Uitslagen 2014
Gouwe Ouwe Rotterdam
Klasse evenement Vinkeveen
Klasse evenement Gouda
German open Steinhude
Engels kampioenschap Wells
Vrijbuiterweekend
EK 2014 Steinhude
Klasse evenement Kinselmeer
Nederlandse kampioenschappen Spiegelplas
Vinkeveen Snertevenement
Gouwe Ouwe Rotterdam 3-4 Mei 2014
 Plaats Zeilnr Stuurman, Bemanning                      Totaal  W1  W2   W3 
   1      119  Tom Weller, Jeroen van Veen                  9    1   1  dns
   2      174  Daan Versteeg, Philip Ruys                  11    2   2  dns
   3       13  Adrie Vosselman, Ron Goedhart               13    6   6    1
   4      128  Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst        14    3   4  dns
   5      135  Dennis van Vliet, Marcel Verlaan            15    5   3  dns
   6       14  Bart Versteeg, Hans Kok                     16    4   5  dns

Klasse evenement Vinkeveen 17-18 Mei 2014
Pos.      Nr. Boot                 Stuurman                    Bemanning                          R1       R2   Totaal
   1      174 Donderstien          Daan Versteeg               Erik Molenaar                       2        1        3
   2      135 Krek Wak Wou         Dennis van Vliet            Marcel Verlaan                      7        2        9
   3      112 Tyche                Olaf van Veen               Floris Licht                        3        6        9
   4        9 Mug                  Bart Kraan                  Frits de Jong                       4        5        9
   5       55 Brandaris            Arie van Vliet              Pieter Schoonaard                   8        3       11
   6       76 Lightning            Peter Jonker                Peter Verkerk                       1       11       12
   7      119 Doordrijver          Tom Weller                  Jeroen van Veen                    13        4       17
   8      229 Flittchen            Jan Willem van den Berkhof  Marie Therese Willekens            11        7       18
   9        8 Bries                Jan Pieter Braam            Philip Ruijs                        9        9       18
  10       94 Witwiek              Derk Jan Konijnenberg       Tom Goetjes                        12        8       20
  11      126 Sagitta              Fred Schutten               Jos Voorbij                         5       18       23
  12       19 Furie                Ron Groenhart               Tom Hageman                         6       17       23
  13      141 Albatros             Doke Schoonhoven            Huib Schoonhoven                   15       10       25
  14       41 Aloha                Cees van Dijk               Elly van Dijk                      10       15       25
  15      122 Very Old             Uwe Peters                  Gunter Daubenmerkl                 14       14       28
  16       54 Esi-Tesi             Piet van Dijk               Klara van Dijk                     16       13       29
  17      174 Jan van Galen        Bart Versteeg               Bram Compier                       18       12       30
  18       92 Brasem               Bob van den Hogen           Rob Weller                         17       16       33
  19      138 Mustang              Erik Hulleman               Peter van Dorst                   dns      dns       40
  20       13 Elleman              Adrie Vosselman             Roy Riethof                       dns      dns       40


Klasse evenement Gouda 31 Mei - 1 juni 2014
Pos. Nr. Boot          Stuurman              Bemanning        Totaal R1  R2 R3 R4 R5  R6
   1 119 Doordrijver   Tom Weller            Jeroen van Veen      7   2   1  1  4  2   1
   2 174 Donderstien   Daan Versteeg         Erik Molenaar       11   1   2  4  2  6   2
   3 135 Krek Wak Wou  Dennis van Vliet      Marcel Verlaan      14   4   4  2  3  1 ocs
   4  55 Brandaris     Arie van Vliet        Pieter Schoonaard   25   3   3  7  9  3 ocs
   5 128 Spotvogel     Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst    25   6 ocs  3  8  4   4
   6  76 Lightning     Peter Jonker          Peter Verkerk       29   8   6  6  1  8 ocs
   7 112 Tyche         Olaf van Veen         Floris Licht        31  10   7  9  5  5   5
   8  94 Witwiek       Derk Jan Konijnenberg Tom Goetjes         32   7   5  8  7  7   6
   9 126 Sagitta       Fred Schutten         Jos Voorbij         34   5  10 10  6 10   3
  10 160 Bliek         Flip Koome            Lotte Koome         44   9   8 11 11  9   7
  11  13 Elleman       Adrie Vosselman       Roy Riethof         46  11   9  5 10 11 dnf

German open Steinhude 14 - 15 juni 2014
Pl Segel   Steuermann            Vorschoter          1.WF 2.WF 3.WF 4.WF Punkte
1  NED-14  Daan Versteeg         Floris Licht           1   1   (2)   1   3,00
2  NED-128 Patrick van Raalte    Jaimie van Dorst       2   3    3  (14)  8,00
3  NED-13  Adri Vosselmann       Wim Borrias            5   6    1  (11) 12,00
4  NED-76  Peter Jonker          Peter Verkerk          3   2    7   (8) 12,00
5  GER-377 Klaus Eisenblätter    Sven-Ove Baumgärtner  (8)  5    5    4  14,00
6  NED-55  Arie van Vliet        Pieter Schoonaard      4  (9)   8    3  15,00
7  NED-160 Flip Koome            Lotte Koome          (11)  8    6    2  16,00
8  NED-119 André van Veen        Jeroen van Veen       (9)  4    9    5  18,00
9  NED-33  Frans Verkaik         Jitze Hazendonk        7   7    4  (13) 18,00
10 GER-258 Rüdiger Bussing       Axel Busch             6  12  (14)   9  27,00
11 NED-94  Derk Jan Konijnenberg Tom Goetjes          (14) 10   11    7  28,00
12 GER-122 Uwe Peters            Günter Daubenmerkl    10  14  (15)   6  30,00
13 NED-181 Frank Steeneken       Jetty Steeneken      (15) 11   10   12  33,00
14 GER-215 Norbert F. Steiner    Wolfgang Frank        12 (15)  13   10  35,00
15 NED-138 Henk van Dorst        Sander Mittelmeijer   13  13   12 (DNF) 38,00

Engels kampioenschap Wells 20 - 22 juni 2014
Pos. Nr.      Boot          Stuurman            Bemanning           R1 R2 R3 R4 R5 R6  Totaal na aftrek
   1  GBR125  Windspiel     Chris Gibbs         Tim Gibbs            1  2  1  1  1   1              5
   2   NED14  Donderstien   Daan Versteeg       Arnold Mulderij      3  1  2  3  2   4             11
   3    GBR2  Houri         Sam Neal            Cliff Nye            6  3  5  2  5   3             18
   4   GBR12  Rock a bye    James Caase         Jimmy Goodley        2  6  6  5  4   5             22
   5   NED77  Krek Wak Wou  Dennis van Vliet    Marcel Verlaan      10  5  3 12  3   2             23
   6  GBR135  Poelsnip      Martin Read         Will Gibbs           8  4  7  6 10   8             33
   7  GBR127  Skybird       Adam Anthony        Patrick Neal         4  9  9  8  7   7             35
   8  NED226  Fuut          Richard Mulderij    Alistair Ogle        7 12  8  7  6   9             37
   9   GBR16  Titania       Ben Cracknell       Sally Wynne         11  8 12  9  9   6             43
  10   GBR15  Flying Cloud  Chris Hardy         Keiron Scillitoe     5  7 10 16 11  11             44
  11  GBR134  Poesje        Brian Lambert       Tim Adams           19 19  4  4  8  10             45
  12    GBR2  Tela          Andrew Cracknell    Justine Sykes        9 13 11 10 15 dnf             58
  13  GBR129  Madrigal      Richard Cracknell   Martin Few          15 10 15 11 12  12             60
  14   GBR69  Adventurer    Robert Wynne        Libby Wynne         14 11 16 14 14  16             69
  15   GBR92  Garganey      Dick Pratt          Anne Rehill         16 14 13 15 13  15             70
  16  GBR118  Cymba         Simon Neale         Harvey Gunhouse     13 15 17 13 16  13             70
  17  GBR111  Southern CrossTim Ashby           Charlie Borthwick   12 16 14 17 17  14             73
  18   GBR79  Teriodin      Philip Jones        Mark Hasdell        17 17 18 18 18  17             87

Vrijbuiterweekend 5 - 6 juli 2014
No    Zeilno   Naam                    Punten     R1     R2     R3    R4
    1 119      Tom Weller                   6      1      1      1     3
    2 128      Patrick van Raalte           9      4      2      2     1
    3 76       Peter Jonker                10      2      3      3     2
    4 126      F. Schutten                 19      5      4      6     4
    5 77       Dennis van Vliet            25      3    dnf      4   ret
    6 94       Derk Jan Konijnenberg       27      6      5      7   dnf
    7 174      Bart Versteeg               32    dnc    dnc      5   dnf
    8 19       R. Groenhart                36    dnf    dnf    dnf   dnf

EK 2014 Steinhude 3 - 8 augustus 2014
   Platz Segel-Nr.Steuermann               Vorschoter                   1.WF    2.WF    3.WF    4.WF    5.WF    6.WF    Punkte
       1 NED-14   Daan Versteeg            Ton van Berkel                  2       1       1       1      -6       1       6
       2 NED-49   Joost vd Hondel          Mark vd Hondel                  6     -11       4       2       7       2      21
       3 GER-377  Klaus Eisenblätter       Sven-Ove Baumgartner            5   (BFD)       5      14       1       3      28
       4 GBR-125  Chris Gibbs              Tim Gibbs                       7       2       2      11     -20       8      30
       5 NED-8    Jan Pieter Braam         Martijn Cornelissen             3       9       9       3     -12       6      30
       6 NED-9    Bart Kraan               Frits de Jong                   4      13       7     -16       4       4      32
       7 NED-128  Patrick van Raalte       Jaimie van Dorst               19       3       3       6      10    (DNC)     41
       8 GBR-12   James Case               Will Gibbs                     10       4      12     -15       2      15      43
       9 GER-122  Uwe Peters               Günter Daubenmerkl              9    (BFD)     15      20       3       7      54
      10 GER-258  Rüdiger Bussing          Axel Busch                      8      17    (RET)      8      11      10      54
      11 NED-76   Peter Jonker             Peter Verkerk                  17       6     -22       7       9      20      59
      12 NED-138  Peter van Dorst          Pim van Dijk                   18       8      11     -32      13      19      69
      13 NED-126  Fred Schutten            Jos Voorbij                    11      21       6     -30      25      11      74
      14 GBR-3    Sam Neal                 Cliff Nye                      24      32       8    (BFD)      8       5      77
      15 NED-94   Derk Jan Konijnenberg    Jorik Konijnenberg            -22      19      13      18      14      13      77
      16 NED-55   Arie van Vliet           Pieter Schoonaard              21    (BFD)     26       4      15      12      78
      17 NED-119  André van Veen           Jeroen van Veen             (DNC)       5      16       9     DNC       9      81
      18 GER-369  Sascha Paruschke         Tobias Ross                   -33      10      25       5      30      16      86
      19 NED-226  Richard Mulderij         Alastair Ogle                  28       7      10      24      21     -33      90
      20 NED-160  Flip Koome               Lotte Koome                    14      29     -34      10      22      22      97
      21 NED-3    Jan Woertman             Gerdjan Hendriks               16      14     -30      23      17      28      98
      22 GBR-134  Brian Lambert            Tim Adams                     -36      20      14      19      33      14     100
      23 NED-229  Bert vd Berkhof          Jan Willem vd Berkhof          25      18     -35      29      16      17     105
      24 NED-219  Charles Mittelmeijer     Marie Therese Willekens        15      26     -28      21      18      26     106
      25 GBR-15   Chris Hardy              Kieron Scillitoe               26      22     -33      25       5      30     108
      26 GBR-135  Martin Read              Oliver Read                    23      25      31      12    (DNC)     18     109
      27 NED-174  Bart Versteeg            Hans Kok                       12      15      32      13    (DNC)    DNC     114
      28 GBR-127  Adam Anthony             Patrick Neal                   20      16      23      35    (BFD)     27     121
      29 NED-41   Cees van Dijk            Elly van Dijk                 -39      31      18      22      27      23     121
      30 NED-87   Henk van Dorst           Sander Mittelmeijer            30      24      19      17      32    (DNC)    122
      31 NED-123  Eric Payens              Daan Payens                    13    (BFD)     21      26     DNC      21     123
      32 GBR-129  Richard Cracknell        David Blakesley                27     -36      20      33      19      24     123
      33 GBR-69   Robert Wynne             Rosie Wynne                    32      12      24      31      26     -36     125
      34 NED-54   Piet van Dijk            Klara van Dijk                -31      27      27      28      23      31     136
      35 GER-215  Norbert Steiner          Wolfgang Frank                -37      33      17      27      31      32     140
      36 GBR-2    Andrew Cracknell         Justine Sykes                  35      28      29     -38      28      25     145
      37 GER-169  Klaus Kulle              Karen Kulle                    34      23     -39      39      34      29     159
      38 GBR-124  Andrew Graham            Helen Graham                   29      34      36     -37      29      34     162
      39 GBR-16   Ben Cracknell            Sally Wynne                   -38      35      38      36      24      35     168
      40 NED-119  Thomas Weller            Jeroen van Veen                 1    (DNC)    DNC     DNC     DNC     DNC     169
      41 NED-92   Bob vd Hoogen            Rob Weller                     40      30      37      34    (DNC)     37     178


Klasse evenement Kinselmeer 23-24 Augustus 2014
Uitslag Sharpie

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 128 Patrick van Raalte, Martijn Cornelissen
Spotvogel
5,0 1 (2) 1 1 1 1
2 119 André van Veen, Jeroen van Veen
Doordrijver
11,0 4 1 2 2 2 (8)
3 33 Frans Verkaik, Frank Steeneken
Antiek
18,0 3 4 3 5 (7) 3
4 13 Adri Vosselman, Wim Borrias
Geheid Goed
22,0 5 5 4 (7) 4 4
5 138 Erik Hulleman, Peter van Dorst
Mustang
24,0 8 6 5 (9) 3 2
6 112 Olaf van Veen, Floris Licht 24,0 (9) 3 6 4 6 5
7 160 Flip Koome, Lotte Koome
Bliek
28,0 7 (8) 7 3 5 6
8 126 Fred Schutten, Jos Voorbij
Sagitta
35,0 2 (9) 9 6 9 9
9 94 Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes
Witwiek
36,0 6 7 (8) 8 8 7
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.053
Copyright 1986 - 2009, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

NK Spiegelplas 12 - 14 sept 2014
      No Zeilno   Naam                                           Punten      R1      R2      R3      R4      R5      R6      R7
       1 NED 14   Daan Versteeg  , Arnold Mulderij                    7       1       1      -6       2       1       1       1
       2 NED 128  Patrick Van Raalte  , Jaimie Van Dorst             19       4       2       3       3       2     -15       5
       3 NED 8    Jan Pieter Braam  , Martijn Cornelissen            23       9       3       1       1       6     -11       3
       4 NED 9    Bart Kraan  , Frits de Jong                        24       2       6       5       5       4       2     -16
       5 NED 15   Job Volwater  , Ton Van Berkel                     29       6       5     -11       8       3       3       4
       6 NED 55   Arie Van Vliet  , Pieter Schoonaard                39       7       7       4       6     -14       9       6
       7 NED 77   Dennis Van Vliet  , Marcel Verlaan                 43       3       4      10     -13       7       8      11
       8 NED 49   Joost Van Den Hondel  , Mark Van Den Hondel        46     -12      10       7      11      12       4       2
       9 NED 13   Adri Vosselman  , Gerard Post                      47      10       9     -13       4       5       7      12
      10 NED 119  André Van Veen  , Jeroen Van Veen                  58       5      12     -14      12       9      12       8
      11 NED 181  Frank Steeneken  , Jetty Steeneken                 64      14      14       8       7     -20       6      15
      12 NED 174  Bart Versteeg  , Hans Kok                          66      16      13       2      10       8      17     -19
      13 NED 33   Frans Verkaik  , Jitze Hazedonk                    66       8       8      16      16      11     -20       7
      14 NED 76   Peter Jonker  , Peter Verkerk                      66      13     -17      12       9      13      10       9
      15 NED 160  Flip Koome  , Lotte Koome                          69      11      11       9      15      10      13     -20
      16 GER 122  Uwe Peters  , Günter Daubenmerkl                   95      17      15      18      18     -19      14      13
      17 NED 141  Huib Schoonhoven, Karin/Doke Schoonhoven           96     -21      16      20      21      17       5      17
      18 NED 94   Derk Jan Konijnenberg  , Tom Goetjes               98      18     -19      17      14      15      16      18
      19 NED 54   Piet Van Dijk  , Jan Ruizendaal                   104      15      20      15      17      16     -21      21
      20 NED 123  Eric Payens  , Daan Payens - Carel Trilsbeek      107      20     -21      21      20      18      18      10
      21 NED 126  Fred Schutten  , Jos Voorbij                      108      19      18      19      19     -21      19      14
      22 NED 41   Cees Van Dijk  , Elly Van Dijk                    138    (dns)    dns     dns     dns     dns     dns     dns


Snert Vinkeveen 3 - 4 okt 2014
 Pos. Nr. Boot           Stuurman             Bemanning                       R1    R2    R3    R4    R5    R6   Totaal
   1   14 Donderstien    Daan Versteeg        Erik Molenaar                    1     1     1     1     1     2        5
   2   15 All Weather    Job Volwater         Ton van Berkel                   2     2     8     3     5     1       13
   3  128 Spotvogel      Patrick van Raalte   Ron Groenhart/Henk Groeneveld    5     8     2     2     2     7       18
   4  119 Doordrijver    Tom Weller           Jeroen van Veen                  3     3     9     8     3     3       20
   5   55 Brandaris      Arie van Vliet       Pieter Schoonaard                4     4     3     4     7    10       22
   6  112 Tyche          Olaf van Veen        Floris Licht                     6     7    12    13     4     4       33
   7  174 Jan van Galen  Bart Versteeg        Hans Kok                         7     6    11     5     8    11       37
   8   76 Lightning      Peter Jonker         Peter Verkerk                   12     5     5    11     9     8       38
   9  160 Bliek          Flip Koome           Lotte Koome                     13    13     4     6    12     6       41
  10  135 KrekWakWou     Dennis van Vliet     Marcel Verlaan                  11    12     7    10    10     5       43
  11   33 Antiek         Frans Verkaik        Jitze Hazedonk                   8    10    10     7    13     9       44
  12  123 Saint          Eric Payens          Jos Voorbij                     10    11     6     9    11    12       47
  13  181 Geep           Frank Steeneken      Tessa Steeneken                  9     9    13    12     6    13       49