Uitslagen 2016
Klasse evenement Nieuwkoop
Gouwe Ouwe Rotterdam
Klasse evenement Vinkeveen
German Open Steinhude
Jubileum evenement Kinselmeer
Klasse evenement Reeuwijk
EK Portugal (Ovar)
NK Alkmaardermeer
Klasse evenement Spiegelplas
Klasse evenement Snertweekend
Klasse evenement Nieuwkoop 23-24 April 2016
Uitslag Sharpie

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 119 Tom Weller, Jeroen van Veen
Doordrijver
5,0 2 1 2 (3)
2 128 Patrick van Raalte, Jamie van Dorst
Spotvogel
6,0 (3) 2 3 1
3 14 Daan Versteeg, Arnold Mulderij
Jan van Galen
7,0 1 (5) 1 5
4 132 Liza Kraan, B. Kraan
Rhinghorn
13,0 5 (6) 6 2
5 8 Jan Pieter Braam, Jeroen Kool
Bries
13,0 6 3 4 (dns)
6 135 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan
Krek Wak Wou
13,0 4 (7) 5 4
7 76 Peter Jonker, Peter Verkerk
Lightning
17,0 (8) 4 7 6
8 55 Arie Van Vliet, Pieter Schoonard
Brandaris
30,0 7 10 (dnf) dns
9 174 Bart Versteeg, Jos Voorbij
Donderstien
30,0 9 8 (dns) dns
10 94 Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes
Witwiek
30,0 11 11 8 (dns)
11 123 Eric Payens, Daan Payens
Saint
32,0 10 9 (dnf) dns
12 160 Flip Koome, Lotte Koome
Bliek
39,0 (dns) dns dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.097
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Gouwe Ouwe 7-8 Mei 2016
No  Zeilno  Naam                                      Punten  1       2       3       4
 1     14   Daan Versteeg, Erik Molenaar              9       5       2       1       1
 2    119   Tom Weller, Jeroen van Veen               11      2       1       2      dns
 3     76   Peter Jonker, Peter Verkerk               12      1       5       3       3
 4     15   Piet Kraan, Ton van Berkel                14      3       3       4       4
 5    135   Dennis van Vliet, Marcel Verlaan          15      4       4       5       2

Klasse evenement Vinkeveen 28-29 Mei 2016
P   Nr.     Stuurman               Bemanning            Punten     1     2     3     4     5     6
  1 Ned 14  Daan Versteeg          Erik Molenaar           7,0     1     1     2     2     1     7
  2 Ned 8   Jan Pieter Braam       Jeroen Kool            15,0   dnf    10     1     1     2     1
  3 Ned 76  Peter Jonker           Peter Verkerk          21,0     4     2     6     4     5     8
  4 Ned 128 Patrick van Raalte     Jaimie van Dorst       26,0     8     4    11     3     7     4
  5 Ned 132 Liza Kraan             Bart Kraan             29,0    13    14     5     6     3     2
  6 Ned 15  Piet Kraan             Ton van Berkel         30,0     7     3     9     8    10     3
  7 Ned 135 Dennis van Vliet       Jeroen Liesveld        31,0     3     5     8    15     9     6
  8 Ned 55  Arie van Vliet         Pieter Schoonaard      34,0    15     8     4     7     4    11
  9 Ned 112 Olaf van Veen          Floris Licht           39,0    11     6    16     5    12     5
 10 Ned 94  Derk Kan Konijnenberg  Jos Voorbij            44,0     2    11    10     9    14    12
 11 Ned 13  Adri Vosselman         Wim Borrias            44,0    10    12     3   dnf     6    13
 12 Ned 181 Frank Steeneken        Jetty Steeneken        45,0     9     9     7    10    11    10
 13 Ned 160 Flip Koome             Lotte Koome            55,0    14     7    15    12    13     9
 14 Ned 54  Piet van Dijk          Klara van Dijk         57,0    12    15    12    11     8    14
 15 Ger 122 Uwe Peters             Gunter Daubenmerkel    64,0     6    16    13    14    16    15
 16 Ned 129 Doke Schoonhoven       Emma Schoonhoven       74,0    16    17    14    13    15    16
 17 Ned 123 Eric Payens            Daan Payens            75,0     5    13   dns   dns   dns   dns
 18 Ned 33  Frans Verkaik          Jitze Hazendonk        95,0   dnf   dnf   dnf   dnf   dnf   dnf

German Open Steinhude 11-12 Juni 2016
Platz Segel-Nr. Steuermann Vorschoter           1WF 2WF 3WF Punkte
1 NED-119  André van Veen Jeroen van Veen         1   2   1   4,00
2 NED-14   Daan Versteeg Floris de Schicht Licht  4   5   2  11,00
3 NED-8    Jan Pieter Braam Jeroen Lieseveld     10   1   3  14,00
4 NED-123  Eric Payens Daan Payens                9   3   5  17,00
5 NED-160  Flip Koome Lotte Koome                 5   4  10  19,00
6 NED-181  Frank Steeneken Jos Voorbij            2   7  11  20,00
7 NED-76   Peter Jonker Peter Verkerk             7   9   4  20,00
8 NED-128  Patrick van Raalte Jaimie van Dorst   11   6   6  23,00
9 NED-13   Adri Vosselmann Wim Borrias            8   8   7  23,00
10 NED-55  Arie van Vliet Pieter Schoonaard       6  11   8  25,00
11 GER-258 Rüdiger Bussing Axel Busch             3  12  12  27,00
12 GER-215 Norbert F. Steiner Wolfgang Frank     12  10   9  31,00
13 GER-122 Günter Daubenmerkl Birgit Plate       13  14  13  40,00
14 NED-94  Derk Jan Konijnenberg Jan van Duuren  14  13  14  41,00
15 GER-111 Florian Bechly Wieland Walz           15  15 DNC  46,00

Jubileum evenement Kinselmeer 25-26 Juni 2016
Uitslag Sharpie

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 128 Patrick van Raalte, Arnold Mulderij
Spotvogel
8,0 2 (4) 1 1 4
2 NED 8 Jan Pieter Braam, Martijn Verwoerd
Bries
10,0 5 (dnf) 2 2 1
3 NED 119 Tom Weller, Jeroen van Veen
Doordrijver
10,0 3 1 3 (5) 3
4 NED 14 Daan Versteeg, Erik Molenaar
Jan Van Galen
12,0 4 2 (7) 4 2
5 NED 132 Frits de Jong, Bart Kraan
Rhinghorn
20,0 (7) 5 4 6 5
6 NED 76 Peter Jonker, Peter Verkerk
Lightning
24,0 6 3 (17) 7 8
7 NED 9 Aad Kool, René van Rijn
Mug
33,0 1 13 10 9 (14)
8 NED 55 Arie van Vliet, Pieter Schoonaard
Brandaris
33,0 11 (18) 5 10 7
9 NED 33 Frans Verkaik, Jitze Hazedonk
Antiek
34,0 (15) 11 9 8 6
10 NED 94 Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes
Witwiek
38,0 9 9 11 (13) 9
11 NED 15 Job Volwater, Ton van Berkel
All Weather
43,0 (dnc) dnc 6 3 11
12 NED 123 Eric Payens, Daan Payens
Saint
43,0 (14) 6 13 12 12
13 NED 160 Flip Koome, Lotte Koome
Bliek
46,0 10 12 (dnf) 11 13
14 NED 174 Bart Versteeg, Jan Willem van de Berkhof
Donderstien
53,0 8 10 12 (dnf) dns
15 GER 215 Norbert F. Steiner, Wolfgang Frank
Nowo
54,0 (18) 8 15 16 15
16 NED 54 Piet van Dijk, Klara van Dijk
Esi Tesi
56,0 (17) 15 16 15 10
17 NED 13 Adri Vosselman, Willem Borrias
Geheid Goed
57,0 12 14 8 (dnf) dns
18 GER 122 Uwe Peters, Günter Daubenmerkl
Very Old
65,0 (19) 17 18 14 16
19 NED 129 Doke Schoonhoven, Emma Schoonhoven
Brak
66,0 13 7 (dns) dns dns
20 NED 41 Cees van Dijk, Elly van Dijk
Aloha
69,0 16 16 14 (dns) dns
21 NED 92 Bob van den Hoogen, Rob Weller
Brasem
85,0 20 19 (dns) dns dns
22 NED 135 Dennis van Vliet, Marcel Verlaan
Krek Wak Wou
92,0 (dns) dns dns dns dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

Klasse evenement Reeuwijk 9-10 Juli 2016
Uitslag Sharpie

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 119 Tom Weller, Jeroen van Veen 16,0 5 5 1 1 (6) 2 1 1
2 132 Bart Kraan, Frits deJong 21,0 1 1 4 5 5 (6) 2 3
3 76 Peter Jonker, Peter Verkerk 25,0 (9) 4 3 6 1 4 3 4
4 128 Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst 37,0 4 7 5 4 (8) 8 7 2
5 174 Bart Versteeg, Jos Voorbij 39,0 7 6 6 (8) 2 7 6 5
6 123 Eric Payens, Daan Payens 42,0 2 (9) 8 7 3 5 9 8
7 15 Daan Versteeg, Ton van Berkel 43,0 3 3 2 2 (dns) dns dns dns
8 55 Arie van Vliet, Birgit Plate 44,0 6 2 (10) 9 7 9 5 6
9 94 Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes 45,0 8 (10) 9 10 4 3 4 7
10 13 Adri Vosselman, Willem Borrias 48,0 10 8 7 3 (ret) 1 8 dns
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.097
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


EK Portugal 31 Juli-6 Augustus 2016
# Sail Helsman Crew R.1 R.2 R.3 R.4 R.5 R.6 R.7 R.8 R.9 R.10 Net Total
1 NED 008 Jan Pieter Braam Martijn Verwoerd 2.0 4.0 1.0 1.0 1.0 4.0 1.0 1.0 4.0 (41.0) 60.0 19.0
2 NED 128 Patrick Van Raalte Jaimie van Dorst 3.0 3.0 6.0 (41.0 UFD) 3.0 3.0 2.0 5.0 1.0 2.0 69.0 28.0
3 NED 015 Daan Versteeg Ton van Berkel 6.0 5.0 2.0 (41.0 UFD) 5.0 1.0 7.0 2.0 2.0 1.0 72.0 31.0
4 NED 119 Tom Wller Jeroen van Veen (8.0) 7.0 4.0 3.0 7.0 7.0 8.0 4.0 6.0 (41.0 DNC) 95.0 54.0
5 GBR 125 Chris Gibbs Will Gibbs 1.0 1.0 3.0 (41.0 DNC) 2.0 5.0 4.0 6.0 3.0 41 DNC 107.0 66.0
6 NED 135 Dennis van Vliet Bob Vlek 11.0 9.0 7.0 2.0 9.0 8.0 6.0 10.0 (18.0) 4.0 84.0 66.0
7 GBR 003 Roddy Bridge Cliff Nye 13.0 11.0 (41.0 DNF) 4.0 4.0 10.0 10.0 9.0 14.0 5.0 121.0 80.0
8 NED 076 Peter Jonker Peter Verkerk (41.0 UFD) 10.0 8.0 7.0 12.0 6.0 5.0 17.0 8.0 7.0 121.0 80.0
9 NED 181 Frank Steeneken Jitze Hazendonk 10.0 19.0 9.0 5.0 8.0 9.0 9.0 29.0 9.0 (41.0 DNC) 148.0 107.0
10 NED 049 Joost van den Hondel Mark van den Hondel 9.0 8.0 5.0 6.0 11.0 (41.0 DNF) 13.0 27.0 25.0 8.0 153.0 112.0
11 GER 377 Klaus Eisenblaetter Sven Ove Baumgartner 4.0 2.0 (41.0 UFD) 41.0 DNF 6.0 2.0 3.0 3.0 13.0 41.0 DNC 156.0 115.0
12 POR 051 Nelson Machado José Gomes 12.0 12.0 (17.0) 9.0 16.0 12.0 12.0 (26.0) 23.0 3.0 142.0 116.0
13 POR 027 Mário Coutinho Diogo Lopes 20.0 14.0 (21.0) 10.0 18.0 13.0 17.0 8.0 7.0 10.0 138.0 117.0
14 POR 057 António Pereira Vasco Labrincha 22.0 (26.0) 15.0 12.0 17.0 21.0 16.0 13.0 12.0 11.0 165.0 139.0
15 ESP 1 Charles Mittelmeijer Sander Mittelmeijer 14.0 23.0 (41.0 UFD) 41.0 DNF 13.0 14.0 11.0 15.0 11.0 9.0 192.0 151.0
16 GBR 31 Henry Birkit James Nye 25.0 21.0 10.0 8.0 19.0 18.0 19.0 (34.0) 28.0 6.0 188.0 154.0
17 NED 055 Arie van Vliet Pieter Schoonaard 5.0 6.0 (41.0 UFD) 41.0 DNF 15.0 11.0 15.0 7.0 15.0 41.0 DNC 197.0 156.0
18 NED 141 Huib Schoonhoven Karen Kuiper 18.0 20.0 18.0 14.0 24.0 24.0 22.0 11.0 10.0 41.0 DNC 202.0 161.0
19 POR 044 Bernardo Cálão António Oliveira (41.0 DNF) 41.0 DNF 11.0 11.0 10.0 15.0 24.0 16.0 19.0 41.0 DNS 229.0 188.0
20 GBR 070 William Fillingham André Ventura 23.0 27.0 23.0 13.0 25.0 22.0 21.0 (31.0) 22.0 12.0 219.0 188.0
21 GBR 135 Martin Read I. Gibbs/ O. Read (41.0 UFD) 18.0 14.0 41.0 DNF 20.0 16.0 14.0 24.0 21.0 41.0 DNC 250.0 209.0
22 POR 043 Francisco Fernandinho Jorge Andrade 16.0 29.0 (41.0 UFD) 15.0 26.0 25.0 23.0 36.0 29.0 13.0 253.0 212.0
23 NED 129 Doke Schoonhoven Emma Schoonhoven 24.0 33.0 24.0 (41.0 UFD) 14.0 17.0 18.0 21.0 24.0 41.0 DNC 257.0 216.0
24 POR 050 João Ribeiro Salustiano Ribeiro 15.0 13.0 19.0 (41.0 DNF) 21.0 19.0 41.0 DNF 23.0 27.0 41.0 DNC 260.0 219.0
25 NED 094 Derk Jan Konijnenberg Jorik Konijnenberg 17.0 24.0 16.0 41.0 DNF 23.0 20.0 20.0 28.0 31.0 41.0 DNC 261.0 220.0
26 POR 046 João Branco Paulo Silva 7.0 16.0 13.0 (41.0 DNS) 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 18.0 5.0 41.0 DNC 264.0 223.0
27 GER 122 Uwe Peters Gunter Daubenmerkl 19.0 31.0 25.0 (41.0 DNF) 27.0 23.0 41.0 UFD 22.0 35.0 41.0 DNC 305.0 264.0
28 NED 054 Piet van Dijk Klara van Dijk 28.0 22.0 20.0 (41.0 DNF) 22.0 41.0 DNS 41.0 DNC 25.0 30.0 41.0 DNC 311.0 270.0
29 POR 15 Paulo Matos Mário Oliveira 29.0 32.0 26.0 16.0 (41.0 DNC) 41.0 DNC 41.0 DNC 30.0 33.0 41.0 DNC 330.0 289.0
30 NED 138 Henk van Dorst Bas van Raalte (41.0 UFD) 15.0 12.0 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 19.0 41.0 DNF 41.0 DNC 333.0 292.0
31 NED 174 Bart Versteeg Jan Ruizendaal (41.0 UFD) 17.0 41.0 DNF 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 12.0 17.0 41.0 DNC 333.0 292.0
32 POR 25 Rafael Lopes João Cavaz 21.0 28.0 22.0 (41.0 DNF) 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 37.0 32.0 41.0 DNC 345.0 304.0
33 NED 041 Cees van Dijk Elly van Dijk 27.0 34.0 (41.0 DNF) 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 14.0 26.0 41.0 DNC 347.0 306.0
34 POR 053 José Monteiro Nuno Monteiro 30.0 25.0 (41.0 UFD) 41.0 DNF 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 33.0 20.0 41.0 DNC 354.0 313.0
35 POR 052 Pedro André Lopes Pedro Lopes (41.0 DNC) 41.0 DNC 41.0 UDF 41.0 DNF 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 20.0 16.0 41.0 DNC 364.0 323.0
36 NED 229 Jan Berkhof Marie Willekens 26.0 30.0 (41.0 DNF) 41.0 DNC 41.0 DNF 41.0 DNC 41.0 DNC 32.0 36.0 41.0 DNC 370.0 329.0
37 POR 028 Ramiro Terrível Nadine Van Acker 32.0 36.0 (41.0 DNC) 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 35.0 34.0 41.0 DNC 383.0 342.0
38 POR 022 Manuel Lopes João Rodrigues 31.0 35.0 (41.0 DNF) 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 394.0 353.0
39 NED 108 John van Zelst Birgit (41.0 DNC) 41.0 DNC 41.0 DNF 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 41.0 DNC 410.0 369.0
39 POR 056 Francisco Cálão Paulo Silva 41.0 RET 41.0 RET 41.0 RET 41.0 RET 41.0 RET 41.0 RET 41.0 RET 41.0 RET 41.0 RET 41.0 RET 410.0 369.0

NK Alkmaardermeer 2-4 September 2016

Uitslag Sharpie

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

1

135

Dennis van Vliet, Jeroen Liesveld, W.V. Vinkeveen-Abcoude Krek-Wak-Wou

10,0

1

3

(13 )

1

5

2

15

Daan Versteeg, Arnold Mulderij, W.V. Vinkeveen-Abcoude All weather

10,0

3

1

(6 )

2

4

3

119

Tom Weller, Jeroen van Veen, W.V. de Doordrijvers Doordrijver

12,0

(6 )

5

1

4

2

4

8

Jan Pieter Braam, Jeroen Kool, W.V. Vinkeveen-Abcoude Bries

12,0

4

(dnf )

4

3

1

5

128

Patrick van Raalte, Jaimie van Dorst, W.V. de Doordrijvers Spotvogel

14,0

2

2

7

(11 )

3

6

132

Bart Kraan, Frits de Jong, W.V. Braassemermeer Hringhorn

26,0

8

6

(12 )

6

6

7

174

Bart Versteeg, Jan Willem van den Berkhof, W.V. Vinkeveen-Abcoude Donderstien

30,0

9

(ret )

3

9

9

8

138

Erik Hulleman, Peter van Dorst, W.V. de Eendracht Mustang

31,0

7

8

5

(18 )

11

9

181

Frank Steeneken, Jos Voorbij, W.V. Vinkeveen-Abcoude Geep

38,0

5

(dnf )

2

17

14

10

127

Adam Anthony, Patrick Neal, Brancaster Staithe Sailing Clu Skybird

38,0

13

4

8

13

(17)

11

9

René van Rijn, Aat Kool, W.V. Braassemermeer Mug

38,0

16

10

(22 )

5

7

12

55

Arie van Vliet, Pieter Schoonaard, W.V. Vinkeveen-Abcoude Brandaris

43,0

12

7

(14 )

12

12

13

160

Flip Koome, Lotte Koome, W.V. de Doordrijvers Bliek

48,0

15

9

17

7

(18)

14

13

Adri Vosselman, Wim Borias, W.V. Flevo Geheid Goed

49,0

10

(dnf )

16

10

13

15

33

Frans Verkaik, Jitze Hazendonk, W.V. Vinkeveen-Abcoude Antiek

50,0

11

(dnf )

15

16

8

16

76

Peter Jonker, Peter Verkerk, Zeil- en Watersportvereniging Lightning

52,0

18

(dnf )

9

15

10

17

134

Will Adams, Tim Adams, Brancaster Staithe Sailing Club Poesje

57,0

14

(dnf )

19

8

16

18

141

Huib Schoonhoven, Karen Kuiper, W.V. Vinkeveen-Abcoude Albatros

61,0

19

11

10

(22 )

21

19

94

Derk Jan Konijnenberg, Tom Goetjes, W.V. Veluwemeer Witwiek

65,0

(dnc)

dnc

11

14

15

20

80

Antonió Pereira, Vasco Labrincha, Sharpie Club (Portugal) Mariandel

71,0

17

13

(21 )

21

20

21

123

Eric Payens, Daan Payens, W.V. Vinkeveen-Abcoude Saint

73,0

(22 )

12

20

19

22

22

54

Piet van Dijk, Klara van Dijk, W.V. Vinkeveen-Abcoude Esi-Tesi

84,0

20

(dnc )

18

23

23

23

129

Doke Schoonhoven, Emma Schoonhoven, W.V. Vinkeveen-Abcoude Brak

85,0

21

(dnf)

dnf

20

19

24

122

Uwe Peters, Günter Daubenmerkl, TSV Schilksee Very Old

100,0

(dnc)

dnc

dnc

dnc

dnc


Klasse evenement Spiegelplas 17-88 September 2016
Positie  Zeilnr.  Boot         Stuurman              Bemanning                            1       2       3       4       5       6 Totaal
1        8        Bries        Jan-Pieter Braam      Jeroen Liesveld                      3       1       1       1       1       1       5
2        174      Donderstien  Bart Versteeg         Hans Kok                             1       2       2       5       7       4      16
3        119      Doordrijver  Tom Weller            Jeroen van Veen                      4       4       4       2       2       6      16
4        76       Lightning    Peter Jonker          Peter Verkerk                        1       9       5       3       4       6      19
5        135      Krek Wak Wou Dennis van Vliet      Daan Versteeg                        7       5    ocs        4       3       3      22
6        55       Brandaris    Arie van Vliet        Pieter Schoonaard                    6      11       6       7       6       2      27
7        123      Saint        Eric Payens           Daan Payens                          5       6       3       6       8       9      28
8        112      Tyche        Olaf van Veen         Floris Licht                         8      10      10       8       5       7      38
9        94       Witwiek      Derk-Jan Konijnenberg Jorik Konijnenberg/Chris vd Doel    11       8       9       9       9       8      43
10       128      Spotvogel    Patrick van Raalte    Arnold Mulderij                     10       2       7     dns     dns     dns      45
11       181      Geep         Frank Steeneken       Frans Verkaik                        9       7       8     dns     dns     dns      50

Klasse evenement snertweekend 8-9 Oktober 2016
Positie  Zeilnr.  Boot          Stuurman              Bemanning                            1       2       3       4 Totaal
1        76       Lightning     Peter Jonker          Peter Verkerk                        4       1       4       4      13
2        8        Bries         Jan-Pieter Braam      Martijn Verwoerd                     2       4       6       2      14
3        128      Spotvogel     Patrick van Raalte    Jorik Konijnenberg/Jeroen Kool       1      10       1       7      19
4        174      Donderstien   Bart Versteeg         Hans Kok                             3       6       3      12      24
5        181      Geep          Frank Steeneken       Cees van Dijk                       10       5       7       3      25
6        14       Jan van Galen Daan Versteeg         Erik Molenaar                       13       7       2       5      27
7        55       Brandaris     Arie van Vliet        Arie van Wijhe                       7       3      11      11      32
8        94       Witwiek       Derk-Jan Konijnenberg Tom Goetjes                         11       8       5      10      34
9        123      Saint         Eric Payens           Boudewijn Payens                    12       2      14       8      36
10       119      Doordrijver   Andre van Veen        Jeroen van Veen                      9      12       9       6      36
11       160      Bliek         Flip Koome            Lotte Koome                         14      13      12       1      40
12       15       All Weather   Piet Kraan            Ton van Berkel                       8       9      10      13      40
13       129      Brak          Doke Schoonhoven      Nina Sandfort                       15      11       8       9      43
14       54       Esi Tesi      Piet van Dijk         Klara van Dijk                       5      14      13     dns      49
15       132      Hringhorn     Bart Kraan            Aad Kool                             6     dns     dns     dns      57
16       112      Tyche         Olaf van Veen         Floris Licht                       dns     dns     dns     dns      68