Uitslagen 2017
Klasse evenement Nieuwkoop
Gouwe Ouwe Rotterdam
Gouwe Ouwe Rotterdam
German Open Steinhude
Klasse evenement Nieuwkoop 29-30 April 2017
Pl     Zeil     Stuurman              Bemanning         Boot           Punten       R1       R2       R3
     1 NED 128  Patrick Van Raalte †  Jeroen Kool †     Spotvogel †         7        4        1        2
     2 NED 9    Bart/lliza Kraan †    Liza/bart Kraan † Mug †              10        2        4        4
     3 NED 118  Peter Jonker †        Peter Verkerk †   Zwaardvis †        11        6        2        3
     4 NED 14   Daan Versteeg †       Marcel Verlaan †  Jan Van Galen      14        1       12        1
     5 NED 55   Arie Van Vliet †      Pieter Schoonaard Brandaris †        15        3        3        9
     6 NED 181  Frank Steeneken †     Jitze Hazendonk   Geep †             18        5        5        8
     7 NED 112  Olaf Van Veen †       Floris Licht †    Tyche †            22        9        7        6
     8 NED 94   Derk Jan Konijnenberg Louis Capelle †   Witwiek †          25       11        9        5
     9 NED 160  Flip Koome †          Lotte Koome †     Bliek †            26        7        6      DNF
    10 NED 123  Eric Payens †         Daan Payens †     Saint †            27       10       10        7
    11 NED 174  Bart Versteeg †       Hans Kok †        Donderstien        29        8        8      DNF
    12 NED 80   Aat Kool †            Joost De Rooy †   Mariandel          37      DNF       11      DNF


Gouwe Ouwe Rotterdam 6-7 Mei 2017
No Zeil  Naam                Punten  R1  R2  R3  R4
1   119  Tom Weller             7,0   3   1   1   2
2    14  Daan versteeg          8,0   1   3   3   1
3   118  peter Jonker          11,0   2   4   2   3
4   135  Dennis van Vliet      14,0   4   2   4   4
5    94  Derk Jan Konijnenberg 20,0   5   5   5   5
6    80  Aat Kool              27,0 dns ret dns   6

NK Vinkeveen 26-28 Mei 2017

German Open Steinhude 10-11 Juni 2017
 Platz   Segel-Nr.Steuermann          Vorschoter           1.WF    2.WF    3.WF    4.WF    5.WF   Punkte
   1     NED-119  Thomas Weller         Jeroen van Veen       3       1       2       1       -9          7
   2     NED-14   Daan Versteeg         Floris Licht          1       2       1       3      -10          7
   3     NED-181  Frank Steeneken       Jitze Hazendonk       2       3       5       2       -7         12
   4     NED-123  Eric Payens           Daan Payens           4       7       3      -13      1          15
   5     NED-118  Peter Jonker          Peter Verkerk        -5       5       4       4       5          18
   6     NED-13   Adri Vosselmann       Wim Borrias          -7       4       7       5       3          19
   7     GER-122  Uwe Peters            GŁnter Daubenmerkl    9      -13      8       6       2          25
   8     GER-258  Ralf Bussing          Janna Bussing         6       8       9      -10      4          27
   9     NED-55   Arie van Vliet        Pieter Schoonaard     8       6       6      -12      8          28
   10    NED-94   Derk Jan Konijnenberg Jan van Duuren        11     -12      10      7       6          34
   11    GER-369  Sascha Paruschke      Tobias Ross           10      9      -12      11      11         41
   12    NED-138  Peter van Dorst       Jaimie van Dorst      12      11     -13      8       12         43
   13    GER-215  Norbert F. Steiner    Wolfgang Frank       -13      10      11      9       13         43