      -30       18      112
   19 NED219   Quiquibio       Charles Mittelmeyer     Peter van Dorst         (53/BFD)       19       24       11       10       28       27      119
   20 GBR135   Poelsnip        Martin Read             Oliver Read                   13        8       30       26      -42       29       15      121
   21 GBR2     Tela            Ben Cracknell           Sally Wynne                   29       16       19       20       29      -34        8      121
   22 GBR136   Rakker          Claudia Spink           Ros Spink               (53/BFD) 24/DNF   20/RDG_5 20/RDG_5       11        7       41      123
   23 GBR105   Rose of Sharon  Will Ellison            Eddy Brunyee                 -44 24/DNF         20       17       43        8       13      125
   24 GBR132   Liebchen        Kiki Spink              Ed Medcalf                    12 24/DNF         28      -41       14       17       32      127
   25 NED33    Antiek          Francois Verkaik        Jitze Hazedonk          (53/BFD) 24/DNF         14       25       26       13       25      127
   26 NED138   Mustang         Henk van Dorst          Sander Mittelmeyer      (53/BFD) 24/DNF         17       21       23       14       29      128
   27 NED126   Sagita          Fred Schutten           Jos Voorbij                   15       20       33       24       27      -35       16      135
   28 NED55    Brandaris       Arie van Vliet          Pieter Schoonaard             14 24/DNF   (46/OCS) 46/DNF         33       11        9      137
   29 POR54    Figueira da Foz Gonzalo Duarte Silva    Paulo Silva                    9 24/DNF         18       23      -40       33       36      143
   30 GBR63    Chuckles        Henry Burkitt           Ed Farrell                   -42       18       23       29       34       21       24      149
   31 GBR71    Tern I          Paul Goakes             William Scoles                30       10       31       27       22      -36       34      154
   32 POR57    Ghost           Antonio Pereira         James Nye                    -37 24/DNF         29       30       28       26       19      156
   33 GBR15    Flying Cloud    Chris Hardy             Alan Coe                (53/BFD)       21       21       13       36       48       30      169
   34 NED174   Donderstien     Bart Versteeg           Jan Willem v/d Berkhof        21 24/DNF   (64/DNS) 46/DNF   56/BFD          4       20      171
   35 GBR129   Madrigal        Richard Cracknell       Gemma Nye                     17 24/DNF         35       28 (56/BFD)       38       33      175
   36 POR51    Neo             Nelson Machado          Jose Gomes                    32 24/DNF         27       32       25       41      -42      181
   37 GBR128   Capella         Alex Smith              Paul Beachell           (53/BFD) 24/DNF         32       31       41       20       35      183
   38 NED141   Albatros        Huib Schoonhoven        Karen Kuiper                  36 24/DNF   (46/RAF) 46/DNF          9       43       31      189
   39 NED94    Witwiek         Derk Jan Konijnenberg   Mark Gomes                    19 24/DNF   (46/DNF) 46/DNF         31       31       44      195
   40 GBR31    Dita            Ned Winter              Mark Winter                   45 24/DNF         26       37       30      -54       39      201
   41 GBR75    Cassieopea      Ben Goakes              Gemma Goakes                  23 24/DNF        -41       38       39       40       40      204
   42 GER215   Nowo            Norbert Steiner         Wolfgang Frank                24 24/DNF         43       42       45       37      -48      215
   43 GBR95    Tern III        Simon Spink             Charlie Andrews               41 24/DNF         37       36      -47       46       37      221
   44 NED54    Esi Tesi        Piet van Dijk           Klara van Dijk                26 24/DNF   46/RAF   46/RAF         37      -52       45      224
   45 NED108   Tramp           Marc v/d Zande          Jonny van Zelst               31 24/DNF   (46/DNF) 46/DNF         35       44       46      226
   46 GBR116   Northern Lights Ben Johnson             Will Wynne                    47 24/RAF         34       19 56/DSQ   (59/DSQ)       49      229
   47 GBR69    Adventurer      Robert Wynne            Ellie Wynne                   35 24/DNF         39       39      -49       49       47      233
   48 NED41    Aloha           Cees van Dijk           Elly van Dijk                 38 24/DNF   46/DNF   (64/DNS)       38       42       50      238
   49 GBR111   Southern Cross  Charles Borthwick       Tim Ashby                     43 24/DNF         38       40       48      -51       51      244
   50 GBR77    Maid of Arnhem  Bill Andrews            Tim Andrews                   33 24/DNF   46/RAF   (64/DNS) 56/BFD         32 54/DNF        245
   51 GBR118   Cymba           Simon Neale             Kieron Scillitoe              46 24/DNF         42       43      -50       50       43      248
   52 NED13    Geheid Goed     Adri Vosselman          Wim Borrias             53/BFD   24/DNF   46/OCS   48/DSQ         24 59/DSQ   (64/DNS)      254
   53 GBR103   Dragonera       Tom Ashby               John Laflin                   48 24/DNF         40       33 56/DSQ   (59/DSQ) 54/DNF        255
   54 GBR130   Pericles        James Tate              Tom Foster              (64/DNS) 64/DNS         36       35       44       39       38      256
   55 GBR92    Garganey        Dick Pratt              Jerry Solven                  27 24/DNF   46/RAF   (64/DNS) 56/BFD         45 64/DNS        262
   56 GBR124   Ula             Andrew Graham           Helen Graham                  39 24/OCS   46/RAF   (64/DNS)       51       53 54/RAF        267
   57 GBR96    Tempest         Jim McEwen              Guenter Daubenmerkl           40 24/DNF   (64/DNS) 64/DNS         46       47 64/DNS        285
   58 GBR102   Kelpie          Charlie Bennion         TBA                     (64/DNS) 64/DNS   46/OCS   64/DNS   64/DNS   64/DNS   64/DNS        366
   59 GBR115   Tiger Shark     Stewart Oliver          TBA                     (64/DNS) 64/DNS   64/DNS   64/DNS   64/DNS   64/DNS   64/DNS        384
   59 GBR106   Miranda         Bruce Kemp              TBA                     (64/DNS) 64/DNS   64/DNS   64/DNS   64/DNS   64/DNS   64/DNS        384
   59 GBR61    Vixen           Rex Elliot              Jim Crossman            (64/DNS) 64/DNS   64/DNS   64/DNS   64/DNS   64/DNS   64/DNS        384
 
Klasse evenement Kinselmeer 27-28 augustus 2011
Uitslag Sharpie

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 128 Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst
Spotvogel
6,0 1 2 (3) 1 2
2 14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij
Jan Van Galen
7,0 2 1 1 (4) 3
3 119 Tom Weller, Jeroen van Veen
Doordrijver
14,0 3 (dnf) 5 5 1
4 137 Eric Verkaik, Patrick Verkaik
Plasjager
14,0 5 3 (8) 2 4
5 8 Jan Pieter Braam, Ingrid Braam
Bries
15,0 6 4 2 3 (dns)
6 16 Frank Steeneken, Ronald van de Poel
Windspel
20,0 4 6 4 6 (8)
7 13 Adri Vosselman, Johan Stam
Geheid Goed
28,0 8 5 (11) 9 6
8 62 Richard Mulderij, Martijn Cornelissen
Baroeboe
29,0 7 (11) 7 8 7
9 174 Bart Versteeg, Hans Kok
Donderstien
31,0 (11) 10 9 7 5
10 33 Frans Verkaik, Jitze Hazendonk
Antiek
33,0 9 8 6 (11) 10
11 19 Ron Groenhart, Roy Riethof
Furie
36,0 (13) 7 10 10 9
12 94 Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes
Witwiek
44,0 (12) 9 12 12 11
13 129 Jodie van Senten, Mark Gomes
Brak
52,0 14 13 13 (dns) 12
14 92 Bob van den Hoogen, Evert Jan van Zandvoort
Brasem
54,0 10 12 (dns) dns dns
15 160 Flip Koome, Pim van Dijk
Bliek
64,0 (dns) dns dns dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.053
Copyright 1986 - 2009, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Nederlandse kampioenschappen Amstermeer 9-11 september 2011
Uitslag Sharpie

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 NED 8 Jan Pieter Braam, Martijn Cornelissen
Bries
9,0 (5) 1 1 1 1 5
2 NED 128 Patrick van Raalte, Jaimie Van Dorst
Spotvogel
14,0 1 5 4 (13) 2 2
3 GER 377 Klaus Eisenblaetter, Sven-ove Baumgartner 20,0 4 (8) 7 2 4 3
4 NED 9 Bart Kraan, Frits De Jong
Mug
21,0 6 4 2 5 (10) 4
5 NED 14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij
Jan Van Galen
26,0 2 2 (8) 8 8 6
6 NED 119 Tom Weller, Jeroen Van Veen
Doordrijver
27,0 7 (12) 3 4 3 10
7 NED 135 Dennis van Vliet, Jeroen Liesveld
Krek Wak Wou
33,0 8 9 9 6 (11) 1
8 NED 15 Job Volwater, Ton Van Berkel
All Weather
34,0 9 7 5 7 6 (11)
9 NED 137 Eric Verkaik, Patrick Verkaik
Plasjager
41,0 3 3 (dnf) 3 5 dnf
10 NED 55 Arie van Vliet, Pieter Schoonard
Brandaris
45,0 10 (14) 6 11 9 9
11 NED 16 Frank Steeneken, Ronald Van Der Poel
Windspel
53,0 11 (17) 11 10 7 14
12 NED 49 Joost van den Hondel, Mark Van Den Hondel
Snark
64,0 23 13 (dnf) 9 12 7
13 NED 160 Flip Koome, Pim Van Dijk
Bliek
67,0 12 (15) 15 15 13 12
14 NED 174 Bart Versteeg, Jeroen Kool
Donderstien
68,0 15 6 10 19 18 (dnf)
15 NED 33 Frans Verkaik, Jitze Hazendonk
Antiek
72,0 17 16 19 12 (22) 8
16 NED 62 Richard Mulderij, Ben Johnson
Baroeboe
73,0 13 11 18 16 15 (dnf)
17 NED 138 Erik Hulleman, Peter Van Dorst
Mustang
75,0 (21) 10 17 18 17 13
18 NED 118 Mark van Wijk, Marcel Verlaan
Zwaardvis
76,0 14 21 13 14 14 (dnf)
19 NED 112 Olaf van Veen, Floris Licht
Tyche
84,0 (dnf) 20 12 21 16 15
20 NED 94 Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes
Witwiek
89,0 16 18 14 20 21 (dnf)
21 NED 19 Ron Groenhart, Roy Riethof
Furie
96,0 18 25 16 17 20 (dnc)
22 NED 54 Piet van Dijk, Klara Van Dijk
Esi Tesi
106,0 22 19 22 24 19 (dnf)
23 NED 126 Fred Schutten, Jos Voorbij
Sagitta
109,0 19 23 20 23 24 (dnf)
24 NED 132 Liza Kraan, Sjaac Kraan
Hringhorn
110,0 20 22 23 22 23 (dnf)
25 GER 122 Uwe Peters, Georg Haupt
Very Old
120,0 24 24 21 25 26 (dnc)
26 NED 129 Jodie van Senten, Mark Gomes
Brak
126,0 25 26 24 26 25 (dnf)
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.065
Copyright 1986 - 2011, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Klasse evenement Nieuwe Meer 24-25 september 2011
No. Zeilnr. Bootnaam      Stuurman                 Bemanning                  W1 W2  W3  W4  W5  W6  W7  met 1 aftrek
 1  NED 135 Krek Wak Wou  Dennis van Vliet         Jeroen Liesveld             2  1   1   2  (4)  1   3      10
 2  NED 119 Doordrijver   André van Veen           Jeroen van Veen             1  2  (3)  1   3   2   2      11
 3  NED 16  Windspel      Eric Verkaik             Ronald van der Poel        (5) 3   1*  3   1   5   4      17
 4  NED 14  Jan van Galen Daan & Bart Versteeg     Bart & Daan Versteeg        4  5   2  (6)  2   4   1      18
 5  NED 94  Witwiek       Derk Jan Konijnenberg    Anniek & Jorik Konijnenberg 3  4   4   5   5  (6)  5      26
 6  NED 112 Tyche         Olaf van Veen            Floris Licht                6  6   5   4   6   3 (dns)    30

                                                                               *rdg
Klasse evenement Snertweekend 8-9 september 2011
No.Zeilnr. Bootnaam     Stuurman           Bemanning          W.1  W.2  W.3 W.4 W.5 na aftrek
 1 NED 128 Spotvogel    Patrick van Raalte Marcel Verlaan     (3)   1    1   2   1     5
 2 NED  15 All Weather  Job Volwater       Ton van Berkel      1    2    4   1  (6)    8
 3 NED 135 Krek Wak Wou Dennis van Vliet   Jeroen Liesveld     2   (4)   2   4   4    12
 4 NED 119 Doordrijver  André van Veen     Jeroen van Veen     4    3    5   5  (7)   17
 5 NED 181 Geep         Frank Steeneken    Ronald van der Poel 5    5    3  (7)  6    19
 6 NED  54 Esi-tesi     Piet van Dijk      Klara van Dijk      6    6    7  (9)  9    28
 7 NED  41 Aloha        Cees van Dijk      Jos Voorbij        (8)   7    6   8   8    29
 8 NED 129 Brak         Jodie van Senten   Mark Gomes          7   (dnf) 8  10  10    35
 9 GER  10 Motketel     Alfred Herkenrath  Ferdinand Alewijen  9    8    9 (11) 11    37
10 NED   8 Bries        Jan Pieter Braam   Willem Timmers     dnc) dnc  dnc  3   2    39
11 NED 174 Donderstien  Daan Versteeg      Arnold Mulderij   (dnc) dnc  dnc  6   3    43
12 NED   9 Mug          Bart Kraan         Frits de Jong     (dnc) dnc  dnc dnc dnc   68
13 NED  55 Brandaris    Arie van Vliet     Pieter Schoonaard (dnc) dnc  dnc dnc dnc   68
14 NED  76 Lightning    Peter Jonker       Verkerk           (dnc) dnc  dnc dnc dnc   68
15 NED 112 Tyche        Olaf van Veen      Floris Licht      (dnc) dnc  dnc dnc dnc   68