Uitslagen 2013
Klasse evenement Gouda
German Open
Engelse kampioenschappen
Open Nederlandse kampioenschappen
Europese kampioenschappen Stellendam
Klasse evenement Kinselmeer
Klasse evenement Spiegelplas
Klasse evenement Vinkeveen
Klasse evenement Gouda 25-26 Mei 2013
              uitslag                                                                          Totaal (met
 PlaatsZeilnrBootnaam     Stuurman              Bemanning          W1  W2  W3  W4  W5  W6  W7  één aftrek)
   1    119  Doordrijver  Tom Weller            Jeroen van Veen     2   1   4   1   1   1   1      7
   2    174  Donderstien  Daan Versteeg         Arnold Mulderij     3   4   1   4  dnf  3   3     18
   3    135  Krek Wak Wou Dennis van Vliet      Marcel Verlaan      6   5   3   3   3   2   2     18
   4     8   Bries        Jan Pieter Braam      Martijn Cornelissen 1   2   6   2   2   8   8     21
   5    128  Spotvogel    Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst    4   3   2   5   5   6   5     24
   6    137  Plasjager    Eric Verkaik          Jeroen Kool        dnf  7   7   7   4   4   7     36
   7    15   All Weather  Job Volwater          Ton van Berkel      8   6   5   6   8   5   6     36
   8    55   Brandaris    Arie van Vliet        Pieter Schoonaard  10   8   8   8   6   7   4     41
   9    49   Snark        Joost v.d. Hondel     Marc v.d. Hondel    5  dnf dns dns  7  dnf dns    64
  10    123  Saint        Eric Payens           Daan/Carel Trilsbeek7  dnf dns dnf dnf  9   9     64
  11    94   Witwiek      Derk Jan Konijnenberg Tom Goetjes         9   9  10  dnf dnf dns dns    67
  12    112  Tyche        Olaf van Veen         Floris Licht       dnf 10   9   9  dnf dns dns    67

German Open 8-9 Juni 2013
Pl Segel-Nr. Steuermann              Vorschoter           1.WF  2.WF  3.WF  4.WF 5.WF Punkte 
1   NED-119  Tom Weller              Jeroen van Veen       (2)    2     1    1    1    5,00
2   NED-14   Daan Versteeg           Floris Licht           1     1    (5)   2    2    6,00
3   NED-128  Patrick van Raalte      Jaimie van Dorst       3   (7)     3    6    4   16,00
4   NED-55   Arie van Vliet          Pieter Schoonaard      5   (11)    2    4    6   17,00
5   NED-181  Frank Steeneken         Ronald van der Poel    6   (10)    4    3    7   20,00
6   NED-33   Frans Verkaik           Jitze Hazendonk        4     6     6    8  (10)  24,00
7   GER-258  Rüdiger Bussing         Axel Busch            11     4  (DNF)  10    3   28,00
8   GER-98   Steffen Wußow           Piet Hauschildt      (14)    3    10    7    8   28,00
9   GER-122  Uwe Peters              Günter Daubenmerkl     8    (9)    7    5    9   29,00
10  NED-123  Eric Payens             Daan Payens          (12)    5     9   12    5   31,00
11  NED-160  Flip Koome              Marjolein Koome       10   (12)   11    9   12   42,00
12  NED-94   Derk Jan Konijnenberg   Jorik Konijnenberg     7   (15)   13   13   11   44,00
13  NED-13   Adri Vosselmann         Wim Borrias            9    13     8  (14)  14   44,00
14  GER-215  Norbert F. Steiner      Wolfgang Frank        13     8    14  (15)  15   50,00
15  NED-174  Bart Versteeg           Piet van Dijk        (15)   14    12   11   13   50,00
16  GER-169  Klaus Kulle             Karen Kulle          (16)   16    15   16   16   63,00

Engelse kampioenschappen Brancaster 14-16 Juni 2013
Class: Sharpie     Series: British Championship 2013       
Rank Sail No Name         Helm Crew                      Race_1 Race_2 Race_5 Race_6 Nt Pts 
 1 NED  14 Donderstien    Daan Versteeg Arnold Mulderij     (6)      1      1      1    3 
 2 GBR 125 Windspiel      Chris Gibbs Tim Gibbs              1      (3)     2      3    6 
 3 GBR   3 Houri          Sam Neal Elaine Seymour            3       2     (4)     2    7 
 4 GBR  12 Rock-a-Bye     James Case Jimmy Goodley           2      (4)     3      4    9 
 5 NED  77 Krek wak wou   Dennis van Vliet Marcel Verlaan    5 (22/DNF)     5      6   16 
 6 GBR 135 Poelsnip       Martin Read William Gibbs          9       6    (12)     5   20 
 7 NED  97 Sirius II      James Campbell Jamie Campbell      4       7     10    (17)  21 
 8 GBR   2 Tela           Ben Cracknell Sally Wynne          7 (22/DNF)     6     11   24 
 9 GBR 134 Poesje         Brian Lambert Tim Adams          (14)      8      8     14   30 
10 GBR  77 Madrigal       Richard Cracknell Andrew Cracknell 8       9     15    (19)  32 
11 GBR   9 Annamarie      Paddy Spink Kiki Spink            10 (22/DNF)    14      8   32 
12 GBR  15 Flying Cloud   Chris Hardy Rob Howlett      (24/DNF)     10     16      7   33 
13 GBR  61 Vixen          Rex Elliot Jim Crossman           12     (14)     9     12   33 
14 GBR 128 Capella        Alex Smith Paul Beachell         (15)     11     13     13   37 
15 GBR 106 Miranda        Bruce Kemp Bill Knights          (19)     17     11     10   38 
16 GBR  31 Dita           Ned Winter Mark Winter           (18)     12     18      9   39 
17 GBR 127 Skybird        Adam Anthony Patrick Neal         11       5 24/DNF (26/DNS) 40 
18 NED 226 Fuut           Richard Mulderij Justine          16      13    (19)    15   44 
19 GBR  69 Adventurer     Robert Wynne Libby Wynne         (21)     18      7     20   45 
20 GBR 118 Cymba          Simon Neale Kieron Scilitoe       13      15     17    (18)  45 
21 GBR 133 Ghost          Paul Goakes William Scoles        17      16    (20)    16   49 
22 GBR 111 Southern Cross C Borthwick T Ashby               20      19    (21)    21   60 
23 GBR 123 Luffa          Henry Burkitt Martin Burkitt (26/DNC) 26/DNC 24/DNF 24/DNF   74 
Races in brackets () are discards.               

Nederlandse kampioenschappen Zeewolde 28-30 Juni 2013
 No Zeilno  Naam                  Boot          Punten R1  R2  R3  R4  R5  R6  R7
  1 NED   8 Jan Pieter Braam      Bries          12,0  10   4   2   1   1   2   2
  2 NED 119 Tom Weller            Doordrijver    13,0   1   2   4   4   7   1   1
  3 NED 174 Daan Versteeg         Donderstien    18,0   4   3   1   2   2   6   9
  4 NED 128 Patrick van Raalte    Spotvogel      21,0   2   5   5   3   6   3   3
  5 NED 135 Dennis Van Vliet      Krek Wak Wou   26,0   6   1   3   6   3   7  17
  6 NED  15 Job Volwater          All Weather    37,0   3  11   8   5   4  13   6
  7 NED   9 Bart Kraan            Mug            41,0   8   6   9  13   9   5   4
  8 NED 137 Eric Verkaik          Plasjager      42,0   5   7  11   7  11   4   8
  9 NED  55 Arie van Vliet        Brandaris      52,0   9  13  10 dnf   5  10   5
 10 NED 181 Frank Steeneken       Geep           59,0  11   8  13  12 dnc   8   7
 11 NED  13 Adri Vosselman        Geheid Goed    62,0  15  10  12  11  10   9  10
 12 NED 226 Richard Mulderij      Fuut           68,0  12  12   7   9 dnc  15  13
 13 NED  76 Peter Jonker          Lightning      72,0  14  15  14  10  12  11  11
 14 NED 138 Erik Hulleman         Mustang        74,0 dnc dnc   6   8   8  12  12
 15 NED 123 Eric Payens           Saint          96,0  16  14  16  14 dnc  21  15
 16 NED  33 Frans Verkaik         Antiek        104,0   7   9 dns dnc dnc  18  14
 17 NED 160 Flip Koome            Bliek         119,0  23  17  15 dnf dnc  17  19
 18 NED 129 Pim van Dijk          Brak          127,0  17  24  17 dnf dnc  23  18
 19 NED 126 Fred Schutten         Sagitta       129,0  13  16 dnc dnc dnc  22  22
 20 NED  14 Bart Versteeg         Jan van Galen 130,0  19  19 dns dnc dnc  16  20
 21 GER 122 Uwe Peters            Very Old      132,0  21  20 dnc dnc dnc  14  21
 22 NED  54 Piet van Dijk         Esi-tesi      137,0  20  18 dnc dnc dnc  19  24
 23 NED 141 Doke Schoonhoven      Albatros      148,0 dnf  22 dnc dnc dnc  26  16
 24 NED  41 Cees van Dijk         Aloha         148,0  22  23 dnc dnc dnc  24  23
 25 NED  19 Ron Groenhart         Furie         150,0  18 dnc dnc dnc dnc  20 dnf
 26 NED 108 Marc van der Zande    Tramp         151,0  24  21 dnc dnc dnc  25  25
 27 NED  94 Derk Jan Konijnenberg Witwiek       168,0 dnc dnc dnf dnc dnc dnc dnc

Europese kampioenschappen Stellendam 28 juli-2 Augustus 2013
 
Scores take into account 2  discards
 
No Sailno Name Scores 1 2 3 4 5 6 7
        8 9          
1 GER 377 Klaus Eisenblätter, Sven-Ove Baumgartner
Bunyip
17,0 (11) 2 3 (8) 2 3 2
        4 1          
2 NED 14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij
Donderstien
23,0 3 4 4 1 1 5 5
        (6) (7)          
3 GBR 125 Chris Gibbs, Tim Gibbs
Windspiel
28,0 (34) 3 2 2 3 6 (10)
        8 4          
4 NED 8 Jan Pieter Braam, Martijn Cornelissen
Bries
29,0 6 9 (11) 4 (dns) 1 3
        3 3          
5 NED 119 Tom Weller, Jeroen van Veen
Doordrijver
33,0 5 8 7 6 (17) 4 1
        2 (9)          
6 NED 128 Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst
Spotvogel
34,0 1 (10) 5 5 6 8 8
        1 (dsq)          
7 NED 9 Bart Kraan, Frits de Jong
Mug
34,0 2 1 6 9 4 (24) 6
        (19) 6          
8 NED 77 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan
Krek Wak Wou
55,0 8 5 1 3 8 (27) (28)
        22 8          
9 GBR 12 James Case, William Gibbs
Rock-a-bye
62,0 7 (16) (18) 12 5 9 16
        11 2          
10 GER 369 Christian Fischer, Tobias Ross
Argo
73,0 15 12 (27) 10 (16) 11 4
        16 5          
11 NED 13 Adri Vosselman, Alex Vosselman
Geheid Goed
73,0 4 11 10 13 9 (18) (33)
        14 12          
12 NED 15 Job Volwater, Ton van Berkel
All Weather
75,0 9 13 9 11 10 (16) 9
        (17) 14          
13 NED 33 Frans Verkaik, Jitze Hazendonk
Antiek
76,0 14 14 8 7 7 (23) (21)
        15 11          
14 NED 137 Eric Verkaik, Patrick Verkaik
Plasjager
78,0 16 7 13 (dns) 14 7 11
        10 (17)          
15 NED 76 Peter Jonker, Peter Verkerk
Lightning
103,0 20 (dnf) 16 15 21 2 7
        (26) 22          
16 NED 49 Joost van den Hondel, Mark van den Hondel
Snark
107,0 10 6 20 20 22 (26) 22
        7 (39)          
17 GER 98 Steffen Wussow, Peter Hauschildt
Himpamp
114,0 19 17 (dnf) 24 24 10 15
        5 (30)          
18 NED 138 Erik Hulleman, Peter van Dorst
Mustang
125,0 17 19 17 25 13 (bfd) 14
        20 (26)          
19 NED 226 Richard Mulderij, Alastair Ogle
Fuut
126,0 12 18 21 16 (25) 21 (26)
        18 20          
20 NED 55 Arie van Vliet, Pieter Schoonaard
Brandaris
126,0 13 23 15 (dnf) 18 (bfd) 31
        13 13          
21 GBR 135 Martin Read, Oliver Read
Poelsnip
129,0 22 21 22 14 20 (bfd) 20
        (28) 10          
22 NED 181 Frank Steeneken, Ronald van der Poel
Geep
132,0 21 15 23 21 15 13 (25)
        24 (38)          
23 GBR 3 Sam Neal, Cliff Nye
Houri
153,0 28 22 19 22 23 (32) 30
        9 (32)          
24 NED 123 Eric Payens, Daan Payens
Saint
161,0 (39) 30 28 23 29 15 12
        (41) 24          
25 POR 51 Nelson Machado, Jose Gomes
Neo
162,0 33 28 12 19 12 37 (40)
        21 (41)          
26 GBR 129 Richard Cracknell, William Wynne
Madrigal
165,0 27 29 29 18 19 (46) 13
        30 (34)          
27 GBR 2 Ben Cracknell, Sally Wynne
Tela
168,0 23 20 14 (dns) 11 45 (48)
        12 43          
28 NED 219 Charles Mittelmeijer, Jeroen Hoebee
Quiquibio
186,0 25 26 24 (dns) 26 33 34
        (37) 18          
29 GER 122 Uwe Peters, Günter Daubenmerkl
Very Old
192,0 29 (45) 41 36 33 14 18
        (44) 21          
30 NED 3 Jan Woertman, Roy Woertman
Wolvennest
195,0 35 25 26 26 27 17 (50)
        39 (40)          
31 GBR 15 Chris Hardy, Kieron Scillitoe
Flying Cloud
196,0 (40) 27 (36) 29 30 22 36
        25 27          
32 NED 132 Liza Kraan, Sjaac Kraan
Hringhorn
200,0 24 24 25 (dns) (dns) 39 37
        32 19          
33 NED 229 Bert van den Berkhof, Jan Willem van den Berkhof
Flittchen
202,0 (dnf) (dns) 32 28 34 12 45
        23 28          
34 NED 94 Derk Jan Konijnenberg, Ron Groenhart
Witwiek
206,0 18 36 (dnf) (dns) dns 31 23
        29 16          
35 NED 87 Henk van Dorst, Jan Ruizendaal
Harten Aas
210,5 36 (40) 31 32 28 18 (47)
        36 29          
36 NED 126 Fred Schutten, Jos Voorbij
Sagitta
217,0 37 33 35 (dns) (dns) 30 27
        40 15          
37 GBR 69 Robert Wynne, Ellie Wynne
Adventurer
220,5 (41) 35 30 27 31 34 28
        35 (36)          
38 NED 129 Pim van Dijk, Mark Gomes
Brak
221,0 32 (43) 33 30 37 28 (43)
        38 23          
39 POR 54 Gonzalo Duarte Silva, Ramiro Terrivel
Figuira Da Foz
225,0 (45) 41 34 33 38 29 17
        (47) 33          
40 GBR 92 Dick Pratt, Anne Rehill
Garganey
247,0 (raf) 38 40 34 36 25 41
        33 (dnf)          
41 NED 141 Huib Schoonhoven, Karen Kuiper
Albatros
249,0 38 32 (dns) (dns) dns 20 39
        42 25          
42 GER 215 Norbert F. Steiner, Wolfgang Frank
Nowo
250,0 (44) 37 42 37 39 36 24
        (43) 35          
43 NED 174 Bart Versteeg, Hans Kok
Jan van Galen
253,0 31 (dnf) (dns) dns dns 35 19
        31 31          
44 GBR 134 Patrick Neal, Tim Adams
Poesje
259,0 46 34 39 17 (dns) 38 35
        50 (dnf)          
45 NED 108 Mark van de Zande, Johnny van Zelst
Tramp
276,0 43 (47) 37 31 32 43 44
        46 (dnf)          
46 NED 54 Piet van Dijk, Klara van Dijk
Esi-tesi
280,0 26 31 (dns) (dns) dns 40 38
        48 44          
47 GBR 111 Tim Ashby, Charles Borthwick
Southern Cross
281,0 (48) 44 38 35 35 (48) 42
        45 42          
48 NED 41 Cees van Dijk, Elly van Dijk
Aloha
298,0 30 42 (dnf) (dns) dns 41 46
        49 37          
49 NED 10 Doke Schoonhoven, Emma Schoonhoven
Motketel
300,0 47 39 (dns) (dns) dns 42 32
        34 dnf          
50 NED 92 Bob van den Hoogen, Rob Weller
Brasem
326,0 42 (dsq) (dns) dns dns 47 51
        27 dnf          
51 GBR 124 Andrew Graham, Helen Graham
Ula
345,0 49 46 (dns) (dns) dns 44 49
        51 dnf          
52 NED 1 Jan Boeghoes, Sherly Bessie Turf
Drone
363,0 (dns) (dns) dns dns dns dns dns
        dns 45          
 

ZW Sail Regatta Scoring program, 4.023.076
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Klasse evenement Kinselmeer 24-25 Augustus 2013
 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 119 Tom Weller, Jeroen van Veen
Doordrijver
6,0 1 1 (3) 1 1 2
2 14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij
Jan van Galen
8,0 (4) 2 1 2 2 1
3 137 Eric Verkaik, Nikita en Patrick Verkaik
Plasjager
16,0 (7) 3 4 3 3 3
4 128 Patrick van Raalte, Jamie van Dorst
Spotvogel
23,0 6 4 2 6 5 (ocs)
5 226 Richard Mulderij, Martijn Cornelissen
Fuut
32,0 2 6 (13) 11 6 7
6 123 Erik Payens, Daan Payens
Saint
32,0 (11) 7 5 5 10 5
7 181 Frank Steeneken, Ronald vd Poel
Geep
33,0 5 9 (10) 7 4 8
8 33 Frans Verkaik, Jitze Hazedonk
Antiek
35,0 9 (12) 7 8 7 4
9 138 Peter van Dorst, Erik Hulleman
Mustang
37,0 8 (10) 6 4 9 10
10 77 Denis van Vliet, Marcel Verlaan
Krek Wak Wou
40,0 3 5 8 10 (dnc) dnc
11 112 Olaf van Veen, Floris Licht
Tyche
48,0 (dnf) 13 12 9 8 6
12 126 Fred Schutten, Jos Voorbij
Sagitta
49,0 10 8 11 (12) 11 9
13 94 Derk Jan Konijnenberg, Jorik Konijnenberg
Witwiek
55,0 12 11 9 (13) 12 11
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.053
Copyright 1986 - 2009, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Klasse evenement Spiegelplas 14 en 15 september 2013
 Nr.Zeilnr Bootnaam     Stuurman              Bemanning                   W1  W2  W3  W4  W5  (na aftrek)
 1   119  Doordrijver   Tom Weller            Jeroen van Veen             (3)  2   2   1   1     6
 2   137   Plasjager    Eric Verkaik          Dennis van Vliet             1   1   4   3 (dnf)   9
 3   128   Spotvogel    Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst             2 (dnf) 3   2   2     9
 4   14   Jan van Galen Bart Versteeg         Hans Kok                     5 (dns) 6   4   3     18
 5   76    Lightning    Peter Jonker          Peter Verkerk                6   3  (8)  8   4     21
 6   126    Sagitta     Fred Schutten         Jos Voorbij                  4 (dns) 7   7   6     24
 7   94     Witwiek     Derk Jan Konijnenberg Louis Capelle                7 (dns) 5   5   7     24
 8   55    Brandaris    Arie van Vliet        Pieter en Ruth Schoonaard (dns) dnf  1   6   5     28
 9   112     Tyche      Jan Pieter Braam      Olaf van Veen             (dnf) dnf dnc dnc dnc    64


Klasse evenement Vinkeveen 5 en 6 oktober 2013
No. Z.nrBootnaam       Stuurman                Bemanning               W.1 W.2  Totaal
 1  119 Doordrijver    Tom Weller              Jeroen van Veen          1   1     2
 2  128 Spotvogel      Patrick van Raalte      Robin Labberton          3   2     5
 3  181 Geep           Frank Steeneken         Jetty Steeneken          4   3     7
 4  14  Jan van Galen  Bart Versteeg           Hans Kok                 2   6     8
 5  123 Saint          Eric Payens             Jos Voorbij              5   5    10
 6  55  Brandaris      Arie van Vliet          Pieter Schoonaard        9   4    13
 7  94  Witwiek        Derk Jan Konijnenberg   Tom Goetjes              6   7    13
 8  129 Brak           Pim van Dijk            Mark Gomes               7   8    15
 9  54  Esi-tesi       Piet van Dijk           Klara van Dijk           8   9    17